Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir nuogumas

QUOTE(Herta @ 2006 03 16, 10:09)
As manau,kad vaikas i nuoguma ziuri taip kaip tevai jam ji pateikia.

taip, tikrai taip 4u.gif
gerai, kad kaip supratau iš temos atsiliepimų, nemažai tokių tėvelių, gaila tik, kad oponuojančių nuomonės neišgirdau, bet tokiems turbūt net ir ta tema neaktuali ir neįdomi g.gif
maniškis dar dabar (4,5 metų) visų-ir mamos, ir tėčio vienodai vadina-sisiukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 03 09, 15:05)
nu žinok vesdavomės praeitais metais, tada jokių problemų nebūdavo, nors dabar kai kažkas spėjo paaiškinti, kad "grožybės" yra blogai, o vaikams draugelių įtaka, kaip bebūtų, yra stipri, tai reikės tikrai stipriai padirbėti g.gif kol vėl atsiverstų. turiu šiek tiek vilties, nes vis dar miega nuogutis ir prieš miegą duodasi adomo kosiumu biggrin.gif man tai labai gražu  4u.gif


nebūtinai tai kažkas paaiškino,tiesiog jie dabar dar kartą revizuoja ir save ir savo kūną,žmogutis ir tokio amžiaus puikiai žino kurios jo vietos intymios,jis irgi asmenybė,ir gal jam,kaip asmenybei nėra priimtina,kad visi matytų ką jis ten turi,bet jis nebijo-jis drovisi,ir kitų drovisi ir tiek.Nusiimkit,tas baimes,daugiau pasikalbėkit su vaiku ir pamatysit,sutraumuosit jei per jėgą trauksi nuo jo kelnytes,ar rodysit kitų grožybes.Leiskit jam būti tokiu,kokiu jis nori būt.
Atsakyti

ar kur nors buvo minėta, kad kuri nosr mammytė per jėgą traukai ar demonstruja kažką????tikrai bent jau ne šioje temoje g.gif
konkrečiai mano atveju tai tikrai žinau, kad jam "paaiškino", tai yra turiu akis ir ausis, ir matau , kas darosi, bet maniau, kad maniškis atsparus kitų nuomonei, o iki to laiko, kaip kažkuri mamytę irgi rašė, irgi buvo visai neutralus tuo klausimu.
Na bet smagu kad pagaliau ir oponentų atsirado, juokinga bet įsivaizduoju griežtą stagnacinio požiūrio darželio auklėtoją, sori jei klystu 4u.gif
Atsakyti
dėl dievo meilės,norit kad būtų jūsų vaikas traumuotas sužalotas,dar dievai žino koks vargšelis, tebūnie, bene man gaila, tai ir toliau būkit tokie nuskriausti, kaip jums ir norisi būti, bet įdomumo dėliai pasidomėkit šito amžiaus tarpsnio psichologija, gal kas prašviesės. O darželio auklėtoja čia buvo prie ko?Galit kaip nors paaiškinti, tris kartus perskaičiau, visvien nesupratau.
Atsakyti
Labai normalu, kad vaikas šiuo metu pradeda drovėtis kitų tai natūralus asmneybės brendimo etapas. Jis pradeda apsibrėžti savo asmenybės ribas, supranta kas yra intymu, ir kiek galima prisileisti kitus žmones. Jeigu nuogumas yra normalu, tai ko mes nevaikštome nuogi gatvėse? Nereikia bėgti į visiškus kraštutinumus, kurie bet kokiu atveju traumoja vaiką. Nu nemanau, kad suaugęs vyras bus geras meilužis, kuris visiškai nereaguos į moters kūną arba prieš bręstantį paauglį mama vaikščios nuoga.
Atsakyti
Mano sunus jau leidziasi prausiamas tik teciaus doh.gif jam geda,kad einu pas ji i vonia,o kai musu sese turi bloga iproti nusirengineti doh.gif tai kai tik sese nusirengia ,tai vaikis uzsidenges akis atvaro ,jei as kitam kambary ,ir rekia sese plika doh.gif bet i ja neziuri,tipo jam geda doh.gif bet niekas nei mokino nei sake,tai mastau ar gerai ar blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gita.N. @ 2006 03 16, 19:44)
Nereikia bėgti į visiškus kraštutinumus, kurie bet kokiu atveju traumoja vaiką. Nu nemanau, kad suaugęs vyras bus geras meilužis, kuris visiškai nereaguos į moters kūną arba prieš bręstantį paauglį mama vaikščios nuoga.


