Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(mamuke68 @ 2012 02 17, 17:01)
...peržvelgiau Jūsų žele žiedus - Tuperwarės žiede.Labai gražiai Jums jie išsiima iš to žiedo, aš taip nesugebu... verysad.gif Man gaunasi šonai"apkramtyti"...Išduokit paslaptį, kaip gražiai išimti nesugadinus šonų...

Pries darant plonai patepti aliejumi 4u.gif Kai sustingsta, pirmiausia atsargiai atidaryti virsutini dangteli, ji prades pati kristi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 17 vasario 2012 - 17:14
vakar sventėm biggrin.gif lithuania.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 02 17, 20:07)
vakar sventėm  biggrin.gif lithuania.gif


wau, kaip patriotiska, super ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 02 17, 22:07)
vakar sventėm  biggrin.gif lithuania.gif


Šauniai šventėt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos...
Atnešiau parodyti pirmąjį savo žele tortą... Padarytas ir viso 2,5 litro žele plius vaisiai... smile.gif

user posted image

Šioks toks fiasko įvyko tortą perkeliant į lėkštę... Nepataikiau padėti tortą į lėkštės vidurį, todėl vėliau teko kažkaip jį ten įprašyti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2012 02 24, 22:13)
Sveikos...
Atnešiau parodyti pirmąjį savo žele tortą... Padarytas ir viso 2,5 litro žele plius vaisiai... smile.gif

user posted image

Šioks toks fiasko įvyko tortą perkeliant į lėkštę... Nepataikiau padėti tortą į lėkštės vidurį, todėl vėliau teko kažkaip jį ten įprašyti... biggrin.gif



Nu labai graziai atrodo, na ir skanus tikriausiai buvo thumbup.gif O baltas sluoksnis is kondensuoto pieno ar pirktine plaktos grietineles zele? Ar dar kas nors?
Atsakyti
Dar tik šiandien bus valgomas... biggrin.gif
O baltas sluoksnis- tai šiek tiek rožinis... smile.gif Ten žemuoginis jogurtas su želatina....
Atsakyti
reik man isigyti zele zieda, o tai vis pasidairau cia pavarvinu seile nuo jusu skaniu zele tortu
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 02 26, 10:40)
reik man isigyti zele zieda, o tai vis pasidairau cia pavarvinu seile nuo jusu skaniu zele tortu


Aha, šitas daiktas labai thumbup.gif
Atsakyti
Atnešu parodyt savo Želiuką, ne itin sekasi man su jais, ir želei per daug vandens įpyliau, tai maišant skyrėsi ji

user posted image
Atsakyti
as vakar gaminau pasmaguriavimui, tisiau pirma karta naudojau kondensuota piena su grietinele.skanu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 26 vasario 2012 - 20:51
Senokai dariau želiuką.

Noriu paklausti,ar dedant į žele šviežios karambolos griežinėlius,su stingimu nebus problemų?
Atsakyti