Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

Ji negali vienasaliskai pakeisti ESMINIU sutarties salygu,tad bet kokiu atveju,ji turetu pateikti naujas sutartis.bent jau mes netekome vietos kitame darzelyje,nes pagal jos pateiktas salygas mums patiko ir tiko,o dabar staiga viskas keiciasi...Kur deti vaika?600lt negaliu moketi...
Atsakyti
QUOTE(toma.g @ 2011 10 04, 17:00)
Ji negali vienasaliskai pakeisti ESMINIU sutarties salygu,tad bet kokiu atveju,ji turetu pateikti naujas sutartis.bent jau mes netekome vietos kitame darzelyje,nes pagal jos pateiktas salygas mums patiko ir tiko,o dabar staiga viskas keiciasi...Kur deti vaika?600lt  negaliu moketi...


as tikrai ne teisininke, todel nelabai galiu komentuoti kazka... tik taip pat manau, kad pradeti reikejo nuo konkretumo nuolaidose,kainose ir t.t.t visada paprasciau sumazinti kaina nei padidinti... guodzia tik tiek kad kainos mokescio pakelimas yra laikinas.... g.gif doh.gif TIKIUOSI...
Atsakyti
Lankome si darzeli. Nera ten taip blogai, kaip cia kai kurie raso. Maisto darzelyje negamina, atveza (kiti darzeliai irgi is ten veza). Ir jis tikrai normalus.
Vaikai miega arba ant loveliu arba ant ekologisku grikiniu ciuzinuku (kiek domejausi kituose privaciuose darzeliuose irgi miega ant ciuzinuku, pvz. Tele bim bam darzelyje, o kaina ten kur kas didesne). Atsipalaiduokite, del tu loveliu, juk vaikams ant ciuzinuku miegoti dar smagiau!
Aukletojos geros ir rupestingos, o tai darzelyje, manau, yra svarbiausia. Musu vaikutis i darzeli eina noriai, ten piesia, dainuoja, zaidzia. Grupeje pilna vaiku dirbeliu smile.gif. Kadangi darzelis neseniai isikures finansiskai jam dar sunku ir atsizvelgdami i tai priemoniu atnesam, bet tai nera prievole... Svarbiau, kad su tom priemonem kazka veiktu, o ne kas jas nupirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikoratai @ 2011 11 16, 23:09)
Lankome si darzeli. Nera ten taip blogai, kaip cia kai kurie raso. Maisto darzelyje negamina, atveza (kiti darzeliai irgi is ten veza). Ir jis tikrai normalus.
Vaikai miega arba ant loveliu arba ant ekologisku grikiniu ciuzinuku (kiek domejausi kituose privaciuose darzeliuose irgi miega ant ciuzinuku, pvz. Tele bim bam darzelyje, o kaina ten kur kas didesne). Atsipalaiduokite, del tu loveliu, juk vaikams ant ciuzinuku miegoti dar smagiau!
Aukletojos geros ir rupestingos, o tai darzelyje, manau, yra svarbiausia. Musu vaikutis i darzeli eina noriai, ten piesia, dainuoja, zaidzia. Grupeje pilna vaiku dirbeliu smile.gif. Kadangi darzelis neseniai isikures finansiskai jam dar sunku ir atsizvelgdami i tai priemoniu atnesam, bet tai nera prievole... Svarbiau, kad su tom priemonem  kazka veiktu, o ne kas jas nupirko smile.gif

Priminkite, prašom, koks mokestis būtų mėnesinis ir nuo kelių val. galima tavesti vaikutį. AČIŪ.
Atsakyti
Ar visi zino kad sis darzelis turi daug skolu ir sunkiai gaunasi "ismusti" graziuoju skolas... Ponia direktore vis issisukineja.
Sutartis buvo pasirasyta, avansas sumoketas, bet kai nusprendem nebelankyti, pagal sutarti pinigai nebuvo grazinti.
Tokiu atveju yra daug.
Ir artimiausiu metu pradesim "ismusineti" pinigus grieztai, su atitinkamom institucijom.
Labai gaila kad mus ponia R. Dauniene apgavo.
Atsakyti
QUOTE(Raymond @ 2011 11 30, 16:32)
Ar visi zino kad sis darzelis turi daug skolu ir sunkiai gaunasi "ismusti" graziuoju skolas... Ponia direktore vis issisukineja.
Sutartis buvo pasirasyta, avansas sumoketas, bet kai nusprendem nebelankyti, pagal sutarti pinigai nebuvo grazinti.
Tokiu atveju yra daug.
Ir artimiausiu metu pradesim "ismusineti" pinigus grieztai, su atitinkamom institucijom.
Labai gaila kad mus ponia R. Dauniene apgavo.

sveiki,
o kas dabar neturi skolu? aisku, negrazu, kai reikia jega atgauti savo pinigus, bet as tai neglvoju,kad direktore jus apgavo, neabejoju, kadgrazins pinigus.

siaip darzelis pagal kaina labai labai geras, aukletojos geras, maistas geras, pats darzelis irgi super drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2011 12 03, 16:23)
sveiki,
o kas dabar neturi skolu? aisku, negrazu, kai reikia jega atgauti savo pinigus, bet as tai neglvoju,kad direktore jus apgavo, neabejoju, kadgrazins pinigus.

