Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(*dew* @ 2012 01 13, 08:19)
as manau kad cia forma su skyle.nes tokia turejau, bet is jos labai sunku iskrapstyti zeliuka g.gif jeigu nerastumet formos su skyle, ispjaukit su peiliu 4u.gif


as su zeliukais tai tiek ir turiu patirties blush2.gif megeja ir tiek esu biggrin.gif o kaip butu galima ja lengviau isimti? kazkada esu lyg girdejusi, kad trumpam keletui sekundziu pamerkti ta forma reiketu i karsta vandenuka, ar padetu? esate kas taip dariusi?
Atsakyti
Maniskis vakarykstis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 01 13, 16:05)
Maniskis vakarykstis  ax.gif
user posted image



Vaaaaau wub.gif

Koks apatinis sluoksnis? g.gif Tinginys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Twixx @ 2012 01 13, 17:23)
Vaaaaau wub.gif

Koks apatinis sluoksnis? g.gif Tinginys? ax.gif


nea, as cia skaiciau visa tema ir susirinkusi idejas sudeliojau savo zele, apacia selgos sausainiu pakelis ir sviesto apie 100g, kita karta arba deciau perpus maziau tik nezinau kaip suristu arba reik mastyt kuo ji pakeist, nes man per riebus, Baltasis tai plombyro varskes pakelis + grietines pora saukstu is akies pagal skoni cukraus ir 200g grietineles 35% bei brinkintos zelatinos apie 20g, na ir visrus apelsinine zele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 13, 15:51)
as su zeliukais tai tiek ir turiu patirties  blush2.gif megeja ir tiek esu biggrin.gif o kaip butu galima ja lengviau isimti? kazkada esu lyg girdejusi, kad trumpam keletui sekundziu pamerkti ta forma reiketu i karsta vandenuka, ar padetu? esate kas taip dariusi?


taip, bet reik labaoi atsargiai, nes iskart zele pradeda tirpti, tad pabreziu keletui sekundziu tik ir zeliuka pajudinti, isitikinti kad jis atlimpa nuo sonu, pvz svelniai patempti sonus is isores i vidu, kad atliptu ir tada isversti, dar galit neperstipriai pakratyti i sonus.ko as tik neisbandzius kad iskrapsyti lotuliukas.gif ai, ir dar galit plonai patepti aliejum forma
QUOTE(lilget @ 2012 01 13, 16:29)
nea, as cia skaiciau visa tema ir susirinkusi idejas sudeliojau savo zele, apacia selgos sausainiu pakelis ir sviesto apie 100g, kita karta arba deciau perpus maziau tik nezinau kaip suristu arba reik mastyt kuo ji pakeist, nes man per riebus, Baltasis tai plombyro varskes pakelis + grietines pora saukstu is akies pagal skoni cukraus ir 200g grietineles 35% bei brinkintos zelatinos apie 20g, na ir visrus apelsinine zele  4u.gif

turetu buti skanus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 13, 16:51)
as su zeliukais tai tiek ir turiu patirties  blush2.gif megeja ir tiek esu biggrin.gif o kaip butu galima ja lengviau isimti? kazkada esu lyg girdejusi, kad trumpam keletui sekundziu pamerkti ta forma reiketu i karsta vandenuka, ar padetu? esate kas taip dariusi?

as tik girdejus apie toki buda bet pati tai nedarius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu ir aš prisijungti prie jūsų būrelio, nes be galo mėgstu visokius žele tortus ir gaminti, ir ragauti biggrin.gif
Prisižiūrėjau čia labai daug grožybių wub.gif
Parodysiu ir savo keletą torčiukų (čia jau iš seniau gaminti):

user posted image
user posted image
Tik va tuos papuošimus reikia dėti prieš pat paduodant ant stalo, nes pradeda leist dažus...

O čia keletas kalėdinių:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetti: 14 sausio 2012 - 13:06
QUOTE(konfetti @ 2012 01 14, 13:05)

Parodysiu ir savo keletą torčiukų (čia jau iš seniau gaminti):


jeiiiiiii bigsmile.gif kokie žaismingi wub.gif O kaip eglutes padarėte? Gal su sausainių formelėmis?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 01 14, 17:24)
jeiiiiiii bigsmile.gif kokie žaismingi wub.gif O kaip eglutes padarėte? Gal su sausainių formelėmis?


Taip, su sausainių formelėmis biggrin.gif
Atsakyti
kiek graziu zeliuku tortu bigsmile.gif saunuoles lilget ir konfetti 4u.gif 4u.gif

o koks ten sluoksnis su melynemis, su varske? turiu melyniu saldiklyje reik panaudoti zeliukui ir man biggrin.gif

Atsakyti
pamėginu parodyt ir savo vieną ax.gif ,skonis buvo geresnis už vaizdą,nes nespėjau viršaus padaryt kaip planavau,tai gavosi kaip gavosi... (kvietkas pirktinis)
Atsakyti
QUOTE(*woman* @ 2012 01 14, 20:38)
pamėginu parodyt ir savo vieną  ax.gif ,skonis buvo geresnis už vaizdą,

o man ir vaizdas labai gražus wub.gif Kokie sluoksniai želiuko?
Atsakyti