Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Dekui, laurindre, uz pamokeles, o kiek mazdaug reikia nusipirkti grietineles tokiam ziedui?
Atsakyti
QUOTE(Narvile @ 2012 04 04, 09:36)
Dekui, laurindre, uz pamokeles, o kiek mazdaug reikia nusipirkti grietineles tokiam ziedui?

Jei neklystu i zieda telpa 1.2 l. Tai priklauso koki darysi. Man dazniausiai uztenka 450 ml pakuotes, nes dar ir kiti priedai dedasi - jogurtas (grietine ar varske), o dar ir spalvotos zele. Tik nepamirsk, kad pjaustomam tortui zelatinos reikia daugiau, negu raso ant pakelio 4u.gif Spalvota zele as pilu 300- 400 ml vandens vietoj rasomu 500 ml.Atitinkamai ir zelatina, nors tokios stiprios kaip zele nereikia, nes baltu priedu tankumas didesni, bet vistiek daugiau 4u.gif
Atsakyti
tai kai sumaisot grietinele su jogurtu ir kaitais priedais nieko isplakti nereikia? sumaisai ir saldai?
Papildyta:
ir dar o vien su jogurtu nera skanu. kodel dar yra dedama grietinele? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, o as kiek darau sluoksniuota zele, niekad nepilu grietineles nei i jogurta nei i varske, gaunasi kuo puikiausiai mirksiukas.gif bet jau cia kiekviena atisrenka kas kam skaniau 4u.gif
Atsakyti
Tai cia jau skonio reikalas. Jei megstate tik jogurta, tai niekas netrukdo vien is jo daryti. 4u.gif Man skaniau maisyti, as taip ir darau. Reikia eksperimentuoti ir rasti sau skaniausia varianta thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite dar šiek tiek patikslinti dėl kogurto ir giretinėlės žėlė? Man reiktų tik vieno nelabai storo sluoksnio šios žėlės. Kiek man reiktų imti jorguto grietinėlės ir želatinos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2012 04 04, 10:06)
tai kai sumaisot grietinele su jogurtu ir kaitais priedais nieko isplakti nereikia? sumaisai ir saldai?
Papildyta:
ir dar o vien su jogurtu nera skanu. kodel dar yra dedama grietinele? g.gif  g.gif  g.gif

Grietinele isplakite ir tik pacioje pabaigoje atsargiai imaisykite i jau paruosta varske ar jogurta su zelatina, tada sustengus gaunasi tokia poreta mirksiukas.gif
Atsakyti
man skaniausias variantas yra grietinele+kond. pienas+zelatina smile.gif
Atsakyti
labukas,
pasidalinsiu savo šviežiausiais smile.gif (negaliu įkelt foto sad.gif ):

VELYKINIS
(apatinis sluoksnis buvo su plikytais sausainiais ir rududu)

KITAS VELYKINIS
(šis buvo daromas iš likučių nuo pirmojo, bet išėjo irgi va visai nemažas smile.gif )
Atsakyti
vajai sukirsciau gabaliuka, va prisiminiau kad dar mano liko torto tai begu i saldytuva jei dar nepraruges biggrin.gif

manobuvo subabanais kriausem ir braskem, baltas grietinele su kondensuotu, nekeliu foto nesnieko yspudingo, ko cia nebuvo ikelta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai reikia patarimo.. Kaip jus padarot zele tortus su biskvitu? Ruosiuosi daryti tuperware zele ziede. Pirma susluoksniuojat zele, o kaip pabaigoje uzdeti biskvita? ant sustingusio paskutinio sluoksnio, ar skysto? ir ar ji reikia sudrekinti?
is anksto labai dekoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2012 04 10, 18:24)
Sveikos,

Labai reikia patarimo.. Kaip jus padarot zele tortus su biskvitu? Ruosiuosi daryti tuperware zele ziede. Pirma susluoksniuojat zele, o kaip pabaigoje uzdeti biskvita? ant sustingusio paskutinio sluoksnio, ar skysto? ir ar ji reikia sudrekinti?
is anksto labai dekoju atsakiusioms 4u.gif

an dar nevisai sustingusio, dar turi buti toks labai minkstutis smile.gif
Atsakyti