Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir nuogumas

Nieko cia tokio su tuo nuogumu jis tiesiog nori save isanalizuoti juk jis jau asmenybe.
Atsakyti
QUOTE(Juste27 @ 2006 10 06, 18:54)
Nieko cia tokio su tuo nuogumu jis tiesiog nori save isanalizuoti juk jis jau asmenybe.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif del va sito tai tikrai sutinku, nes nuo1-3metu panasi tema buvo,tai ten baisu doh.gif
Atsakyti
atsitiko toks dalykas mano seimyneleje 4u.gif
Musu vyresnes dukros aplankyti atejo draugas,jam(27m)o musu maze 3m3men.katik po duso su ranksl.ir labai laiminga,pamaciusi vyresneles drauga nuokute atbego blush2.gif Jam SOKAS,jis pasake vyresnelei,kad tevams reikia susimastyti nes tai negerai lotuliukas.gif g.gif
Mano supratimu tai tokio amziaus vaikai nieko dar nesupranta apie ta nuoguma,ir dabar as pati esu pasimetusi,kas teisus
Juk ji nelaksto nuoga kiek viena karta kaip jis ateina,bet tik si karta taip nutiko
Atsakyti
QUOTE(neringyta @ 2007 05 25, 05:07)
atsitiko toks dalykas mano seimyneleje  4u.gif
Musu vyresnes dukros  aplankyti atejo draugas,jam(27m)o musu maze 3m3men.katik po duso su ranksl.ir labai laiminga,pamaciusi vyresneles drauga nuokute atbego  blush2.gif Jam SOKAS,jis pasake vyresnelei,kad tevams reikia susimastyti nes tai negerai  lotuliukas.gif  g.gif
Mano supratimu tai tokio amziaus vaikai nieko dar nesupranta apie ta nuoguma,ir dabar as pati esu pasimetusi,kas teisus
Juk ji nelaksto nuoga kiek viena karta kaip jis ateina,bet tik si karta taip nutiko


Mano manymu čia problema tame, kad tas vaikinukas buvo auklėjamas pagal senuosius principus, kai nieko negalima. štai dėl to jis pasijuto nesmagiai ir nenatūraliai, o mergaitė juk nieko blogo nepadarė, nes tai jai natūralu ir priimtina.
Tačiau su savo vaiku ta tema reikia pakalbėti ir mėginti išaiškinti kur ir kam geriau nerodyti savo nuogumo.
Mano mergaičiuke tai kartą prieš mūsų svečią pasikėlė sijoną, aišku, puo juo buvo triusikėliai, bet mes su vyru paprašėm, kad pasistengtų daugiau taip nedaryti, net jei kas ir paprašys. Prašymas buvo labai laiku, nes grįžus po kelių dienų iš darželio pasakojo, jog vyresnis berniukas iš darželio prašė parodyti putytę... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2007 05 25, 11:29)

Mano mergaičiuke tai kartą prieš mūsų svečią pasikėlė sijoną, aišku, puo juo buvo triusikėliai, bet mes su vyru paprašėm, kad pasistengtų daugiau taip nedaryti, net jei kas ir paprašys. Prašymas buvo labai laiku, nes grįžus po kelių dienų iš darželio pasakojo, jog vyresnis berniukas iš darželio prašė parodyti putytę...  g.gif

nu cia tai baisu doh.gif tie vaikai is smalsumo visko prisigalvoja

kai maziui buvo 2 metai, buvo karsta vasaros diena, as gristu is darbo ir ziuriu kieme stovi mano pyplys visas nuogas ant didelios smelio kruvos doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir visas toks rudas rudas nuo purvu doh.gif lotuliukas.gif

a siaip tai nereklamuojam to nuogumo, dabar namie tai su maikute ir trausais, miegot tik su trauzais

