Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Linetax @ 2012 01 22, 12:38)
Kaip tokiam vazonėlyje pasodinti tiek daug petunijų, surfinijų, juk jų  didelės šaknys g.gif  Kokia  tada būtų jų priežiūra?

Aš jei sodinu, tai sodinu lotuliukas.gif Prikišu kiek telpa, nesu turbūt niekad į vazoną pasodinus 1 - ar 2 petunijas/surfinijas. Kažkaip man nein taip lotuliukas.gif Man vazone turi būt jų daug ir auga ir žydi kuo puikiausiai, tik aišku laistyti nepamiršt reik. O jei būnu daigų pasisodinus, tai jei gaila mest lauk, tai tiesiog tokiais kuokštais paimu ir susodinu, net neskaidau po vieną... Auga kaip ant mielių jos man.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2012 01 25, 13:43)
Aš jei sodinu, tai sodinu  lotuliukas.gif  Prikišu kiek telpa, nesu turbūt niekad į vazoną pasodinus 1 - ar 2 petunijas/surfinijas. Kažkaip man nein taip lotuliukas.gif Man vazone turi būt jų daug ir auga ir žydi kuo puikiausiai, tik aišku laistyti nepamiršt reik. O jei būnu daigų pasisodinus, tai jei gaila mest lauk, tai tiesiog tokiais kuokštais paimu ir susodinu, net neskaidau po vieną... Auga kaip ant mielių jos man.. lotuliukas.gif

4u.gif O kaip su tręšimu? Ar dažnai? Kokias trąšas labiausiai vertinate?
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 24, 21:49)
As irgi noriu auginti svyrancias petunijas, gal kas gali pakonsultuoti kaip padaryti, kad jos svirtu, nes man jos i virsu auga ir kada jas geriausia seti? g.gif

Nesvyrančių svyrančiomis nepadarysit biggrin.gif svyra tos, kurių sėklytės brangiau kainuoja ir jų pakelyje būna 10 vnt. Ir būna parašyta kad svyrančios ir iki kiek cm nusvyra mirksiukas.gif O tos petunijos, kur pakelyje būna begalė sėklų, nesvyra.
Sėti galima kad ir dabar, bet manau idealiausia sausio pabaiga, vasario pradžia.
Atsakyti
QUOTE(Kiaunyte @ 2012 01 24, 20:21)
Sveikos ir sveikuciai. Gal patartumet kur isigyti raudonu ir baltu svyranciu pinaviduriu petuniju seklu?  doh.gif Na ir apibudinimas gavosi...
Mane pakerejo vienos is forumieciu papuosti berods laiptai... wub.gif Noreciau irgi ka nors panasaus susikurti... Seklytes parsisiunciate, ar galima ir LT isigyti?


http://www.e-seklos....ble_duo_pink_f1

AR APIE apie tokias eina kalba?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 25, 16:37)

as tokias pirkau siais metais, jau pasejau, o baltu pilnaviduriu ir svyranciu niekur nerandu.(aisku kalbu apie lietuva, o siustis tik 1 pok nelabai apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 01 25, 16:14)
Nesvyrančių svyrančiomis nepadarysit biggrin.gif svyra tos, kurių sėklytės brangiau kainuoja ir jų pakelyje būna 10 vnt. Ir būna parašyta kad svyrančios ir iki kiek cm nusvyra mirksiukas.gif O tos petunijos, kur pakelyje būna begalė sėklų, nesvyra.



Hm... Man taip pat praėjusiais metais nesviro. Tos vadinamosios "svyrančiosios" (iki 100 cm buvo parašyta), brangios, vokiškos, tos pačios kur sėklų po 10 pokely. Double Duo Pink vadinosi. Tai gal pusmetrį į viršų šovė, gal būtų ir dar daugiau, bet pradžioje daliai daigų buvau nuskynus viršūnes, nes mano skoniui mažai šakojosi.
Net nežinau, gėlės storais tvirtais stiebais augo, kurių nepalenksi. Kiek stipresnis vėjas man ne šakas nulenkdavo ar žiedus nudraskydavo, bet tiesiog tas stačias šakas nulauždavo.

