Įkraunama...
Įkraunama...

MTV's Teen Wolf

gerule serija thumbup.gif na ka ryt ziuresim finala thumbup.gif
Atsakyti
Jau paskutinė serija ir viskas? Aš kaip sustojau ties antro sezono antra serija, taip ir nebepažiūriu toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 08 13, 15:35)
Jau paskutinė serija ir viskas? Aš kaip sustojau ties antro sezono antra serija, taip ir nebepažiūriu toliau unsure.gif

taip ryt internete paskutine sio sezonoi finaline serija ir tada lauksim 3 sezono smile.gif
Atsakyti
jau po finalo laukiu nesulaukiu 3 sezono thumbup.gif
Atsakyti
Labai idomi paskurine serija. Pagaliau ta seni nugalabijo rolleyes.gif buvau issigandus jau del Dzeksono, bet ir tuo paciu galvojau kad negali buti kad jis numirtu. Suintrigavo kas ten per Alfu pakas atvyko mastau.gif
Atsakyti
na klausimas ar senis tikrai negyvas, gi po visko kai apsidaire jo nebemate

nors kai kraujo tiek isveme kazi ar galetu but gyvas, bet gi fantastinis serialas...

nesupratau kodel jis paleido Stailsa? kam isvis ji paeme? sulupo? ir paleido? ar kazko dar neparode?

dziugu kad Dzeksonas vilku pavirto pagaliau ax.gif


nepatiko man tas prisikeles vilkas, visi kaunasi, draskosi, anas kai bailys uz stulpo, nesuprasi jo ketinimu doh.gif

o tie du durniukai naujai paversti vilkiukai doh.gif taigi pas kureja lekt reikejo ne naujos gaujos ieskot doh.gif na tikekimes kad gyvi bent unsure.gif


aj ta mokyklos soc.pedagoge/psichologe man visada itartina buvo

ir dar fainas tas veterinaras thumbup.gif treciam sezone tikiuosi daugiau jo veiksmo thumbup.gif
Atsakyti
Tai vat, kad dar daug ko neparode. Kokia misija to veterinaro? Dukra viska zino ir ne siaip sau dirba toj mokykloj. Kodel Alison seima gaudo vilkus? Ne visi jie blogi, gi galetu kazkaip susitart. Su dzeksonu idomiai, kodel jo akys melynos, kai alfos raudonos, betu oranzines? Ko nori tie alfos? Zodziu, rodyt ir rodyt jiems dar visko. Stailsui kazka padare manau, labai jis keistas grizo
Atsakyti
Nežinau kaip Jūs, bet kaip aš pasiilgau šio filmuko... verysad.gif
Atsakyti
Ku ku gerbejos bigsmile.gif pareikit 4u.gif
Siandien buvo pirmoji 3 sezono serija bigsmile.gif labia patiko tik daug klaustuku iskilo mastau.gif
Atsakyti
jo as irgi maciau labai patiko dbr ziuresiu su titrais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2013 06 04, 22:28)
Ku ku gerbejos  bigsmile.gif pareikit  4u.gif
Siandien buvo pirmoji 3 sezono serija  bigsmile.gif labia patiko tik daug klaustuku iskilo mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as galvojau kad as ji viena teziuriu, o ir siguliukas17 pasirodo lotuliukas.gif Kokius dar filmus ziuri? nes matau skoniai sutampa. TB laukiu nebesulaukiu, nebeturiu ziuret ka bemegzdama
as ji per cia ziuriu My Webpage man rusiskai geriaua daugiau suprantu,nei angliskai ax.gif
Idomu kas Lidijai nutiko,ji su vienu is dvyniu susitiko.
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2013 06 13, 01:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as galvojau kad as ji viena teziuriu, o ir siguliukas17 pasirodo lotuliukas.gif Kokius dar filmus ziuri? nes matau skoniai sutampa. TB laukiu nebesulaukiu, nebeturiu ziuret ka bemegzdama
as ji per cia ziuriu My Webpage  man rusiskai geriaua daugiau suprantu,nei angliskai ax.gif
Idomu kas Lidijai nutiko,ji su vienu is dvyniu susitiko.

Pamisusios ane lotuliukas.gif
Mano serialai: The vampire diaries, Grimm (myliu myliu), Once upon a time, True blood, Teen wolf, Once upon a time, Beauty and the beast ( wub.gif ), Arrow biggrin.gif lygtai viskas
Vakar dar pradejau pirma serija 'Game of thrones' tik dar nezinau ar patinka biggrin.gif panos gyre, reikia dar kelias paziureti kad suprasciau.
Atsakyti