Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(GabiSima @ 2011 11 29, 21:01)
Čia mano vaikų skanėstas  biggrin.gif

GabiSima, kaip dailiai virsu ispuoset! wub.gif Eh, net silpna daros tokiu vaizdu prisiziurejus biggrin.gif ! Kad tik neuzsinoret kazko skanaus vidury nakties doh.gif
Atsakyti
darant putėsius su želė ir pasterizuotu nesaldintu pienu.. tą pieną plakti šaltą ar kambario temperatūros?
ir kiek želė reikia? jei naudosiu kokio nors skonio, tai ją užpilti 300 ml skysčio, ir kai pradės stengti pilti į išplaktą pieną ir vėl plakti?

ačiūūū 4u.gif
Atsakyti
oi grazuciu ir skaniai atrodanciu pasipyle bigsmile.gif
QUOTE(remagne21 @ 2011 11 29, 11:18)
Gal butu galimas issamesnis receptelis? 4u.gif

receptas paprastas, ner nei ka rasyt rolleyes.gif
jogurtas su dar nesustingusia zele sumaisytas, kitas sluoksnis zele, o "biskvitas" tai smulkiai sutrinti kakaviniai sausainiai "gaidelis" arba "selga" + sviestas+bananas. proporciju tiksliai nepasakysiu-dariau is akies gal 200g. sausainiu, 100g. sviesto ir vienas diiiiiiiiidelis bananas smile.gif bet viska koreguoti pagal skoni mirksiukas.gif

del sluoksniuku tai man indeliuose nespeja sustingsti nes as kisu i saldikli forma-tada viskas greiciau tik reik neuzsiziopsot kad nesusaltu biggrin.gif o laiko atima bet kad labai gret darosi-ateini ipili, idedi ir vel darai ka reik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 05 gruodžio 2011 - 12:03
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 04, 15:30)
darant putėsius su želė ir pasterizuotu nesaldintu pienu.. tą pieną plakti šaltą ar kambario temperatūros?
ir kiek želė reikia? jei naudosiu kokio nors skonio, tai ją užpilti 300 ml skysčio, ir kai pradės stengti pilti į išplaktą pieną ir vėl plakti?
ačiūūū  4u.gif

Pieną plakti gerai atšaldytą, kol maždaug patridubės ir plakant pilti atvėsusią želė, kai jau želė vos vos pradeda stingti, o tada reikia labai greitai suktis, nes stingsta momentaliai. Aš pilu irgi apie 300-350 ml skysčio
Atsakyti
na va, pasidariau pirmą kart gyvenime želė tortuką. Kadangi vakar atsakymo apie putėsius nesulaukiau, dariau kaip išmaniau smile.gif plakiau kambario temperatūros pieną, puikiai susiplakė, o įplakus želė, gavosi puikiai. gal dėl to, kad pienas nebuvo šaltas, nestingo greitai. pradėjo stingti tik būnant šaldytuve.
maniau valgysiu tik aš, bet vyras paragavo ir pasakė, kad skanesnės želės nėr gyvenime valgęs bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 05, 14:29)
na va, pasidariau pirmą kart gyvenime želė tortuką.

thumbup.gif O gal galit parasyt kokius butent putesius daret? Ar "Putesiai" - cia kondens.pienas ir plakta gietinele sustangdinti su zelatina?
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2011 12 05, 19:58)
thumbup.gif  O gal galit parasyt kokius butent putesius daret? Ar "Putesiai" - cia kondens.pienas ir plakta gietinele sustangdinti su zelatina?


ne ne. indelį kambario temperatūros sutirštinto sterilizuoto nesalinto pieno (ale nesaldintas kondensuotas) išplakti, kol tūris padidėja kelis kartus. nepilnoje stiklinės vandens ištirpinti mėgstamos želės pakutį ir kai atvėsta - plakant supilti į išplaką pieną. dar paplakti ir viskas paruošta. masė bus skystoka, bet šaldytuve sustings kaip ir visos želė 4u.gif
Atsakyti
Nu ir gražu cia viskas:) saunuoles:)
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 05, 13:29)
na va, pasidariau pirmą kart gyvenime želė tortuką. Kadangi vakar atsakymo apie putėsius nesulaukiau, dariau kaip išmaniau smile.gif plakiau kambario temperatūros pieną, puikiai susiplakė, o įplakus želė, gavosi puikiai. gal dėl to, kad pienas nebuvo šaltas, nestingo greitai. pradėjo stingti tik būnant šaldytuve.
maniau valgysiu tik aš, bet vyras paragavo ir pasakė, kad skanesnės želės nėr gyvenime valgęs  bigsmile.gif

user posted image


labai grazus tortas, man pirma karta tikrai taip neiseitu biggrin.gif
saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oxsana79 @ 2011 12 08, 01:29)
labai grazus tortas, man pirma karta tikrai taip neiseitu  biggrin.gif
saunuole  4u.gif


ačiū smile.gif bet tai kad ten viskas paprasta.. prisidarai želė ir sluoksniuoji smile.gif labai greit pasigamino, ir iškart valgėm, kai tik apstingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 06, 19:06)
ne ne. indelį kambario temperatūros sutirštinto sterilizuoto nesalinto pieno (ale nesaldintas kondensuotas) išplakti, kol tūris padidėja kelis kartus. nepilnoje stiklinės vandens ištirpinti mėgstamos želės pakutį ir kai  atvėsta - plakant supilti į išplaką pieną. dar paplakti ir viskas paruošta. masė bus skystoka, bet šaldytuve sustings kaip ir visos želė  4u.gif

dekui! zinosiu ir butinai isbandysiu! taip uzsinorejau, kad nors i parduotuve bek to kond.pieno biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 05, 14:29)
na va, pasidariau pirmą kart gyvenime želė tortuką.
o torto virsui kojie ten pas jus vaisiai? obuoliai, ar kokie persikai marinuoti?
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 08, 11:44)
ačiū smile.gif bet tai kad ten viskas paprasta.. prisidarai želė ir sluoksniuoji smile.gif labai greit pasigamino, ir iškart valgėm, kai tik apstingo smile.gif


drinks_cheers.gif pas mus irgi tokie dalikai ilgai neuzsilaiko biggrin.gif
Atsakyti