Del drovumo visiskai sutinku...o "nuogumas normalu" tai nereiskia,kad pradekim taip vaiksciot visur ir visada (nors kazkur kazkokios gentys taip vaiksto).Man atrodo,normalu kad mama ar tetis matomas besirengiantis,besimaudantis ir t.t. (juk nesimylintis).Nemanau,kad pries brestanti paaugli reiktu plaikstytis nuogumu.Juk kalbama apie mazesnuosius.Patys mazieji savo elgesiu,mimikomis parodys kada tas nuogumas yra normalus.Juk teveliai namie nevaiksto visa diena pliki,buna vaikas uzklumpa netycia,juk nepasikvieti vaiko specialiai ir neverti ziureti kaip "nuogaliniesi".Butent drovumas ir parodo,kad tai intymu jam,o jis asmenybe nors ir maza.Tad tevu pareiga ir yra pazinti savo vaika,bendrauti su juo kaip su asmenybe ir neakivaizdziai formuoti jo poziuri i nuoguma.Reikia formuoti poziuri ne i mamos ar tecio nuoguma,o apskritai i nuoguma,kad nebutu taip kaip rasytoje situacijoje su pasaipunais ir lakstanciais nuogiukais
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 03 16, 12:14)
dėl dievo meilės,norit kad būtų jūsų vaikas traumuotas sužalotas,dar dievai žino koks vargšelis, tebūnie, bene man gaila, tai ir toliau būkit tokie nuskriausti, kaip jums ir norisi būti, bet įdomumo dėliai pasidomėkit šito amžiaus tarpsnio psichologija, gal kas prašviesės. O darželio auklėtoja čia buvo prie ko?Galit kaip nors paaiškinti, tris kartus perskaičiau, visvien nesupratau.

darželio auklėtoja, būtent stagnacinio požiūrio-tai jus turėjau omeny, nes mintis dėstot taip mirksiukas.gif atsiprašiau, jei tiksliai nepatspėjau jūsų profesijos, bet dėl požiūrio tikrai nepasirikau schmoll.gif. Aš tai savo ruožtu niekaip nesupratau, ką reiškia "sužalotas" vaikas, nes nei savo žinutėse, nei kitų normaliai, laisvai mąstančių žmonių, niekaip to žalojimo ar skriaudimo neįžvelgiu, o jei jums kažkur vaidenasi kelnių tempimas nuo vaiko, tai manau tikrai reikia pasigydyti g.gif ką dar aš galėčiau jūsų atveju pridurti, o su mano vaiku tai tikrai bus viskas gerai-jis pasirinks savo kelią, aš tik stebiuosi ir bandau aptarti su jumis situaciją.

QUOTE(Gita.N. @ 2006 03 16, 19:44)
Jeigu nuogumas yra normalu, tai ko mes nevaikštome nuogi gatvėse?
Nereikia bėgti į visiškus kraštutinumus, kurie bet kokiu atveju traumoja vaiką. Nu nemanau, kad suaugęs vyras bus geras meilužis, kuris visiškai nereaguos į moters kūną arba prieš bręstantį paauglį mama vaikščios nuoga.

