Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(Gabijoli @ 2012 01 22, 01:02)
sako duoda kartumo, tai dariau su kriause ir nektarinu. Reiks pabandyt ir su obuoliu  thumbup.gif

vat ir man šitas įdomu... ,o jei neilgai laikant? ta prasme paruošt ir valgyt tą pačią dieną? jaučiu teks išmėgint savo kailiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*woman* @ 2012 01 22, 01:08)
vat ir man šitas įdomu... ,o jei neilgai laikant? ta prasme paruošt ir valgyt tą pačią dieną? jaučiu teks išmėgint savo kailiu  biggrin.gif


tai kai isbandysit parasykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 01 21, 23:50)
aptikau internete..
reikalingi maistiniai dazai kad isgauti ryskias spalvas
http://www.youtube.c...h?v=79vhYblqqQk
user posted image


bet su tiek dažų ar tai valgoma?
Atsakyti
QUOTE(mokka @ 2012 01 22, 12:16)
bet su tiek dažų ar tai valgoma?

gal cia jau gaunasi grozis biggrin.gif nes pati nebevalgyciau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijoli @ 2012 01 21, 22:38)
stai mano bandymas daryt nektarinus ir kriauses su zele
cia pirmas pabandymas bet visai skanu buvo wink.gif

zele


Šaunu thumbup.gif , apžiūrėjau ir visus tortukus - labai gražūs ir matyt skanūs thumbup.gif

QUOTE(kristynka* @ 2012 01 21, 22:50)
aptikau internete..
reikalingi maistiniai dazai kad isgauti ryskias spalvas


Na, bet juk yra ir visokių augalinių dažų, jie gal ne tokie kenksmingi...Nebent spalvos su jais nsigautų tokios ryškios. Bet aš manau, kad galima sužaist ir tiesiog su paprastos žele spalvom, būtų ne ką prasčiau smile.gif
Nu bet sudomino...reiks pabandyt būtinai kažką panašaus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetti: 22 sausio 2012 - 14:35
QUOTE(konfetti @ 2012 01 22, 14:06)
Bet aš manau, kad galima sužaist ir tiesiog su paprastos žele spalvom, būtų ne ką prasčiau smile.gif


nesigauna nieko, labai blankios spalvos
Atsakyti
Ir aš pritariu, kad su mūsų žele, kurią galima nusipirkti, tai tikrai nieko gražaus neišeina schmoll.gif Man tiesiog trūksta ryškumo. O dažų dėti kažkaip nesinori... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Edičiuks @ 2012 01 23, 01:12)
Man tiesiog trūksta ryškumo. O dažų dėti kažkaip nesinori... verysad.gif

g.gif o jeigu pamėginti žele nudažyti pvz: morkų sultimis,burokėlių sultimis?
gal esat kas bandę? tiesiog dabar taip pagalvojau,kad jei žele užpilti tik nedideliu kiekiu vandens ,o kitą dalį sulčių? g.gif
klausimas nebūtinai jums-tiesiog pagalvojau kaip dažus pakeisti biggrin.gif
vieną galima baltą,tai ją kokią kondensuoto pieno pvz g.gif
dar prisiminiau-kartą esu darius mėtų skonio žele,tai plikiau mėtų lapelius ir tokią stiprią ''arbatą'' naudojau želei-labai patiko (dariau daug sluoksnių skirtingų skonių) ir spalva žalia buvo,na ne sodri,bet žalia biggrin.gif mėtos naminės buvo...
Atsakyti
as sakiau bandysiu i su zelatina+sultys kokios, ar uogu sirupas
Atsakyti
o burokeliu sultys neduos specifinio buroku skonio? Vakar kaip tik dariau raudona zele is vysniu saldytu, tai nuo ju sulciu sodri raudona, net bordo spalva gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 23, 19:26)
o burokeliu sultys neduos specifinio buroku skonio
raudona zele is vysniu

nežinau unsure.gif ,bet jos gerai dažo,tai nedaug reikėtų g.gif gal kas bandė?
irgi variantas thumbup.gif raudoną paprasčiausia manau padaryti,nes uogų yra visokių
Atsakyti
QUOTE(*woman* @ 2012 01 23, 15:48)
nežinau  unsure.gif ,bet jos gerai dažo,tai nedaug reikėtų  g.gif gal kas bandė?
irgi variantas  thumbup.gif raudoną paprasčiausia manau padaryti,nes uogų yra visokių


dar saldytu melyniu sultys irgi labai gerai manau butu (TIK SULTIS, NE GABALIUKUS DETI). as kai dedu i glaista is cukraus pudros ir citrinu sulciu gaunu labai labai razia rozine spalva. O manau zele butu irgi tokia ale bordo. Ir skonis bus tikrai skanus.

O MORKU sulciu niekas nesate bande deti? Kaip skonis?
Atsakyti