Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(Dange* @ 2012 03 13, 23:46)
[url=http://imageshack.us/photo/my-images

Vynuoges su kiviu zele + jogurtas, riccota, konservuoti persikai, sausainiai.

labai simpatidski zeliukai, o kaip tas sluoksnis jogurtas su riccota?ar skanei gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 14 kovo 2012 - 09:52
skaniai. man riccota uz varske dar skaniau, ji svelnesne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 03 14, 01:46)

Vynuoges su kiviu zele + jogurtas, riccota, konservuoti persikai, sausainiai.



Nu jau sitas kaip gerai atrodo ir skaniai zinoma reiks ir man kazka panasaus padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 03 14, 00:46)
user posted image

Braskes su braskiu zele + kondensuoto pieno putesiai su misko uogu skonio zele


prasau patiklsinti i kondensuota piena supylet 1 pokeli zele ir sustingo? ar cia kaip kitaip su zelatina?
Atsakyti
laba diena,

Gal kvailas klausimas, bet kiek galima laikyt šaldytuve pagamintą želė tortą?
Atsakyti
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2012 03 14, 10:45)
prasau patiklsinti i kondensuota piena supylet 1 pokeli zele ir sustingo? ar cia kaip kitaip su zelatina?

nesaldinta kondensuota piena plakti visu greiciau apie 10 min,kol padvigubeja, tada pasiruosiau su pakelius norimo skonio zele, tik uzpyliau apie 500ml vandens, ir supyliau i isplakta kond.piena ir dar paplakiau kelias minutes, tada supyliau i forma ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 03 14, 14:44)
nesaldinta kondensuota piena plakti visu greiciau apie 10 min,kol padvigubeja, tada pasiruosiau su pakelius norimo skonio zele, tik uzpyliau apie 500ml vandens, ir supyliau i isplakta kond.piena ir dar paplakiau kelias minutes, tada supyliau i forma ir viskas.  4u.gif

o reiks isbandyti nauja skoni, dekui uz paaiskinimus, o gal dar galite parasyti kaip ta antra zele tiksliau darete blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2012 03 14, 12:08)
o reiks isbandyti nauja skoni, dekui uz paaiskinimus, o gal dar galite parasyti kaip ta antra zele tiksliau darete  blush2.gif

kuria? 4u.gif jei apie ta su vynuogem. riccotos indelis 250g. (galima ir paprasta varske deti, ar mascarpone) sumaisytas su jogurtu apie 300ml. dejau JO jogurta. dar papildomai cukraus idejau ir apie pusantro sauksto zelatinos, tik labai svarbu ja istirpinus visai atausinti, kitaip sutrauks jogurta. beje, jogurtas kambario temperaturos. dar pridejau konservuotu persiku ir lauytu selgos sausainiu.

as apytiksliai dedu viska, vis paragauju smile.gif cia bandziau skaiciuoti, nes norejau kad tilptu i forma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 14 kovo 2012 - 14:21
QUOTE(Dange* @ 2012 03 14, 15:12)

kur su ricota ir jogurto, man svarbu kiekiai.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 03 14, 15:12)
kuria?  4u.gif jei apie ta su vynuogem. riccotos indelis 250g. (galima ir paprasta varske deti, ar mascarpone) sumaisytas su jogurtu apie 300ml. dejau JO jogurta. dar papildomai cukraus idejau ir apie pusantro sauksto zelatinos, tik labai svarbu ja istirpinus visai atausinti, kitaip sutrauks jogurta. beje, jogurtas kambario temperaturos. dar pridejau konservuotu persiku ir lauytu selgos sausainiu.

as apytiksliai dedu viska, vis paragauju smile.gif cia bandziau skaiciuoti, nes norejau kad tilptu i forma smile.gif

Dekui, man ypatingai reikia tikslumo kazka gaminant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(selena2010 @ 2012 03 14, 13:27)
laba diena,

Gal kvailas klausimas, bet kiek galima laikyt šaldytuve pagamintą želė tortą?

apie 3 dienas, bet prisigeria saldytuvo kvapu ir nebebuna skanu,nebent laikyti uzdengta
Atsakyti
As su tokiu kvaillu klausimu blush2.gif
jei noriu zele daryti is sulciu ar pieno tai kokiu santykiu man naudoti zelatina ir skysti (sultis ar piena)?
Atsakyti