Įkraunama...
Įkraunama...

MTV's Teen Wolf

kiek biskuti panarsius buvau kad likir bus paverstas i vilkolaki, bet nesu tuo tikra. ax.gif
o kad oskaras jam priklauso tai faktas, o blogiuka ikuniti daug sunkiau, nei geradari smile.gif
Atsakyti
Nenoreciau, kad Stiles vilkolakiu butu schmoll.gif ax.gif tegul lieka vieninteliu zmogeliuku be antgamtiniu galiu tarp vilkolakiu, banshee, kanimu, kitsuniu, medziotoju ir t.t. blush2.gif kazkokia vidine galia jis siaip ar taip turi ir visada turejo g.gif ir pagaliau tai buvo suprasta, kai Derekas su vienu is dvyniu kalbejo apie Stiles rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
Stiles juk visad suprasdavo ir isnarpliodavo painius dalykus kaip koks Serlokas, sudedantis taskus ant I biggrin.gif visada drasiai ir be dvejoniu puldavo gelbeti tuos, kurie jam rupi, nors jis tik zmogus, kaip jis pats sake - vienintelis jo ginklas yra sarkazmas lotuliukas.gif netgi bande apsaugoti visus nuo paties saves...
user posted imageuser posted image
Stiles pats is saves ypatingas ir be jokiu super galiu wub.gif noreciau, kad toks ir liktu po apsedimo wub.gif

Kaip nekantrauju kita serija pamatyt bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Naujausios serijos dar nemaciau, bet sprendziant is likusiu keliu seriju anonso, tai ojoj kaip bus blink.gif blink.gif
imetu nuoroda: http://www.youtube.c...h?v=xmfnICAoCtA

Labai jau neramu del Stiles... blink.gif jis jau pradeda kelt siauba blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 25 vasario 2014 - 12:41
QUOTE(babrusia @ 2014 02 25, 13:20)
Naujausios serijos dar nemaciau, bet sprendziant is likusiu keliu seriju anonso, tai ojoj kaip bus blink.gif  blink.gif
imetu nuoroda: http://www.youtube.c...h?v=xmfnICAoCtA

Labai jau neramu del Stiles...  blink.gif jis jau pradeda kelt siauba blink.gif
user posted image



tikrai taip, kelia siauba. kazkas bus su stailsu... kad nugalabins tai netikiu ir to nebus, bet kazkas ivys... arba isvarys arba pavers i vilkolaki... g.gif
teliko tik 4 serijos uoj kaip nelaukiu pabaigos.. sad.gif
Atsakyti
O as ir labai laukiu pabaigos, ir labai nelaukiu doh.gif nes labai idomu, kaip sezonas baigsis, bet bus labai ilgu laukt iki kito sezono doh.gif jau seniai kalbama, kad sezono pabaigoje vienas is mylimu veikeju mirs doh.gif Stailsas, jei ir bus isgelbetas, nebebus toks, koks buvo (scenaristu zodziais) blink.gif viskas tik bloges blink.gif zodziu, serialas i siaubiaka virsta biggrin.gif ir isvis uzsienio forumuose kalbama, kad ne vien Stailsas apsestas - klausimas, kurie dar? g.gif nes pagal paskutiniu seriju anonsus, tai itartinas ir Izaac, ir Alison g.gif Malia isvis neaisku, kas per persona blink.gif toks ispudis, kad ji ne siaip sau ipainiota su Kitsunes istorija g.gif zodziu, negaliu kaip noriu jau visas serijas pamatyt bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 02 25, 21:15)
O as ir labai laukiu pabaigos, ir labai nelaukiu doh.gif nes labai idomu, kaip sezonas baigsis, bet bus labai ilgu laukt iki kito sezono doh.gif jau seniai kalbama, kad sezono pabaigoje vienas is mylimu veikeju mirs doh.gif Stailsas, jei ir bus isgelbetas, nebebus toks, koks buvo (scenaristu zodziais) blink.gif viskas tik bloges blink.gif zodziu, serialas i siaubiaka virsta biggrin.gif ir isvis uzsienio forumuose kalbama, kad ne vien Stailsas apsestas - klausimas, kurie dar? g.gif nes pagal paskutiniu seriju anonsus, tai itartinas ir Izaac, ir Alison g.gif Malia isvis neaisku, kas per persona blink.gif toks ispudis, kad ji ne siaip sau ipainiota su Kitsunes istorija g.gif zodziu, negaliu kaip noriu jau visas serijas pamatyt bigsmile.gif  biggrin.gif