patys ir apsirenge minimaliai
net tabu nei ne tabu tas nuogumas
Atsakyti
Nu mes irgi kazkaip ta nuoguma labai jau naturaliai priimam, nei patys slapstomes nei vaikas slepiasi ax.gif tiek i tualeta tiek i vonia eidami nesirakinam ateina pabuna kiek jam reikia pasneka ka nors apie bile ka ir eina savo reikalais, tik kai jau dideliu reikalu eina i wc, tai visada papraso duris uzdaryt ir uz ju palaukt blush2.gif tai naturaliai ir pas mus neina.
Nesinori is to daryt problemos, juk kas naturalu ir turi buti naturalu ax.gif
Vaikas sako kad mergaites, kai uzauga turi papukus o berniukai visada turi pimpaliukus o kas ten pas mama vietoj pimpaliuko, kazkaip dar neklause g.gif tiesiog mama mergaite ir neturi pimpaliuko ax.gif
O prie svetimu tai ir pats kazkaip nenuogineja nes mato kad ir mes tik apsirenge prie kitu bunam biggrin.gif
Atsakyti
labai aciu Aniukes mamytei, mes pakalbejome su visa seima,ir manau ,kad viskas issisprende i gera thumbup.gif ir Rusnytei pasakeme,kad niekomen taip daugiau nedarytu mirksiukas.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyta @ 2007 05 26, 06:33)
labai aciu Aniukes mamytei, mes pakalbejome su visa seima,ir manau ,kad viskas issisprende i gera thumbup.gif  ir Rusnytei pasakeme,kad niekomen taip daugiau nedarytu  mirksiukas.gif
ACIU  4u.gif


Prašom, į sveikatelę blush2.gif
Atsakyti
Musu seima turbut nudistai blush2.gif ,o dar dabar ,kai taip silta,tai net negalvuojam rengtis namie mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi per tuos karščius nesirengiam namuose, na, gal Ievos ir Adomo rubais nelakstom pastoviai, bet nesistengiam namuose diegti gėdos savo kūnu požiūrio. Jei tėvai į tai žiūrės sveikai, tai ir vaikui susiformuos sveikas požiūris į tuos dalykus, bet šalia mokom, jog visuomenėje yra nusistovėjusios visokios normos, kurių reikėtų laikytis. Šeimoje laikomes tokios požiūrio, gyvenk ir leisk gyventi kitiems. Na, gali elgtis taip kaip tau patinka jei tik tuo tu nesudarai diskomforto ar kokios žalos aplinkiniams. Tai ir mažoji dabar supranta, jog nuogutė gali lakstyti namuose, tol kol mes namuose vieni, prie svečių jau būtų negerai, nes tuo priversi juos pasijusti blogai ar nejaukiai.
Atsakyti
QUOTE(neringyta @ 2007 05 25, 03:07)
atsitiko toks dalykas mano seimyneleje  4u.gif
Musu vyresnes dukros  aplankyti atejo draugas,jam(27m)o musu maze 3m3men.katik po duso su ranksl.ir labai laiminga,pamaciusi vyresneles drauga nuokute atbego  blush2.gif Jam SOKAS,jis pasake vyresnelei,kad tevams reikia susimastyti nes tai negerai  lotuliukas.gif  g.gif
Mano supratimu tai tokio amziaus vaikai nieko dar nesupranta apie ta nuoguma,ir dabar as pati esu pasimetusi,kas teisus
Juk ji nelaksto nuoga kiek viena karta kaip jis ateina,bet tik si karta taip nutiko

tai tas vyresnėlės draugas traumuotas tikrai-gal vaikystėj g.gif- va jums ir perdėto nuogumo negatyvizavimo rezultatas...man tai labai gražu nuogas kūnas, ypač mažiukų wub.gif

o maniškis-jau atsigavęs-mūsų nebesidrovi, jau ir kaimynui pasakęs, kad mano mama nesijuokia iš..., tai jau ir anas taip nebesidrovi, būna sode abu murkdosi baseine ...be nieko...žinoma prie svetimų nenusirenginėjam, bet aš ir sūnus miegam nusirengę, vyras mus vadina nudistais biggrin.gif na nejaučiu diskomforto vaikščioti prie artimiausių žmonių ievos kostiumu, ir vaikinukas toks pat biggrin.gif

na-kiekvienas renkasi, kaip patogiau, tiesiog esu prieš perdėtą nuogumo negatyvizavimą, kai sakoma, kad "ten"-bjauru, negražu ir reikia slėpti doh.gif
juk galima ir kitokia, žmogiška forma mokyti slėpti nuogumą, jei jau jo taip bijome mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 29 gegužės 2007 - 13:40
Na, musu seimyneleje yra trys mergickos ir vienas vyrukas. Tai tevelis, kad ir kaip karsta bebutu, su trumpikem laksto. O mes, miegam savo lovose visiskai plikutes. Ir negaliu pasakyti, kad kada butu iskilusios kokios problemos. Net ir budami svetimoje vietoje, jei labai karsta, merginas migdome tik su triusikeliais blush2.gif
Atsakyti