Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 08, 13:34)
vieno gero laiko, kuris tiktu visoms, manau, niekada nebus, keikviena individualiai, pvz pas mus jos jau pasetos pries pora dienu 4u.gif

O, aciu 4u.gif , lekiu ir as seti.
Tas jau taip, vieni seja pagal menuli, as pagal nora. Bet orientacinio laiko visgi reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 02 08, 14:40)
O, aciu 4u.gif ,  lekiu ir as seti.
Tas jau taip, vieni seja pagal menuli, as pagal nora. Bet orientacinio laiko visgi reikia biggrin.gif



man orientacija paprasta:) jei senukai daigais tuos prades prekaiut, ko mes prastesnes? smile.gif gaus tos sviesytes ir dasivys ir pralenks biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, as buvau Vokietijoje Essene pasaulineje geliu ir visokiu priedu prie geliu parodoje. Pasaka.... Tai buvo mano numyleti prowevinnersai su visais gelynais irengtais Bandysiu ikelti nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(ameba @ 2012 02 08, 14:53)
Merginos, as buvau Vokietijoje Essene pasaulineje geliu ir visokiu priedu prie geliu parodoje. Pasaka.... Tai buvo mano numyleti prowevinnersai su visais gelynais irengtais Bandysiu ikelti nuotraukas



LAUKIAM LB LB drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 08, 13:53)
man orientacija paprasta:) jei senukai daigais tuos prades prekaiut, ko mes prastesnes? smile.gif gaus tos sviesytes ir dasivys ir pralenks biggrin.gif

lotuliukas.gif
As siemet labai noriu fuksijos, nes praeitais metais kazkaip ir neisigijau doh.gif
Atsakyti
dandau ikelti ir kankinuosi
Papildyta:
tuoj vaikai gris ir imesiu
Atsakyti
Na mergaiciukes atsidarykit ir paziurekit

http://public.fotki....-esseno-paroda/
Atsakyti
Nu jau kaip faina, bent pasivaikščiot tarp gėlių...Gražu wub.gif
Atsakyti
Labai gražūs deriniai wub.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad Lietuvoje dar nepuosiame savo kiemu rudeniui ir ziemai. Jei i vazona isodinti pavasari asuote, chamacefaliusa , silinge ir kokia beganija - tai rudeni ismetus nusalusia begonija ir i jos vieta pasodinus virzi bus grazu iki pavasario. Nors asuote ir chamacefaliusas susala mirtinai, bet jie laiko forma
Atsakyti
QUOTE(ameba @ 2012 02 09, 18:48)
Labai gaila, kad Lietuvoje dar nepuosiame savo kiemu rudeniui ir ziemai. Jei i vazona isodinti pavasari asuote, chamacefaliusa , silinge ir kokia beganija - tai rudeni ismetus nusalusia begonija ir i jos vieta pasodinus virzi bus grazu iki pavasario. Nors asuote ir chamacefaliusas susala mirtinai, bet jie laiko forma

o kas čia toks?
Viržiams rūgštesnis pH reikalingas ir ne bet kas į kompaniją tinka. Be to plastmasiniuose vazonuose iššals. Mirtinai.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 09, 19:55)
o kas čia toks?
Viržiams rūgštesnis pH reikalingas ir ne bet kas į kompaniją tinka. Be to plastmasiniuose vazonuose iššals. Mirtinai.


Aha, issalo, ir levandos, ir virziai. cool.gif
Atsakyti