Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Laba diena,

ishkart atsiprasau, jei ne i tema : ar kuri nors darote, arba zinot kas daro, zele tortus pardaivmui? Jei taip -parasykite man AZ. Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Isbandziau ir as stiklo sukutes, visai gardus, gaivus desertas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 04 16, 15:11)
Visiems labai patiko-aciu.

super ideja, ir foto gera.
as labai megstu zele, bet mes paprastai darom, kazkaip...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jei neklystu, zele nestingsta su svieziais ananasais, o kaip su konservuotais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 05 11, 14:43)
Sveikos 4u.gif

Jei neklystu, zele nestingsta su svieziais ananasais, o kaip su konservuotais? blush2.gif

Konservuoti puikiai sustingsta ax.gif
Atsakyti
Norejau del balto sluoksnio paklaust. visada dariau su jogurtu, tiesiog ipildavau zelatinos ir viskas, bet vyras sako vis kad jam nesaldu, nelabai patinka. galvoju pabanddyt su kondensuotu pienu ir grietinele. O ta mase butina isplakti? nes kazkaip man graziau kai ne koreta (ne putesiai) gaunasi. Koki dar sluoksni galeciau daryti, kad gautusi grazi lygi sustingusi balta mase, darysiu vaikams, nesinori labai riebaus.

aciu iz anksto uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2012 05 11, 17:01)
Norejau del balto sluoksnio paklaust. visada dariau su jogurtu, tiesiog ipildavau zelatinos ir viskas, bet vyras sako vis kad jam nesaldu, nelabai patinka. galvoju pabanddyt su kondensuotu pienu ir grietinele. O ta mase butina isplakti? nes kazkaip man graziau kai ne koreta (ne putesiai) gaunasi. Koki dar sluoksni galeciau daryti, kad gautusi grazi lygi sustingusi balta mase, darysiu vaikams, nesinori labai riebaus.

aciu iz anksto uz patarimus


Aš į šviesią žele, sakykim citrinų skonio, pilu kondensuoto pieno ir gaunasi balta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 05 11, 17:46)
Aš į šviesią žele, sakykim citrinų skonio, pilu kondensuoto pieno ir gaunasi balta  4u.gif

o tai kiek tada vandens pilti sakykim i pakeli ir kiek deti to kondensuoto g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu tokią idėję, bet neišmanau kaip ją įgyvendinti, todėl prašau jūsų pagalbos, nes idėja želinė biggrin.gif

Sūnučio gimtadieniui noriu padaryti mažus žele "pyragiukus", Tai čia man viskas aišku, formelėse sustingdinsiu ir viskas, esmė jų papuošimas. Man reik iš jų padaryti tigriukus, va ir klausimas: kuo būtų galima dekoruoti žele? ar galima ant žele viršaus "piešti" šokoladu? jis laikysis? kaip kitais būtų galima išpiešti ? Bus oranžiniai želiukai, reik dekoruoti juodai ar rudai.
Va jei nesugalvosiu kaip dekoruoti, tai darysiu juos sluoksniuotus, bet tada kitas klausimas iš ko daryti žele sluoksnius kad jie būtų panašūs į juodus ar rudus, žodžiu labai tamsius?

Taigi jei kas turit kokių minčių labai prašau pasidalinti smile.gif ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(noriupakalbėti @ 2012 05 25, 18:02)
Va jei nesugalvosiu kaip dekoruoti, tai darysiu juos sluoksniuotus, bet tada kitas klausimas iš ko daryti žele sluoksnius kad jie būtų panašūs į juodus ar rudus, žodžiu labai tamsius?

Taigi jei kas turit kokių minčių labai prašau pasidalinti smile.gif ačiū wink.gif


Labai tamsūs bus iš sutrintų juodųjų serbentų smile.gif
Atsakyti
sveikos,
labai noreciau ir as suzinoti kas is Vilniaus pardavimui tortus gamina ir kokia ju kaina? Mane domina jogurtinis tortas, nes vaikas pienui biski alergiskas, bet jogurta gali valgyti smile.gif ketvirtadieni sueis metukai, norisi tokio tortuko, kuri galetu valgyti ir jis smile.gif
Arba, gal kas siaip turi laiko sumeistravoti koki nesudetinga tortuka metinukui leliukui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija: 27 gegužės 2012 - 13:06
QUOTE(noriupakalbėti @ 2012 05 25, 16:02)
kuo būtų galima dekoruoti žele? ar galima ant žele viršaus "piešti" šokoladu? jis laikysis? kaip kitais būtų galima išpiešti ? Bus oranžiniai želiukai, reik dekoruoti juodai ar rudai.
Va jei nesugalvosiu kaip dekoruoti, tai darysiu juos sluoksniuotus, bet tada kitas klausimas iš ko daryti žele sluoksnius kad jie būtų panašūs į juodus ar rudus, žodžiu labai tamsius?

Taigi jei kas turit kokių minčių labai prašau pasidalinti smile.gif ačiū wink.gif


Ant želė šokoladas nesilaikys, manau. Kažkada bandžiau ant žele šokoladu užrašyt - po kiek laiko išsiliejo, išplaukė, nebuvo gražu.
O tamsi spalva dar gaunasi iš trintų mėlynių, bet na nebus juoda...
Dar kitas variantas - daryt jogurtinę ar grietininę žele ir įdėt kakavos...arba kondensuoto pieno su kava. Na, kažką panašaus padaryt kaip būna šokoladinis pudingas ar šokoladiniai putėsiai. Nebandžiau, bet manau, kad galima paeksperimentuot smile.gif
Atsakyti