Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

2 pakeliai sausainiu is 150 gr sviesto arba margarino kepiniams tirpinti, viska sumaisyti, isku sausainius sutraiskyti iki miltu ir deti i forma isklota maistine plevele, graziai suspaudyti, deti i saldytuva porai valandu, tada pilti pasirinkta mase
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2012 02 10, 14:53)
Na ir dar sakykit, noriu kazkokio biskvito ideti, kazkur esu skaicius , kad deda selga sausainius, ar daret kas taip? kaip darot ?


Aš dedu kartais tarp žele sluoksnių tiesiog. Jie natūraliai suminkštėja. Arba jau kai visus sluoksnisu supilu - pabaigoj visą dugną padengiu sausainiais (nemaišau su sviestu lydytu, nieko nedarau, tiesiog dedu paprastai ir tiek).
Atsakyti



QUOTE(*dew* @ 2012 02 10, 17:57)
2 pakeliai sausainiu is 150 gr sviesto arba margarino kepiniams tirpinti, viska sumaisyti, isku sausainius sutraiskyti iki miltu ir deti i forma isklota maistine plevele, graziai suspaudyti, deti i saldytuva porai valandu, tada pilti pasirinkta mase



QUOTE(konfetti @ 2012 02 11, 14:15)
Aš dedu kartais tarp žele sluoksnių tiesiog. Jie natūraliai suminkštėja. Arba jau kai visus sluoksnisu supilu - pabaigoj visą dugną padengiu sausainiais (nemaišau su sviestu lydytu, nieko nedarau, tiesiog dedu paprastai ir tiek).


Aciu 4u.gif , reiks ir taip ir taip pabandyti
Atsakyti
Itin lengvas varškės pyragas
2 porcijos. gaminti 10 min., šaldyti - 12 val.
Reikės:
* 6 želatinos lakštų
* 6 šaukštelių "Splenda" saldiklio (tinka kepti)
* 500g liesos kreminės varškės
* šaukštelis vanilės esencijos
Želatinos lakštus pamerkti į dubenį šalto vandens ir palaukti, kol suminkštės. Nuspausti, sudėti į puodą su 70 ml virinto vandens i 3 šaukšteliais saldiklio. Dubenyje išmaišyti varškę, likusį saldiklį, vanilės esenciją ir ištirpintą želatiną. Supilti mišinį į nelimpančią formą ir padėti į šaldytuvą.
Merginos, gal galit man padėti... Kaip man patobulinti šitą receptą, kad pritempčiau jį prie gimtadieninio torto? Gal turit kokių idėjų? Galvoju puošti šakdytomis braškėmis, bet net neturiu supratimo, kaip tai padaryti? Gal kuri turit kokių minčių? Būčiau be proto dėkinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2012 02 11, 12:15)
Aš dedu kartais tarp žele sluoksnių tiesiog. Jie natūraliai suminkštėja. Arba jau kai visus sluoksnisu supilu - pabaigoj visą dugną padengiu sausainiais (nemaišau su sviestu lydytu, nieko nedarau, tiesiog dedu paprastai ir tiek).

darau ir as taip, kartais tik ant dugno sudedu o kartais i visa mase imaisau, ir taip ir taip skanu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2012 02 11, 22:54)
Merginos, gal galit man padėti... Kaip man patobulinti šitą receptą, kad pritempčiau jį prie gimtadieninio torto? Gal turit kokių idėjų? Galvoju puošti šakdytomis braškėmis, bet net neturiu supratimo, kaip tai padaryti? Gal kuri turit kokių minčių? Būčiau be proto dėkinga wink.gif


Galima padaryti tešlos arba sausainių (kaip anksčiau čia rašyta buvo), arba trupininės tešlos, arba tiesiog biskvitinį pagrindą ir visą šitą masę užpilti ant jo (pvz torto formoje), sustingdinti, tada ant viršaus dėti šaldytas braškes (kaip suprantu, jos bus "cielos"?), dar galima papuošti plakta grietinėle (pvz konditeriniu antgaliu ar švirkštu) bei lengvai apšlakstyti ištirpintu šokoladu... Na, turėtų būt visai nieko smile.gif. Jei nori labiau panašaus į tortą, tai galima daryti kelis sluoksnius biskvito arba trupininės tešlos arba kokius nors kitokius ir juos pertepti šia mase, o viršų papuošt kaip torto... Na, nžn, fantazijos reikalas wink.gif Jei turi TW formą, tai galima ir joje daryti, tik tada jau nuo viršaus ten viskas dedama būtų, t.y. pirmiausia braškės (jas galima užpilti kokia nors spalvota žele), tada jau sluoksniuot pagal fantaziją.
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2012 02 12, 15:08)
Jei turi TW formą, tai galima ir joje daryti, tik tada jau nuo viršaus ten viskas dedama būtų, t.y. pirmiausia braškės (jas galima užpilti kokia nors spalvota žele), tada jau sluoksniuot pagal fantaziją.

nebutinai, as kai darau torta su pvz sausainiu pagrindu, tai imu TW forma nuimu vidurini dangleti, uzdedu didziausia dangti ir pirma dedu sausiauniu mase, tada pasirenkta mase,, o ant virsaus vaisius isdelioju ir tada gali pilti zeles kiek sirdis geidzia, as dazniausiai pilu kad neapsemtu visu vaisiu, man taip graziau rolleyes.gif tipo 3D biggrin.gif
Atsakyti
o želė pilat ant biskvito,kai pradeda stingti?
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2012 02 12, 22:19)
nebutinai, as kai darau torta su pvz sausainiu pagrindu, tai imu TW forma nuimu vidurini dangleti, uzdedu didziausia dangti ir pirma dedu sausiauniu mase, tada pasirenkta mase,, o ant virsaus vaisius isdelioju ir tada gali pilti zeles kiek sirdis geidzia, as dazniausiai pilu kad neapsemtu visu vaisiu, man taip graziau rolleyes.gif tipo 3D biggrin.gif


dar taip nebandžiau, reiks pabandyt smile.gif

QUOTE(žvilgsnė @ 2012 02 13, 08:47)
o želė pilat ant biskvito,kai pradeda stingti?


na, dažniausiai taip, jau tokią bepradedančią stingti. Nors, jei norit, kad biskvitas labiau permirktų - galima pilt ir skystą dar.
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2012 02 13, 08:47)
o želė pilat ant biskvito,kai pradeda stingti?

as niekada nedariau zeles ant biskvito g.gif ant biskvito pilu masvarpone, jogurto arba varskes mase, o tada zele.manau taip geriausia g.gif biskvitas ir zele nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2012 02 13, 20:39)
dar taip nebandžiau, reiks pabandyt smile.gif
na, dažniausiai taip, jau tokią bepradedančią stingti. Nors, jei norit, kad biskvitas labiau permirktų - galima pilt ir skystą dar.



QUOTE(*dew* @ 2012 02 13, 21:54)
as niekada nedariau zeles ant biskvito g.gif ant biskvito pilu masvarpone, jogurto arba varskes mase, o tada zele.manau taip geriausia g.gif biskvitas ir zele nelabai blush2.gif

ačiūs merginos na bandysiu gi kada daryti gal gausis kažkas lotuliukas.gif
Atsakyti