Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(*Inga:) @ 2012 02 02, 13:19)
Ko čia nervuotis, va kad savo parodytum... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau,kuo viskas baigsis su tuo mano balkonu,balkonu-terasa blink.gif Atejes i svečius Žmogus turi tik mandagiai galva pakraipyti,o mintyse su pirštu prie smilkinio pasikasyti doh.gif Jau dabar ba....kas biggrin.gif
user posted image
Galit nesinervuoti, prašom į svečius ,skinkites į valias ax.gif
Atsakyti
čia mus tikrai koma ištiks doh.gif per visas temas tokie grožiai wub.gif
noriu pavasario , ir greičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 02, 20:37)
Nežinau,kuo viskas baigsis su tuo mano balkonu,balkonu-terasa blink.gif Atejes i svečius Žmogus turi tik mandagiai galva pakraipyti,o mintyse su pirštu prie smilkinio pasikasyti doh.gif Jau dabar ba....kas biggrin.gif
Galit nesinervuoti, prašom į svečius ,skinkites į valias ax.gif

A tai čia jau dabar tokios? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ameba @ 2012 02 01, 19:06)
Merginos ar matėt kas šį tinklalapį. Tai mano idėjų puslapis....

http://www.provenwin...-recipes/search

Čia prie kiekvienos kompozicijos yra aprašymas. Bet aš sodinu ne kelis vienos rūšies gėles kaip jie rašo, o po 1 augalą - tiesa į 30 cm diametro pakabinamą vazoną, pilnai užtenka.  O visokių nesąmonių - kaip smilgos, visokios ipomėjos prisiperku pas gėlininkę Molėtų plente

Puikus puslapis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 02, 19:37)
Nežinau,kuo viskas baigsis su tuo mano balkonu,balkonu-terasa blink.gif Atejes i svečius Žmogus turi tik mandagiai galva pakraipyti,o mintyse su pirštu prie smilkinio pasikasyti doh.gif Jau dabar ba....kas biggrin.gif
user posted image
Galit nesinervuoti, prašom į svečius ,skinkites į valias ax.gif


Gal turite ir balkono-terasos foto, daryta vasara? 4u.gif Itariu, ten turbut rojaus sodas padarytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 02 03, 00:29)
Gal turite ir balkono-terasos foto, daryta vasara? 4u.gif Itariu, ten turbut rojaus sodas padarytas :wub

Žvilgtelek į albumuką,fragmentais matos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 03, 12:47)
Žvilgtelek į albumuką,fragmentais matos. smile.gif


Zvilgtelejau blink.gif wub.gif Pagalvojau, kiek darbo ir meiles ideta...
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 25, 14:54)
4u.gif O kaip su tręšimu? Ar dažnai? Kokias trąšas labiausiai vertinate?

NA šiaip kas dvi, tris savaites tręšdavau. O kažkokių išskirtinių trąšų tikrai neturėdavau. Tiesiog nusipirkdavau paprastas, pvz. žydinčioms gėlėms, arba spec. skirtos petunijom... Matyt myli mane gėlės ax.gif. Ai dar, žinoma, kad petunijos žydėtų ilgiau reikia nuskabyti peržydėjusius žiedus...
Atsakyti
Mano mylimiausios trąšos - Schultz ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2012 02 05, 12:31)
NA šiaip kas dvi, tris savaites tręšdavau. O kažkokių išskirtinių trąšų tikrai neturėdavau. Tiesiog nusipirkdavau paprastas, pvz. žydinčioms gėlėms, arba spec. skirtos petunijom... Matyt myli mane gėlės  ax.gif. Ai dar, žinoma, kad petunijos žydėtų ilgiau reikia nuskabyti peržydėjusius žiedus...

Ačiū 4u.gif Šiemet mėginsiu ir aš auginti petunijas. Nusipirkau tokių sėklų http://www.e-seklos....bicolour_f1?p=9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 05 vasario 2012 - 13:00
Kada geriausias laikas seti Verbenas?
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 02 08, 14:29)
Kada geriausias laikas seti Verbenas?


vieno gero laiko, kuris tiktu visoms, manau, niekada nebus, keikviena individualiai, pvz pas mus jos jau pasetos pries pora dienu 4u.gif
Atsakyti