Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(Duti @ 2011 12 07, 09:47)
Aš kažkaip buvau supratus, kad jūs ten ir buvot palikus valandėlei  doh.gif

Tik ieskojau, kur galima palikti.
Atsakyti
QUOTE(miciusforever @ 2011 12 06, 16:59)
Kiemas erdvus, uzdaras, salia pušeliu, jausmas lyg vaikai ne darzelyje, o savo kieme zaidzia. Ir svarbiausia, aukletojos.

na kiemas tai jau ne darzelio, o trinapolio gyventoju. as manau dar del to namo gyventojai kovos ir isgyvendins darzeli is kiemo!!!
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2011 12 15, 09:33)
na kiemas tai jau ne darzelio, o trinapolio gyventoju. as manau dar del to namo gyventojai kovos ir isgyvendins darzeli is kiemo!!!

Jeeergau, nuskambėjo kaip "kovos ir išgyvendins korupciją" biggrin.gif
Na nevedu aš ten vaiko ir šitai diskusijai čia ne vieta...
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 12 15, 09:40)
Jeeergau, nuskambėjo kaip "kovos ir išgyvendins korupciją"  biggrin.gif
Na nevedu aš ten vaiko ir šitai diskusijai čia ne vieta...

gerai, kad taip nuskambejo mirksiukas.gif bet jei rimtai tai linkiu paties teveliams bent pusdieni pabuti su savo vaikais tame kieme ir gal ka nors supras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2011 12 15, 10:45)
gerai, kad taip nuskambejo mirksiukas.gif bet jei rimtai tai linkiu paties teveliams bent pusdieni pabuti su savo vaikais tame kieme ir gal ka nors supras mirksiukas.gif

Pasidalinkite, prašau, įspūdžiais dėl to pabuvimo kieme. Ar kas nors ten ne taip? Padėtumėte apsispręsti dėl darželio g.gif
Atsakyti
QUOTE(miciusforever @ 2011 12 15, 17:52)
Pasidalinkite, prašau, įspūdžiais dėl to pabuvimo kieme. Ar kas nors ten ne taip? Padėtumėte apsispręsti dėl darželio  g.gif


Viskas ten gerai. Paprasciausiai gyventojai nepatenkinti, kad darzelio vaikai vedami i bendra zaidimu aikstele.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2011 12 15, 19:05)
Viskas ten gerai. Paprasciausiai gyventojai nepatenkinti, kad darzelio vaikai vedami i bendra zaidimu aikstele.

pirmas dalykas nepatenkinti todel, kad vaikai kosintys ir snargliuojantys ateina mirksiukas.gif o seip tai man ju gaila. isvaizduokite vaizdas nugriuna darzelinukas pipliukas ir verkia, kabinasi i svetima mama. dalinam mes jiems ir sausainius, musa musu vaikai juos irgi, o jie mazyliukai pasileidzia per visa kiema, aukletojos nepeja, pabyra jie visur. man tieisog gaila ir vaiku, ir aukletoju ir mamu, kurios nemato kaip su ju vaikais elgiamasi 4u.gif
tiesiog man butu priimtinas variantas, kad jie turetu uzdaresne erdve, o ir svetimi su savais vaikais nesimaisytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2011 12 16, 08:38)
tiesiog man butu priimtinas variantas, kad jie turetu uzdaresne erdve, o ir svetimi su savais vaikais nesimaisytu mirksiukas.gif

