Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

laba diena 4u.gif merginos patarkit kaip ant biskvito virsaus padaryti kad butu zele?idaras bus jogurtas sus zele.ir noriu virsu papuosti su vaisias ir uzpilti su zele kad matytu vaisiai,bet kaip tai padaryti nezinau,prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2012 02 14, 12:36)
laba diena 4u.gif merginos patarkit kaip ant biskvito virsaus padaryti kad butu zele?idaras bus jogurtas sus zele.ir noriu virsu papuosti su vaisias ir uzpilti su zele kad matytu vaisiai,bet kaip tai padaryti nezinau,prasau padekit 4u.gif


tai reiktų kažkokioj formoj daryt: dėt biskvitą, tada ant jo užpilt tą jogurtinę žele, sustingdint...tada dėt vaisus ir užpilt kokia nors skaidria žele. Jeigu teisingai supratau, ko norit, tai aš turbūt taip daryčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2012 02 14, 13:40)
tai reiktų kažkokioj formoj daryt: dėt biskvitą, tada ant jo užpilt tą jogurtinę žele, sustingdint...tada dėt vaisus ir užpilt kokia nors skaidria žele. Jeigu teisingai supratau, ko norit, tai aš turbūt taip daryčiau smile.gif

taip taip supratot thumbup.gif aciu labai.lekiu daryti 4u.gif paskui foto ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2012 02 13, 20:54)
as niekada nedariau zeles ant biskvito g.gif ant biskvito pilu masvarpone, jogurto arba varskes mase, o tada zele.manau taip geriausia g.gif biskvitas ir zele nelabai blush2.gif


na, aš ir turėjau galvoj žele iš jogurto arba varškės-žele masę...Aš visa tai irgi vadinu tiesiog žele biggrin.gif . Paprastos žele tiesiai ant biskvito irgi nesu darius...nors kodėl gi ne? Galima gi kokių vaisių gabaliukų įmaišyt ar pan g.gif . Ai, man tai visi tortai iš žele - grynai fantazijos reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2012 02 14, 13:36)
laba diena 4u.gif merginos patarkit kaip ant biskvito virsaus padaryti kad butu zele?idaras bus jogurtas sus zele.ir noriu virsu papuosti su vaisias ir uzpilti su zele kad matytu vaisiai,bet kaip tai padaryti nezinau,prasau padekit 4u.gif

o aš daryčiau atvirkštiniu variantu pirma žėlė,tada ant viršaus biskvitas ir forma apversti:)
Atsakyti
user posted image


Va koks buvo musu pirmas tortas smile.gif
Atsakyti
Ateinu su savo valentininiu želiuku smile.gif Pirmą kartą pabandžiau padaryti vieną sluoksnį iš rikotos-plaktos grietinėlės....nu laaabai patiko thumbup.gif . Tik va viršutiniam sluoksny turėjo labiau matytis baltos žele širdutės...bet matyt raudona per raudona, nelabai prasimušė smile.gif
user posted image
Ir va ten matosi, kur buvo dėti sausainiai - rikotos sluoksnyje ir pačioj apačioj.


o čia mažučiukas želiukas iš to, kas liko darant ankstesnį torčiuką biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Aidra @ 2012 02 15, 16:25)
Va koks buvo musu pirmas tortas smile.gif


super pirmas tortas thumbup.gif , tik foto labai jau mažyyytė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2012 02 15, 18:25)

Va koks buvo musu pirmas tortas smile.gif



Va gal dabar bus didesne foto smile.gif, bet cia jau matosi visi netobulumai biggrin.gif .Cia buvo mano mazajam valentinui 1-ojo gimtadienio proga 4u.gif

user posted image
Papildyta:
[quote=konfetti,2012 02 15, 18:46]
Ateinu su savo valentininiu želiuku smile.gif Pirmą kartą pabandžiau padaryti vieną sluoksnį iš rikotos-plaktos grietinėlės....nu laaabai patiko thumbup.gif . Tik va viršutiniam sluoksny turėjo labiau matytis baltos žele širdutės...bet matyt raudona per raudona, nelabai prasimušė smile.gif
user posted image

Na labai viskas tobula thumbup.gif
Atsakyti
ruosiuosi daryti putesius, bet neapsisprendziu su kondensuotu pienu ar jogurtu daryti? gal gales kas patarti. ir jei su kondensuotu pienu, tai ant viso indelio reiketu dvieju pakuciu zele deti, jei gerai supratau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2012 02 15, 18:35)
Va gal dabar bus didesne foto smile.gif, bet cia jau matosi visi netobulumai  biggrin.gif .Cia


Aha, dabar matosi geriau smile.gif Bet vistiek kaip pirmas - labai fainas, ypač širdutės labai gražios ir gerai matosi thumbup.gif Ir svarbiausia - turbūt buvo skanus 4u.gif

QUOTE(Dange* @ 2012 02 15, 21:02)
ruosiuosi daryti putesius, bet neapsisprendziu su kondensuotu pienu ar jogurtu daryti? gal gales kas patarti. ir jei su kondensuotu pienu, tai ant viso indelio reiketu dvieju pakuciu zele deti, jei gerai supratau?  4u.gif


Nesu darius, todėl ir man būtų įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, gal zinot kokia nuoroda kur butu paroduta kaip ispiaustyti visokias geles ir kitas grozybes is vaisiu?
Atsakyti
...peržvelgiau Jūsų žele žiedus - Tuperwarės žiede.Labai gražiai Jums jie išsiima iš to žiedo, aš taip nesugebu... verysad.gif Man gaunasi šonai"apkramtyti"...Išduokit paslaptį, kaip gražiai išimti nesugadinus šonų...
Atsakyti