siaip darzelis pagal kaina labai labai geras, aukletojos geras, maistas geras, pats darzelis irgi super drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Svarbiausia, kad vaikučiai būtų laimingi, prižiūrėti ir kad palikusios juos mamos būtų ramios drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 04 gruodžio 2011 - 08:55
Sveiki,
Siandien netycia uzklydome i si darzeli, reikejo kazkur palikti vaika valandai. Ta proga pries iseidami apziurejome ir pasidomejome salygomis. Kaip tik ieskome darzelio. Perskaiciau visus post'us iki savojo ir turiu pasakyti, kad man darzelis paliko gera ispudi, o kaina juokinga, lyginant su kitais privaciais. Patiko erdve, kurios truksta daugelyje privaciu darzeliu. Aplinka labai super, neperkrauta nei baldais, nei zaislais, sitaip, manau, tik skatinamas vaiku ir aukletoju kurybingumas. Miego kambareliai labai mieli, ciuzinukai ant zemes ir zemos lovytes atrode labai jaukiai ir manau vaikams super. Kiemas erdvus, uzdaras, salia pušeliu, jausmas lyg vaikai ne darzelyje, o savo kieme zaidzia. Ir svarbiausia, aukletojos. Visos jaunos (man ir mano vaikui tai privalumas), labai malonios, su vaikuciais skaiciavo laiptukus grizdamos is kiemo, vale ir vedino grupes patalpas per pokaiti, atrode su vaikais labai draugiskos ir su sypsena. Kazkaip man tos pagyvenusios ir daznai susiraukusios valstybiniu darzeliu aukletojos, keliancios balsa ir ivedinejancios tvarka lyg armijoje, susizavejimo nekelia. Jau geriau nedidelis "bardakas" grupeje, negu "pikta" aukletoja. O del direktores ir lankymo salygu... Svarbiausia, kad vaikas noriai eitu i darzeli. Cia mano nuomone. O ka jis valgo ar nenori valgyti, su kokiais zaislais ir kur zaidzia, ant kokios lovos ar ciuzinio miega pokaicio, man yra antroje vietoje, nes dar yra namai, kur vaikas gauna viska seimoje. Manau, puiku ir valstybinis darzelis, tik kad nepriima del vietu stokos, o i kita miesto gala vezioti labai jau neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(miciusforever @ 2011 12 06, 16:59)
Sveiki,
Siandien netycia uzklydome i si darzeli, reikejo kazkur palikti vaika valandai. Ta proga pries iseidami apziurejome ir pasidomejome salygomis. Kaip tik ieskome darzelio. Perskaiciau visus post'us iki savojo ir turiu pasakyti, kad man darzelis paliko gera ispudi, o kaina juokinga, lyginant su kitais privaciais. Patiko erdve, kurios truksta daugelyje privaciu darzeliu. Aplinka labai super, neperkrauta nei baldais, nei zaislais, sitaip, manau, tik skatinamas vaiku ir aukletoju kurybingumas. Miego kambareliai labai mieli, ciuzinukai ant zemes ir zemos lovytes atrode labai jaukiai ir manau vaikams super. Kiemas erdvus, uzdaras, salia pušeliu, jausmas lyg vaikai ne darzelyje, o savo kieme zaidzia. Ir svarbiausia, aukletojos. Visos jaunos (man ir mano vaikui tai privalumas), labai malonios, su vaikuciais skaiciavo laiptukus grizdamos is kiemo, vale ir vedino grupes patalpas per pokaiti, atrode su vaikais labai draugiskos ir su sypsena. Kazkaip man tos pagyvenusios ir daznai susiraukusios valstybiniu darzeliu aukletojos, keliancios balsa ir ivedinejancios tvarka lyg armijoje, susizavejimo nekelia. Jau geriau nedidelis "bardakas" grupeje, negu "pikta" aukletoja. O del direktores ir lankymo salygu... Svarbiausia, kad vaikas noriai eitu i darzeli. Cia mano nuomone. O ka jis valgo ar nenori valgyti, su kokiais zaislais ir kur zaidzia, ant kokios lovos ar ciuzinio miega pokaicio, man yra antroje vietoje, nes dar yra namai, kur vaikas gauna viska seimoje. Manau, puiku ir valstybinis darzelis, tik kad nepriima del vietu stokos, o i kita miesto gala vezioti labai jau neapsimoka.


Kokia dabar kaina? 600 ar 800?
Ar ten galima palikti vaiką ir valandinei priežiūrai? Kiek kainuoja?
Atsakyti
Darzelio blogas: http://mazasistrinapolis.tumblr.com/
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 12 06, 18:12)
Kokia dabar kaina? 600 ar 800?
Ar ten galima palikti vaiką ir valandinei priežiūrai? Kiek kainuoja?


Kaina 450 + 150 iki kovo. 150 zada grazinti. Valandinei prieziurai palikti negalima.
Atsakyti
QUOTE(miciusforever @ 2011 12 06, 16:59)
Sveiki,
Siandien netycia uzklydome i si darzeli, reikejo kazkur palikti vaika valandai.



QUOTE(miciusforever @ 2011 12 06, 22:25)
Kaina 450 + 150 iki kovo. 150 zada grazinti. Valandinei prieziurai palikti negalima.


Aš kažkaip buvau supratus, kad jūs ten ir buvot palikus valandėlei doh.gif
Atsakyti