Tai ką, nuogumas tai nenormalu, iškreipta, gėda??????va taip ir susiformuoja kompleksai....
dėl meilužių -būtent kai teigiama, kad "tai"-nuogumas, dar kažkas yra gėda, nenormalu ir bjauru-tai ir sudaro aplinką susiformuoti neigiamam požiūriui ne tik į savo, bet ir į priešingos lyties kūną. Žinot buvau( nes esu pakankamai lietuviškai drovi )apakus viešėdama Kipre-tėtis prie 3-mečio ar keturmečio na dabar neprisimenu tiksliai bet ar tai krūtinę mamai glamonėjo ar tai panašiai-tai yra tai jiems ne tabu, nors nemanau kad visą lytinį aktą vaikams demonstruoja doh.gif schmoll.gif . Ir ką jūs sau galvojate -kipriečiai iš mano sutiktų vyrų yra tikrai geriausi meilužiai-juos matyty jau tėčiai "apšviečia" ta tema. O jūs miela alfija ir gita, turbūt vis dar prie tamsos mylitės blush2.gif užjaučiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 03 17, 10:41)
dėl meilužių -būtent kai teigiama, kad "tai"-nuogumas, dar kažkas yra gėda, nenormalu ir bjauru-tai ir sudaro aplinką susiformuoti neigiamam požiūriui ne tik į savo, bet ir į priešingos lyties kūną. O jūs miela alfija ir gita, turbūt vis dar prie tamsos mylitės blush2.gif užjaučiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu ką jau su tokia patyrusia visais klausimais darysi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,va ir meilužius jau visus prisimatavot biggrin.gif ,stagnacija alink,mes va su GitaN. tamsoj mylimės,gerai dar,kad ne viena su kita biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Suprantu kad tamstai sąvokos drovumas yra gilūs ir nepagydomi kopleksai,blogybės kurias reikia su šaknim rauti.Sėkmės jums 4u.gif savo kelyje.Minėjote kad kreipsitės į psichologą,tai būkit maloni pdaryti tai greičiau.
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 03 17, 09:41)
Tai ką, nuogumas tai nenormalu, iškreipta, gėda??????va taip ir susiformuoja kompleksai....

Normalu, bet intymu. Tuo ir ypatingas, kad jį gali pamatyti ne kiekvienas....ne dėl gėdos, o todėl kad neskirta viešam demonstravimui kaip eilinis eksponatas bigsmile.gif ....tai čia aš taip mąstau, bet ne tai norėjau pasakyti...labai siūlau nuleisti toną, nepulti įžeidinėti ir kalbėti ne tik emocijomis, bet ir argumentais ar dar kuo... Ta proga primenu ištraukas iš SM taisyklių:
 ! 
 Draudžiama:

1. Skelbti informaciją, kurioje kurstoma:  3) informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą; 4) įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu;

3. Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens"). Net jei buvo ginčytasi, netgi jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti.
Atsakyti
Aš tai sutinku kad reikia stebėti natūralią vaiko raidą...ne vieną kartą skaičiau, kad apie 4-5m vaikai pradeda domėtis savo ir kitų kūnais...sisiformuoja kažkoks drovumas...t.y. čia mano ir tik man...kažkas panašiai...Aš nebedemonstravau savo natūralaus nuogumo kai sūnui buvo 3,5m. Iki tol visiškai laisvai jausdavausi, bet kai pamačiau sūnaus tokius gilius žvilgsnius...pagalvojau, kad jau gana, kad kiekvienas kažką turim turėti tik savo ir tik sau...Nuo to laiko vyrui buvo perleistas maudynių malonumas...Aš nuo sūnaus nesislepiu, bet stengiuosi turėti savo privatumą...ta prasme jei aš vonioj tai sūnus turi palaukti kol aš išeisiu, o ne įeiti kada panorėjęs...jei aš rengiuiosi kambary, paprašau kad jis pabūtų kitame...ir tai darau visiškai natūraliai...negėdijančiai...
Nors mes su vyrų bučinukus dalinam viens kitam prie sūnaus, į tai jis reaguoja natūraliai...
Mano nuomonė kad kiekviena šeima turėtų atrasti savus intymumo barjerus ir jais vadovautis...Ir nėra ir nebus čia vieningos nuomonės apie tai...taigi nesipykit 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, norėjau tik paprašyti, kad tema būtų ištrinta, nes pakankamai "slidi" ir manau per sunki lietuvaičiams ir visai nesinori pyktis ir :varyti" viešame forume, nors tiesiogiai pasikalbėti ta tema būčiau visai nieko prieš 4u.gif Ką mano kitos merginos? blush2.gif Dar kartą atsiprašau už viešą kitų ižeidinėjimą blush2.gif bjauri esu tikrai, ypač kai "užkliudomas" mano vaikas, nors manau, kad bet kuri mama "galvą nukąstų" už vaiką...
Atsakyti