Isties tai kuo puikiausiai suprantu ir ten gyvenancias mamas ir pacias aukletojas. Tai problematiskas dalykas unsure.gif
Jei kiemas nera ir taip erdvus,o ten gyvenanciu vaikuciu nemazai,kai ateina ir darzelio vaikai,tai manau gaunasi nemaza sumaistis visiems unsure.gif
O ir pacioms aukletojoms itin sunku,kai savi(darzelio vaikai) maisosi su svetimais( ten gyvenanciu),tada ir aukletojos isitempusioms labiau reikia buti,kad " nepamestu" savu vaiku tarp kitu ir patys vaikiukai matantys daug kitu mamu nori ir savuju ir uzsiemimus aukletojoms sunkiau vesti,kai tiek daug vaikuciu susimaise unsure.gif
Neisivaizduoju jusu namu ir kiemu plano,bet ar nera salia kokios artimesnes kiemo zaidimu aiksteles(ar nesidubliuoja 2 salia viena kitos zaidimu aiksteles?) ar didesnio ploto zolinelio? Darzelio vaikams rolleyes.gif
Rasau is savo patirties,kadangi jau 6 metus esu ikurusi namu darzeli,mes su kiemo mamytemis puikiai sutariame ir esu pati issiprendusi tokia dilema.Kadangi as pati nesu linkusi vesti vaikuciu i bendra zaidimu aikstele,kur daaug vaikuciu,del isvardintu auksciau problemu,o vaikams irgi reikia kur zaisti ,eiti i laukuti ir t.t. Musu kiemas sudarytas is dvieju kiemu-viename irengta didziule zaidimu aikstele(bet labiau pritaikyta darzeliniams vaikuciams,o pas mane lopselines grupes) tai mes visada einame i salia esancia zaidimu aikstele,kurioje yra tik smelio deze ir supynes,bet uztat didele erdve zolinelio.Tai mes tiesiog issinesame savo daug zaislu,net palapine vaikams palandzioti ir t.t. ir t.t. ir ten zaidziame,o kiemo mamos renkasi toje didesne zaidimu aikstele.Toks savotiskas susitarimas,kad netrukdytumeme vieni kitiems.
Gal ir pas jus galima panasiu budu isspresti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 16 gruodžio 2011 - 19:53
QUOTE(besyte @ 2011 12 15, 10:33)
na kiemas tai jau ne darzelio, o trinapolio gyventoju. as manau dar del to namo gyventojai kovos ir isgyvendins darzeli is kiemo!!!


Viena is musu problemu yra ta, kad esame isties pavydus ir sitas komentaras, deja, tai patvirtina smile.gif (kaip ir dar keli Besytes komentarai apie "snargletus vaikus", "duodame jiems sausainiu" (lyg tai butu kokie balandziai), ir "nemato mamos kaip su ju vaikais elgiasi" (sitas yrac keistas, nes elgiasi labai gerai smile.gif nuolat stebiu pro langa, aukletojos stengiasi, o kad vaikas begdamas nugriuna.. na tikrai nutinka visur smile.gif).
As gyvenu sitam name ir vedu savo vaika i sita darzeli, kiemas labai erdvus, o darzelio vaikai ten eina pakankamai retai ir mazom grupeles (dazniau juos veda i parka, nes kiemas vejuotas, o ir siaip miske idomiau). Dabar kai ne sezonas vidinis kiemas apskritai tuscias, tai net keista, kad yra besipiktinanciu mamu.. (taip mamu blink.gif , kurios turetu buti supratingos)
Isties mokate tragiskai "nupiesti situacija", atsiprasau jeigu rasau netaktiskai, tikrai nenoriu jusu izeisti, tiesiog geda uz kaimynus...
Be to, ir jus nematysite kaip elgiasi su jusu vaikais (nesvarbu koki darzeli pasirinksit) smile.gif Bet noresit galvoti, kad jusu vaikams ten gerai.. belieka tiketis kad jie sutiks tik geranoriskas "tetas" smile.gif.

Atsakyti
QUOTE(vaikoratai @ 2011 12 16, 20:31)
Be to, ir jus nematysite kaip elgiasi su jusu vaikais (nesvarbu koki darzeli pasirinksit) smile.gif Bet noresit galvoti, kad jusu vaikams ten gerai.. belieka tiketis kad jie sutiks tik geranoriskas "tetas" smile.gif.

kodel nematys,juk gali mamos ir pastebeti kaip ir ka vaikuciai lauke daro,kaip zaidzia,kaip priziurimi g.gif kas ta uzdraudzia viesoje erdveje g.gif galu gale yra kaimynai,kurie puikiai viska mato 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaikoratai @ 2011 12 16, 20:31)
Viena is musu problemu yra ta, kad esame isties pavydus ir sitas komentaras, deja, tai patvirtina smile.gif

