Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(diasaja @ 2012 07 14, 22:07)
gardžiai atrodo thumbup.gif ar biskvitą pati kepei?

aga, pagal rafaelo svajones torto recepta
Atsakyti
kai darau zele su grietinele, mascarpone ir pilu zelatina, man ji visada sutraukia sad.gif tada turiu karsto vandens voneleje ilgai maisyti kol visi gumuliukai dingsta. ka darau ne taip.. g.gif zelatina istirpinu ir atsaldau iki kalbario temperaturos, o greitineles-jogurto ar mascarpones mase buna vesi, nes, grietinele reikia plakti salta. gal patarsit, kurios daugiau esat dariusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 07 16, 16:37)
kai darau zele su grietinele, mascarpone ir pilu zelatina, man ji visada sutraukia sad.gif tada turiu karsto vandens voneleje ilgai maisyti kol visi gumuliukai dingsta. ka darau ne taip..  g.gif  zelatina istirpinu ir atsaldau iki kalbario temperaturos, o greitineles-jogurto ar mascarpones mase buna vesi, nes, grietinele reikia plakti salta. gal patarsit, kurios daugiau esat dariusios  4u.gif

Aš niekada neatvėsinu želatinos, tiesiog paimu kelis šaukštus kremo, į jį pilu želatiną, išmaišau, tada tą masę (jinai suskystėja) plona srovele maišydama supilu į bendrą kremą. Man niekada nesutraukia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Dariau vakar pauksciu piena (pagal cia rasta recepta) ir man jis vos tik idejus i saldytuva "atsiskyre" - virsuje nusistovejo baltesnis sluoksnis (baltymai manau), o apacioje liko gelsvesnis sluoksnis (grietine su tryniais). Siaip viskas jam ok- visas sustingo (dejau daug daugiau zelatinos - tredzdaliui normos dejau 3 nubrauktus saukstelius Dr.Oetker zelatinos), ir skonis normalus, tik idomu kodel atsiskyre g.gif gal ilgiau pamaisyti reikejo? o gal del masiu temperaturos skirtumo? (nes grietines mase reikia pasildyti)
Atsakyti
nieks nebekelia foto tai as temutes pagyvinimui smile.gif
paprastuciai zeliukai
Atsakyti
Ar reiktu silikonine ziedo forma istepti aliejumi, kad graziai issiimtu zele tortukas? Nes kiek darau tai man vis susigadina viskas isimant, kai dedu i silta vandeni, turbut kazko nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2012 08 02, 11:53)
Ar reiktu silikonine ziedo forma istepti aliejumi, kad graziai issiimtu zele tortukas? Nes kiek darau tai man vis susigadina viskas isimant, kai dedu i silta vandeni, turbut kazko nezinau  doh.gif

taip reik vos aptepti aliejumi, as tiesiog ant pirstu uzsipilu ir perbraukiu.
Atsakyti
Jogurto ir varskes putesiu zeliukas su braskemis ir traskiais smile.gif
Atsakyti
Želiukas 4u.gif

baltas sluoksnis-jogurtas,kondensuotas pienas
raudonas-braškių žele

user posted image
Atsakyti
Labai efektingas torciukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Perverčiau temą. Labai patraukė tokie grožiai, užsimaniau pasibandyti.

Tik turiu vieną bėdelę - kur rasti pirkti tokių silikoninių, apvalių formų žėlė pyragams gaminti? Kuriose dauguma jūsų gamina žėlė pyragus g.gif

Atsakyti
QUOTE(Deirana @ 2012 08 27, 09:39)
Sveiki  4u.gif

Perverčiau temą. Labai patraukė tokie grožiai, užsimaniau pasibandyti.

Tik turiu vieną bėdelę - kur rasti pirkti tokių silikoninių, apvalių formų žėlė pyragams gaminti? Kuriose dauguma jūsų gamina žėlė pyragus g.gif

is Tuperware smile.gif
Atsakyti