Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Labai grazi sodriai raudona,net vysnine spalva gaunasi is melyniu kompoto,iberus cirtinos rugsties.Ir skonis labai geras.
Atsakyti
Na va, galima rasti išeičių smile.gif. O jei pvz padaryt žele iš kokio bespalvio kompoto, o joje paskui bandyt su spalvota žele gėles daryt - gal visai neblogai matytųsi? g.gif Nu reiks pabandyt... O tam video įdomu, ką ten švirkšte turi, vien dažus??? Dar va galvoju, kokiais įrankiais galima būtų pasinaudot, nes jokių specialių neturiu g.gif
Kaip tik artėja vaiko gimtadienis, tai planuoju pasitreniruot prieš jį...jei kas gausis - būtinai parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Na va, pabandžiau šiek tiek padaryt žele 3D biggrin.gif

user posted image

Čia be jokių papildomų dažų...ir kadangi neturiu jokių spec įrankių, tai gavosi kaip gavosi...Bet visgi, sakyčiau, įdomu thumbup.gif . Ir pasipraktikavus tikrai įmanoma šį tą įvairesnio padaryt.
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2012 01 26, 14:37)
Na va, pabandžiau šiek tiek padaryt žele 3D  biggrin.gif


labai idomiai atrodo, o kaip cia taip padarei????
Atsakyti
Konfeti, prasom detaliau aprasyti kaip buvo viskas daroma, nes visai gerai atrodo, juk viskas kaip suprantu naturalu, be jokiu dazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 27, 12:24)
Konfeti, prasom detaliau aprasyti kaip buvo viskas daroma, nes visai gerai atrodo, juk viskas kaip suprantu naturalu, be jokiu dazu  bigsmile.gif



principas tai va iš čia, kur kažkuri buvo įmetus nuorodą:
http://www.youtube.c...h?v=79vhYblqqQk

Pradžioj padariau paprastą geltoną žele (iš pakelio). ją sustingdžiau nedideliuose dubenėliuose (nes čia buvo tiesiog pabandymai). Tada pasidariau raudonos žele (irgi iš pakelio). Tada truputį raudonos žele atsipyliau atskirai ir sumaišiau su keliais šaukštais grietinės, kad gautųsi šviesiai rožinė ir neskaidri. Na, o paskui pasiemiau 20 ml švirkštą, prisitraukiau tos baltos žele (ji buvo jau bestingstanti, bet dar skystoka) ir su adata bandžiau daryt "gėles" jau sustingusioje geltonoje... Paskui į švirkštą prisitraukiau paprastos raudonos žele ir bandžiau adaryt gėlių žiedlapius, bet per blyški visgi buvo spalva verysad.gif ir nelabai matėsi. bandžiau paryškint su serbentų uogiene, bet irgi nekas gavosi, nes visgi uogienės sėklutės pakliūdavo į adatą, užsikimšdavo ir t.t. o ir spalva visgi nepasidarė tokia, kokios norėjau...Šiaip galima būtų bandyt gal su kokiu nors sirupu vyšnių ar pan., manau, gautųsi geriau... Ir dar kažkaip reiktų sugalvot, kaip žiedlapius daryt, nes aš bandžiau su peiliu ten įkišus, bet nu nelabai...prilimpa peilis...nebent jį kokiu aliejum patept gal g.gif Paskui ant viršaus supyliau likusią raudoną žele - tai nuo to, sakyčiau, tie vis balti paraitymai labiau išryškėjo net.
Žodžiu - reikia žaist biggrin.gif . Šiaip aš manau, kad bent jau iš baltos žele (grietininės, jogurtinės ar su kondensuotu pienu padarytos) tokių visokių paraitymų tikrai galima padaryt bet kokioj skaidrioj žele ir jie turėtų matytis. Tačiau jei bandyt padaryt kažką spalvoto...tai pagrindinę ("foną") žele reiktų daryt beveik bespalvę (na, iš kokio nors kompoto pvz), o jau kitas spalvas bandyt paryškint kokiais nors sirupais ar pan g.gif
Bet tokį meistriškumą, kaip rodo youtubėj, pasiekti ne taip lengva, matyt smile.gif reiktų daugiau pasipraktikuoti... Na, bet nepabandęs juk nesužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad ir tas pirmas blynas man labai grazus wub.gif Tik pasiterioti tai reikia doh.gif
Atsakyti
oho kaip ydomu bigsmile.gif bus isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
mano pirmas blynas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2012 01 29, 17:27)
mano pirmas blynas blush2.gif  4u.gif


skaniai atrodo 4u.gif darysiu ir aš greit...mmm, jau laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,skaitineju,ziurineju jusu sedevrus,nusprendziau ir as padaryti
imetu vaizda blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Endži, pirmas blynas, bet labai skaniai atrodantis bigsmile.gif

vaidulek, grazios gelytes
Atsakyti