Man iki siol VIS DAR keista,kad visur matoma pavyda,konkurencija,nepakantuma.
Jei pakomentuoja ir issako savo nuomone tai jau is pavydo g.gif

Man rodos nereikia del to pergyventi,nes kiekvienam darzeliui atsiras savi vaikai mirksiukas.gif
Ir kiekviename darzelyje yra savu minusu ir pliusu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 16 gruodžio 2011 - 22:10
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 12 16, 22:38)
kodel nematys,juk gali mamos ir pastebeti kaip ir ka vaikuciai lauke daro,kaip zaidzia,kaip priziurimi g.gif kas ta uzdraudzia viesoje erdveje g.gif galu gale yra kaimynai,kurie puikia viska mato 4u.gif
Papildyta:

Man iki siol VIS DAR keista,kad visur matoma pavyda,konkurencija,nepakantuma.
Jei pakomentuoja ir issako savo nuomone tai jau is pavydo g.gif

Man rodos nereikia del to pergyventi,nes kiekvienam darzeliui atsiras savi vaikai mirksiukas.gif
Ir kiekviename darzelyje yra savu minusu ir pliusu. rolleyes.gif



Ir as issakiau savo nuomone.
"Mes isgyvendinsim darzeli is kiemo!!!" - su trim sauktukais jums skamba pakanciai? smile.gif smile.gif (nors as suprantu kodel is dalies ginate besytes pozicija .. kaip ten saket, turite savo darzeli? smile.gif )
Be to butent as STEBIU SAVO VAIKA PRO LANGA (gyvenu siam name ir puikiai viska matau smile.gif, kaip jus sakot), ir jokio neprofesionalaus elgesio is aukletoju puses niekada nemaciau.
Daugiau issiplesti sitoje diskusijoje as nenoriu, nes jauciu, kad tolstame nuo esmes.
Svarbiausia, kad vaikus veda i lauka, o isvesti tikrai yra kur - didelis nuostabus parkas, kuriame uztenka visiems vietos ir darzelio vaikuciams ir mamoms su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(vaikoratai @ 2011 12 16, 21:23)
Ir as issakiau savo nuomone.
"Mes isgyvendinsim darzeli is kiemo!!!" - su trim sauktukais jums skamba pakanciai? smile.gif smile.gif (nors as suprantu kodel is dalies ginate besytes pozicija .. kaip ten saket, turite savo darzeli? smile.gif )
Be to butent as STEBIU SAVO VAIKA PRO LANGA (gyvenu siam name ir puikiai viska matau smile.gif, kaip jus sakot), ir jokio neprofesionalaus elgesio is aukletoju puses niekada nemaciau.
Daugiau issiplesti sitoje diskusijoje as nenoriu, nes jauciu, kad tolstame nuo esmes.
Svarbiausia, kad vaikus veda i lauka, o isvesti tikrai yra kur - didelis nuostabus parkas, kuriame uztenka visiems vietos ir darzelio vaikuciams ir mamoms su vaikais.

Taip ,rasiau,kad turiu darzeli jau 6 metus.Ir tai parasiau tik todel,kad turiu patirties sitoje srityje/situacijoje ir pasiuliau varianta,kuris galbut butu tinkamas abiems pusems.
Kodel tureciau ginti kazkieno pozicija,turiu savo pozicija ir nuomone!
Kuria issakiau ir parasiau.
Realiai zinau,kaip sunku ir aukletojoms,kurioms reikia tarp svetimu vaiku sugaudyti savus ir kaip joms rengti zaidimus,uzsiemimus lauke ir suprantu kuo puikiausiai aplinkiniu namu mamas su vaikuciais.
Ir svarbu ne tai,kad veda i lauka,bet ir tai,kaip lauke praleidziamas laikas,kokie uzsiemimai/ekskursijos/pasivaiksciojimai yra organizuojami vaikams.Tik isvesti lauka tikrai neuztenka schmoll.gif
O,kad yra parkas salia tai isties nuostabu thumbup.gif nes tai galima puikiai isnaudoti thumbup.gif
.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 16 gruodžio 2011 - 22:43