kiek supratau is promo tai Alison apsesta. vienas is fanu isdeste tokia teorija kad greiciausiai Alison mirs.na bet pamatysim ateityje.
paliginus koks buvo pirmas sezonas ir koks trecias tai grinas siaubo filmas... rolleyes.gif bet man patinka kaip rutuliojasi visas veiksmas, kad serialas gereja neblogeja... 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif nerealiausia ir yra tai, kad serialas geryn eina, o ne taip, kaip dauguma, kuo toliau, tuo labiau nusivaziuoja ax.gif na, bet ziuresim, kaip ateity bus, nes planuoja, kad bus 6 Teen Wolf sezonai, o dar tik 4 dabar filmuoja bigsmile.gif
Atsakyti
Idomus fanu pastebejimai is paskutiniu seriju promo:
user posted image
Isaac tai visiskai nejuda, bet jo atvaizdas veidrodyje akivaizdziai juda blink.gif blink.gif

Ir Lydia visiskai taip paciai apsirengus kaip per isleistuviu vakara buvo, kai ja Peteris uzpuole ir apkandziojo blink.gif Alison ir Scoto scena spintoje atsikartoja tik su anksciau negirdetais zodziais blink.gif Derekas apsirenges taip paciai ir su zaizda toje pacioje vietoje, kai Kali ji buvo persmeigusi su kuolu blink.gif kodel visiems atsikartos praeities ivykiai? blink.gif mirsiu is smalsumo, kas ten vyks doh.gif
Atsakyti
sveiki,
ir as esu sio serialo gerbea... smile.gif priimkit mane i savo buri,,,kai sumiega visi, perziuriu dazniausiai serijas is naujo, nes oer triuksma ne tai kad nesuprantu, bet ne viska girdziu biggrin.gif
babrusia, man Derekas irgi pats pats bigsmile.gif wub.gif

Manau Isaac arba Aizek'as bus apsestas... negali jie man Alison numarint schmoll.gif as ja dar kartu su Scot matyt noriu...
Stails gal pavers vilku... kaip kitaip ji isgelbet?.... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(NB @ 2014 02 28, 15:45)
sveiki,
ir as esu sio serialo gerbea...  smile.gif priimkit mane i savo buri,,,kai sumiega visi, perziuriu dazniausiai serijas is naujo, nes oer triuksma ne tai kad nesuprantu, bet ne viska girdziu biggrin.gif
babrusia, man Derekas irgi pats pats  bigsmile.gif  wub.gif

Manau Isaac arba Aizek'as bus apsestas... negali jie man Alison numarint  schmoll.gif  as ja dar kartu su Scot matyt noriu...
Stails gal pavers vilku... kaip kitaip ji isgelbet?.... sad.gif

sveika 4u.gif

tai busi mano drauge del Dereko mirksiukas.gif 4u.gif thumbup.gif man tai labai gaila, kad ji vis taip trumpai parodo doh.gif dvyniai man taip nepatinka, bet juos daugiau rodo nei Dereka doh.gif

jau nebedaug liko iki sekancios serijos bigsmile.gif daug veiksmo laukia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 03 02, 21:09)
dvyniai man taip nepatinka, bet juos daugiau rodo nei Dereka doh.gif

jau nebedaug liko iki sekancios serijos bigsmile.gif daug veiksmo laukia unsure.gif


ir man tie dvynei feee.
kazkaip dar tas klausimas su Ispane ir vilke liko atviras, kam ten juos kankino?.. kokia role bus tos vulkes? Malija juk tai... ir manau ji neatsitiktinai Stails'o gyvenime.. ir dar Scot'o iesko... g.gif
nu laukiam...
as per si ziuriu
http://seasonvar.ru/...k-3-season.html
Atsakyti
arba tos vilkes klausima paliks kitam sezonui arba per sias likusias 3serijas viskas paaiskes g.gif labai idomu kaip ten viskas susiklostis su stailsu... smile.gif
serija buvo idomi, nors veiksmo daug nebuvo smile.gif
Atsakyti