Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir nuogumas

na nuogais papuliais ir nuoga dziundze nelakstau,bet teko jam matyti tuos mano papulius...tai buna kartais ir pasako parodyk papus..mociutei pora kart uzmete parodyk papus, o jam dabar tik 3.6m. tai jau sakau dabar istvirkes kas toliau bus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Mirtišė_: 18 spalio 2012 - 23:23
Labas visoms mamytėms,

Taigi aš prie to paties klausimėlio prisidedu smile.gif Mano dukrytei jau tuoj 3m.,pirmai progai pasitaikius ji nusirengia:tai sušlapo, tai dar kas negerai... ir plikinėja. Gana dažnai tenka pakariaut, kad teiktusi apsirengt. Namie mes neplikinėjam, ji jau puikiai įvardina skirtumus tarp vyro ir moters.Ar ilgai tai tęsis? ką man patartumėt daryt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingupi @ 2008 08 18, 11:47)
Labas visoms mamytėms,

Taigi aš prie to paties klausimėlio prisidedu smile.gif  Mano dukrytei jau tuoj 3m.,pirmai progai pasitaikius ji nusirengia:tai sušlapo, tai dar kas negerai... ir plikinėja. Gana dažnai tenka pakariaut, kad teiktusi apsirengt. Namie mes neplikinėjam, ji jau puikiai įvardina skirtumus tarp vyro ir moters.Ar ilgai tai tęsis? ką man patartumėt daryt? ax.gif

praeis. tiesiog ji dar nesigėdija ir nejaučia nepatogumo be drabužių būt.
Atsakyti
Labai ačiū. Viliuosi, kad praeis. Man kartais nesmagu nuo smalsios kaimynės, nes ji mėgsta plikutė ir po kiemą palakstyt smile.gif
Atsakyti
kazkaip kai iseinam is vonios ji visad praso chalato, nera taip kad megtu vaikscioti plika, ji pati apsirengia. o kas liecia nuoguma, ji zino kur papukai, putyte, tik vat ant tecio- kai pamato su kelnaitem sako-prisikakojas blush2.gif ,. zino kad negalima rodyti nuogumo (tik mamytei), ir labai gedijasi jei kas yra kai ji rengiasi, uzsidengia ir sako neziurek !!! 4u.gif
Atsakyti
man tai asmeniskai zinokit irgi nepatinka kaip vaikai prie kokio ezero laksto nuogi as sakau vaikai nes mano manymu vaikas jau prasideda nuo triju metuku,kol maziukas dar nieko bet veliau as nesutinku. Mano vaikas daleiskim 7 metu prie manes niekada nepersiauna trusikuciu jis eina atskirai kad tik kas nepamatytu ir pliaze jis daleiskim ,eina tik i kabina ,vietoj niekada nepersirengs doh.gif ,NES JIS JAUCIA IR SUPRANTA KAD TAIP YRA NEGRAZU
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Mano nuomone didelės tragedijos nėra tame, kad vaikai laksto nuogučiai pleže, o ypač jei tam neprieštarauja aplinkiniai (draugai, ar šiu atveju sesuo). Tik norėčiau pasakyti, kad mano sūnus tikrai neitų žaisti ar maudytis nuogas, jis net persirengiant pleže, prašo kad jį kaip įmanoma labiau paslėpčiau apgaubus rankšluosčiu ax.gif Jis pas mane didelis drovuolis blush2.gif Bet galiu pasakyti kad turiu pažįstamų šeimynėlę, kur brolis ir sesuo užaugo taip auklėjami, kad nuogumas, tai nėra kažkokia baisybė.. Ir atvirkščiai, abu jie netgi labai normalūs.. ne kažkokie p... net nenoriu kartoti..
Atsakyti
manyciau mociutei tiesiog truksta iformacijos, apie p... ir kaip jais tampama biggrin.gif
manau, cia kiekvienos seimos reikalas, bet neleisciau savo dukrytes pliku uzpakaliuku ant smeliuko, o maudytis, gal ir nieko baisaus.
Atsakyti
mano 4,9 metu sunelis nesigedija lakstyti nuogutis tik mes jam aiskiname kad suauge zmones nuogi nelaksto o ypac kai nuvaziuoja pas mociute ir dar yra pusesere 6 tai jau ypratinom kad kelnytes reikia apsimauti tualete ir pliku pampaliuku negalima isbegti is tualeto blush2.gif namie tai as nesislepiu ir rengiuosi ir jis kazkaip tai nekreipia demesio aisku nuoga nelakstau smile.gif
Atsakyti
Nuoga nelakstau nei as,nei vyras.Bet jei persirenginejant ka pamato,tai manau nieko blogo.O ir maziui aiskinam,kad nuogam negrazu,tai namie be kelnyciu megsta palakstyti,o kitur tai jau gedijasi
Atsakyti
mano dukrytė 3 su puse tuoj bus nežinau ką ir sakyti? g.gif nusimauna kelnes atkiša uodegą broliui ar tėčiui ir kraipo jai gražu labai.doh.gif ir džiaugiasi pasižiurėk kaip gražu.nežinau net kaip reaguoti. ax.gif tėtis su broliu pradeda gėdyti,o ji tada dar daugiau sketaliotis pradeda. doh.gif nesinori kad išėjus į lauką rodytu visiems savo grožybes.kalbuosi ,aiškinu ,tikiuosi kad išaugs ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 08 30, 13:09)
kazkaip kai iseinam is vonios ji visad praso chalato, nera taip kad megtu vaikscioti plika, ji pati apsirengia. o kas liecia nuoguma, ji zino kur papukai, putyte, tik vat ant tecio- kai pamato su kelnaitem sako-prisikakojas  blush2.gif ,. zino kad negalima rodyti nuogumo (tik mamytei), ir labai gedijasi jei kas yra kai ji rengiasi, uzsidengia ir sako neziurek !!!  4u.gif

Nu nerealiai, tik vaikai taip sugeba prigalvoti lotuliukas.gif
Atsakyti