Įkraunama...
Įkraunama...

MTV's Teen Wolf

QUOTE(Ondatra @ 2012 06 08, 15:29)
o tu manai kad tam name su uodega ir sienom laipiojo ji?  g.gif


As manau kad ten Lidija ax.gif

QUOTE(*panele roze* @ 2012 06 08, 18:49)
aš kažkaip iš pradžių apie ją irgi pagalvojau tačiau pradėjau vėliau mąstyti įdėmiau ir  pagalvojau gal tai tas vaikinas kurio kūnas kovojo su nuodais (pamiršau vardą) kaip kad sakė Derekas g.gif


O Jacksonui kaip supratau is viso nieko neatsitiko, neatvirto jis i vilka g.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2012 06 08, 23:19)
O Jacksonui kaip supratau is viso nieko neatsitiko, neatvirto jis i vilka  g.gif

gali būti tačiau ant pabaigos taip įdomiai pritraukė kamerą... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*panele roze* @ 2012 06 08, 18:49)
aš kažkaip iš pradžių apie ją irgi pagalvojau tačiau pradėjau vėliau mąstyti įdėmiau ir  pagalvojau gal tai tas vaikinas kurio kūnas kovojo su nuodais (pamiršau vardą) kaip kad sakė Derekas g.gif

idomus variantas butu


kazkaip nesitiki kad Lidija, bet ka gali zinoti
Atsakyti
As manau, kad ta "drieze" yra Lydia, o del Dzeksono, tai man irgi itarimas kilo, kai ta kamera taip pritrauke...tipo nedaziurejai iki galo- berniuk lotuliukas.gif Bet man kas keista, kaip Lydia galejo ale driezu patapti, kai jai ikando alfa??? Kai ikanda vilkas, tai vilku ir pavirsti turi g.gif Idomios sitos serijos... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 06 11, 13:53)
As manau, kad ta "drieze" yra Lydia, o del Dzeksono, tai man irgi itarimas kilo, kai ta kamera taip pritrauke...tipo nedaziurejai iki galo- berniuk lotuliukas.gif Bet man kas keista, kaip Lydia galejo ale driezu patapti, kai jai ikando alfa??? Kai ikanda vilkas, tai vilku ir pavirsti turi g.gif Idomios sitos serijos... thumbup.gif

tikrai įdomios thumbup.gif
na žiūrėsim kaip čia bus biggrin.gif
o klausykit kada turi pasirodyti 3 serija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*panele roze* @ 2012 06 11, 14:14)
tikrai įdomios thumbup.gif
na žiūrėsim kaip čia bus biggrin.gif
o klausykit kada turi pasirodyti 3 serija? g.gif

as manau, kad sia savaite... g.gif
Atsakyti
Jau yra siandien 3 serija. Jau perziurejau ryte ir nieko idomaus neparode schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2012 06 12, 17:42)
Jau yra siandien 3 serija. Jau perziurejau ryte ir nieko idomaus neparode  schmoll.gif


rimtai???tai ka rode mazdaug??nors jeigu atvirai, tai kazkaip true blood labiau uzkabino 5sezonas, nei 2 sezonas teen wolf'o ax.gif
Atsakyti
jau pagaliau paziurejau 3 serija ir galiu pasakyti tai gerausia teen wolf serija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2012 06 13, 15:11)
jau pagaliau paziurejau 3 serija ir galiu pasakyti tai gerausia teen wolf serija  thumbup.gif

na paskaičius daugelį atsiliepimų apie 3 seriją masčiau nežiūrėti tačiau NIKIUK sugundei,reik įvertinti ir man biggrin.gif
Atsakyti
tai tik skonio reikalas serija man pvz zauriai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikiukas: 14 birželio 2012 - 08:26
Man trecia serija truputi nuoboi, vien todel, kad veiksmo mazai, na, gal paskutinis epizodas istrigo,o siaip, tai pokalabiai, pokalbiai ir vsio...

Beje, kas liecia ERika, tai man ji patinka, tik kazkaip jau juokingai atrodo, kad is baikscios merginos pasidare toookia nereali ir dabar jai viskas dzin, nes ji vilke...fui, jau krastutinumai g.gif
Atsakyti