Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 21, 17:12)
jei ne paslaptis kiek kainavo sios  surfinijos? g.gif
Papildyta:
sios seklytes laukia rytojaus sejos  4u.gif
http://www.e-seklos....ble_duo_pink_f1
Papildyta:

siulyciau palaukti rezultato "gyvo" tada manau viskas deres puikiai!!! As pvz bandyciau 3 daigelius i ilga loveli, is sonu ryskieji roziniai, vidury sviesusis, ir antraip ir visaip kitaip smile.gif


14-15Lt 4u.gif Zalioje stoteleje. Toks jausmas kad Zaliasis centras seklos pigiau. Bet gal ir klystu.. g.gif Gal reiktu pasiskambinti, kiek ten kainuoja tos seklos. Maciau, kad turi tas pacias 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 21, 13:09)
Kilo mintis sukišti lobelija  meliną,bakopą žydrą,pelargonija kompaktine šviesiai vijoletineMy Webpage Įsivaizduoti nelabai sunku,kokie butų išankstiniai pasanprotavimai g.gif Apie spalvas ax.gif


Arba lobelija nugais, arba palergonija supus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 01 21, 17:34)
14-15Lt 4u.gif Zalioje stoteleje. Toks jausmas kad Zaliasis centras seklos pigiau. Bet gal ir klystu.. g.gif Gal reiktu pasiskambinti, kiek ten kainuoja tos seklos. Maciau, kad turi tas pacias 4u.gif
Papildyta:
Arba lobelija nugais, arba palergonija supus cool.gif

Pelargonija supūdinti ne taip lengva cool.gif O lobelija,tiketina,gal vienodai ilgai ir neišgyvens.Laikomas toks mišinys,aišku,ne pietineje suleje butu...
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 01 18, 01:04)

aš sumaišyčiau vazone pirmas ir antras, man jos primena mano kokofoninį ir žiauriai gerai atrodžiusi persikinių ir alyvinių spalvų derinį.
o ciklamenines kažkur pakomponuočiau atskirai gal g.gif

dar galima daryt tokaip kaip alia kaskadom
apačioje ir žemyn stirpiai tįsta tos smulkios ciklameninės, o viršuje stambiežiedės labiau kupoliuotai.

tik jau išaugint nemoku aš taip pgl pageidavimus biggrin.gif

nu va čia ne tos spalvos, bet idėja kaskadui: tipo apačioje smulkiažiedė ciklameninė būtų, o aukščiau viršuje stambiažiedės
user posted image

žiekit, kiek į kašikiuką gėlių prikišą tokiam efektiu išgauti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 21 sausio 2012 - 17:25
QUOTE(amarrile @ 2012 01 21, 12:09)
Kilo mintis sukišti lobelija  meliną,bakopą žydrą,pelargonija kompaktine šviesiai vijoletineMy Webpage Įsivaizduoti nelabai sunku,kokie butų išankstiniai pasanprotavimai g.gif Apie spalvas ax.gif

Gerai bus spalviškai 4u.gif . Berods daugiau šešėlio gautų, nei saulės, ane?
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 21, 14:07)
o ten buvo tavo kompozišinai? jei tavo - tai patikėčiau, kad realybėje gražu ir dailu  smile.gif
va ką gražaus užmačiau biggrin.gif gražaus ir naudingo balkonams:
user posted image

niii, tik aš tokius augalus, t.y. vienmečius, gėlyne su daugiamečiais derinu. Kai tie gėlynai šalia, tai vazonuose nebesinori mišrainių. Kad ir kokios gražios būtų.

pipiriuką šalia pomidorų pasodink, baziliką, vasarinių česnakų. Dar koks čiobrelis per kraštą gali nusvirti bigsmile.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 21, 16:12)
siulyciau palaukti rezultato "gyvo" tada manau viskas deres puikiai!!! As pvz bandyciau 3 daigelius i ilga loveli, is sonu ryskieji roziniai, vidury sviesusis, ir antraip ir visaip kitaip smile.gif

drinks_cheers.gif Nes, kas paveikslėliuose parodyta, tai ir fortografuojant, ir spausdinant pakuotes gali būti nemenka paklaida. Taip ar taip prieš perkeliant į lovelius jau žydės ir matysis. Na, reikia tikėtis geriausio.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 21, 18:19)


žiekit, kiek į kašikiuką gėlių prikišą tokiam efektiu išgauti:
user posted image


Gal matėt kur tokių vazonu pirkti su tarpeliais šonuose? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 01 21, 17:34)
Arba lobelija nugais, arba palergonija supus cool.gif

o man augo ir žydėjo kuo puikiausiai thumbup.gif thumbup.gif Mėlyna ir raudona.. wub.gif
Atsakyti

žiekit, kiek į kašikiuką gėlių prikišą tokiam efektiu išgauti:
user posted image
[/quote]
Kaip tokiam vazonėlyje pasodinti tiek daug petunijų, surfinijų, juk jų didelės šaknys g.gif Kokia tada būtų jų priežiūra?
Atsakyti
Gražus daikčiukas butų pqvesingam balkonui wub.gif rami.nepretenzinga spalvyte,nuostabiai prigesintų visas rekiančias spalvas biggrin.gif
http://www.jparkers....onia-champagne/
Atsakyti
Ei noriu daigus auginti, o niekur zemių daigams neturi. Ką daryt? Kuom ją pakeist?
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2012 01 24, 17:15)
Ei noriu daigus auginti, o niekur zemių daigams neturi. Ką daryt? Kuom ją pakeist?


Jemu lengva zeme, durpiu substrakta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveikuciai. Gal patartumet kur isigyti raudonu ir baltu svyranciu pinaviduriu petuniju seklu? doh.gif Na ir apibudinimas gavosi...
Mane pakerejo vienos is forumieciu papuosti berods laiptai... wub.gif Noreciau irgi ka nors panasaus susikurti... Seklytes parsisiunciate, ar galima ir LT isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Kiaunyte @ 2012 01 24, 19:21)
Sveikos ir sveikuciai. Gal patartumet kur isigyti raudonu ir baltu svyranciu pinaviduriu petuniju seklu?  doh.gif Na ir apibudinimas gavosi...
Mane pakerejo vienos is forumieciu papuosti berods laiptai... wub.gif Noreciau irgi ka nors panasaus susikurti... Seklytes parsisiunciate, ar galima ir LT isigyti?

As irgi noriu auginti svyrancias petunijas, gal kas gali pakonsultuoti kaip padaryti, kad jos svirtu, nes man jos i virsu auga ir kada jas geriausia seti? g.gif
Atsakyti