Kolegei su kitokiom svyrančiom panašiai buvo. Tai ji jas po kurio laiko persodino - ne stačiai į žemę sodino, bet kampu, beveik gulsčiai kišo, kad svirtų biggrin.gif Sakė, reikalą šiek tiek pataisė biggrin.gif

Kažkas mačiau užsiminė apie Double Duo pink. Apie ją galiu pasakyti tiek - aš jos daugiau neauginsiu. Pirma, žinoma, nulenkt man jų nepavyko biggrin.gif blush2.gif Bet gal svarbiau tai, kad spalva labai smarkiai neatitiko ir nepatiko - jos žydėjo švelniai rožine spalva, ne ta sodria rausva ant pakelio, kuria susigundžiau pirkdama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 25 sausio 2012 - 22:25
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 25, 16:37)


Aciu, tikrai apie sitas. Bet vat, Emilos komentaras nieko gero nezadantis... g.gif Ar ja kazkaip specialiai reikia auginti? Baltu ir as niekur LT nerandu...
Atsakyti
Cituoju Gaudvilę

jei buvo hibridinės petunijos, tai gali ir nenusvirti. Čia tik šiemet pavyko atrasti hibridines, kurias galima dauginti sėklomis, neprarandamos savybės.

Matai, pernai, kai sodinau į lovelius, pakabinamus vazonus, ruošiau vienodą mišinį - substratas, Water Gel ir ilgo veikimo trąšos. Wonder wave pearly ir Wonder wave purple tikrai gausiai žydėjo ir sviro. Nekas gavosi lygiai taip pat auginamoms iš Agropasaulio sėklų, vienos gerai sviro, o kitos labai negražiais stagarais atsikišusios.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2012 01 25, 23:09)
Hm... Man taip pat praėjusiais metais nesviro. Tos vadinamosios "svyrančiosios" (iki 100 cm buvo parašyta), brangios, vokiškos, tos pačios kur sėklų po 10 pokely. Double Duo Pink vadinosi.

tikrai keista g.gif pernai gal sėklos šios firmos (Benary) buvo brokuotos, nes auginau ir aš iš šių sėklų, man sviro, bet spalva neatitiko ant pakuotės esančios ir žiedai buvo keistai dideli bei laaaabai prastai sudygo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 01 18, 08:42)
Aš irgi vakar jau pasėjau dichondras. Prisirinkau pernykščių sėklikių ir žiųrėsiu kas bus.  smile.gif
Dar norėčiau patarimo: pernai dichondros kartu su pelargonijom augo, vazonai vėsiai laukia pavasario, o kartu ir dichondros dar gyvuoja. O jeigu aš jas irgi apskabyčiau ir į žemę? Matosi naujų ugliukų, nors ir labai patysusių... Nežinau ar bandyt pažaist ar tik bus darbas bereikalingas?  g.gif

Dėl dichondrų, tai jau antrą žiemą jos pas mane žiemoja. Sėjau pati iš sėklų. Pavasariop pernai iš nukirptų ūgliukų buvo išleidę šaknis, bet neprigijo. O ištikrųjų tai per mažai tam prigijimui skyriau dėmesio, nepuosėlėjau, nes "siūliau" pačiai gėlei pasirūpinti savimi ax.gif Tik kita problema, nedrįsau pernai po žiemojimo persodinti, nes buvau skaičiusi, kad apskritai, tai vienmetė gėlė ir nežiemoja pas mus. Tai galvojau, jei padraskysiu, neišgyvens. Nelabai gražiai viršus atrodė, bet šakas - uodegas leido gerai ir gražiai. Ar būtų galima dabar jau dukart peržiemojusią skirstyt, gal jau per daug sumedėjusi?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

oi kaip neidomiai cia rasot apie tas pilnavidures biggrin.gif tikekimes man nenutiks taip lotuliukas.gif viltis..... smile.gif

dichondros pasetos 2012-02-14 sudygo 5 is 5 seklu, ziuresim kaip toliau seksis smile.gif kitas 5 sesiu vasario vidury biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 26 sausio 2012 - 11:23
QUOTE(Anilė @ 2012 01 26, 11:10)
Dėl dichondrų, tai jau antrą žiemą jos pas mane žiemoja. Sėjau pati iš sėklų. Pavasariop pernai iš nukirptų ūgliukų buvo išleidę šaknis, bet neprigijo. O ištikrųjų tai per mažai tam prigijimui skyriau dėmesio, nepuosėlėjau, nes "siūliau" pačiai gėlei pasirūpinti savimi  ax.gif Tik kita problema, nedrįsau pernai po žiemojimo persodinti, nes buvau skaičiusi, kad apskritai, tai vienmetė gėlė ir nežiemoja pas mus. Tai galvojau, jei padraskysiu, neišgyvens. Nelabai gražiai viršus atrodė, bet šakas - uodegas leido gerai ir gražiai. Ar būtų galima dabar jau dukart peržiemojusią skirstyt, gal jau per daug sumedėjusi?

vis tik dauginčiau viršutiniais auginiais 4u.gif
Atsakyti