Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(kolynka @ 2013 09 13, 09:55)
Gal pamenate auklėtojų vardus?


Auklėtojos buvo Vilma (nuostabi auklėtoja, pati , beje, mama), Kristina ir Simona, jaunos, bet taip pat labai kantrios ir šiltos.
Atsakyti
QUOTE(Vidocka @ 2013 09 16, 14:57)
Auklėtojos buvo Vilma (nuostabi auklėtoja, pati , beje, mama), Kristina ir Simona, jaunos, bet taip pat labai kantrios ir šiltos.



Vadinasi, tos pačios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrale @ 2013 09 03, 21:53)
gal galite išduoti kurį čia privatų darželį nusižiūrėjote ir lankysite? Galite ir asmeniškai parašyti jei nenorite čia skelbtis smile.gif nes mes ir bandom kažką susirasti:( Kol kas apsistojome ties trinapoliu, bet kažko nelimpa jis man (bent jau iš pirmo žvilgsnio).



Atsiprašau, kad pavėluotai atsakau. Buvome išsirinkę Pupų pėdelį Riešėje- iš visų privačių, aplinkui savo namus, šis labiausiai patiko mano akims ir ausims bigsmile.gif Bet ir į jį nekeliausime, nes netikėtai gavome vietą valstybiniame, nors ir laaaabai toli nuo namų doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal galit pasakyti kaip vadinasi darzelio grupe kur trimeciai vaikuciai lanko? smile.gif
Atsakyti
noriu paklaust tu mamyciu, kuriu vaikiukai lanko nykstuku grupe, ar visos patenkintos vaikiuku prieziura?
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2013 09 19, 16:13)
Sveiki,
Gal galit pasakyti kaip vadinasi darzelio grupe kur trimeciai vaikuciai lanko? smile.gif

na jau nebesvarbu, suzinojau kad lankysim Geguziuku grupe ax.gif gal yra lankanciu?
Pirmas ispudis darelio man gan neblogas - turiu galvoje trecia auksta. Pirmam aukste kur yra nykstuku grupe man nepatinka kad ji iskart i koridoriu iseina, o ten taip vesu..kazin ar nebuna ten skersveju..nors nemaciau kaip ten kas viduj, gal viskas labai gerai smile.gif
aj dar man nelabai patinka kad i trecia auksta reikia lipt, o ta laiptine tokia nesuremontuota...bet gal viskas pasikeis su laiku, svarbu kad ten kurvaikuciai viskas tvarkinga, maciau kai vaikuciai nuejo miegot visos grupes buvo plaunamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele beatrice @ 2013 09 25, 10:42)
noriu paklaust tu mamyciu, kuriu vaikiukai lanko nykstuku grupe, ar visos patenkintos vaikiuku prieziura?


Antrą dieną vaikas iš darželio parėjo su didžiausia mėlyne-guzu, sakė paslydo... žinok kaip buvo... g.gif Bet vaikas patenkintas, su didžiausiu noru eina į darželį, į šią grupę smile.gif Atėjus vaikelio pasiimti visada auklėtoja papasakoja ką sūnus šiandien nuveikė darželyje ar kaip jam sekėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckeee @ 2013 09 27, 10:44)
Antrą dieną vaikas iš darželio parėjo su didžiausia mėlyne-guzu, sakė paslydo... žinok kaip buvo...  g.gif  Bet vaikas patenkintas, su didžiausiu noru eina į darželį, į šią grupę  smile.gif Atėjus vaikelio pasiimti visada auklėtoja papasakoja ką sūnus šiandien nuveikė darželyje ar kaip jam sekėsi  smile.gif

Maniškis irgi kažkada buvo parėjęs su dideliu guzu. Auklėtoja irgi buvo smulkiai papasakojusi situaciją, kodėl taip atsitiko. Susinervinau ir aš, bet čia nieko nepadarysi-aš vieną vaiką augindama nesugebu jo išsaugoti taip, kad nepargriūtų niekada ir neužsidėtų guzo-yra griuvęs, yra paslydęs, yra užsigavęs. O auklėtojos dvi turi sužiūrėti 15-ka vaikų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 27 rugsėjo 2013 - 09:56
maniskis dar nebuvo gryzes su guzu ar melyne, bet nieko baisaus nematyciau, aukletojos gi nenusaugos visu, jie ir laksto ir zaidzia visko gali nutikt. Jus teisingai sakot, viena kai buni su vaiku sunku suziuret, o cia visus 15 smile.gif
as tik kelis kartus pasiemiau ji nesvariu veiduku,matyt po valgio isistepes buvo, tai nelabai malonu buvo. bet dabar jau viskas gerai smile.gif
aukletojos tai tikrai labai malonios smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės
Gal galit paaišknti, kaip lankydami Trinapolį, gaunate vietą valstybiniame? Savivaldybėje aiškino, kad jei lankai Trinapolį, tada išbraukia iš eilės, nes Trinapolis pusiau finansuojamas savivaldybės.
Atsakyti
QUOTE(ežė @ 2013 09 30, 10:07)
Sveikos mamytės
Gal galit paaišknti, kaip lankydami Trinapolį, gaunate vietą valstybiniame? Savivaldybėje aiškino, kad jei lankai Trinapolį, tada išbraukia iš eilės, nes Trinapolis pusiau finansuojamas savivaldybės.

Nežinau tiklsiai, kažkada kažkuri mamytė buvo rašiusi raštą ir gavo atsakymą, kad stovi eilėje tie, kurie lanko šį darželį. Bet smulkmenų tikrai nežinau, bijau suklaidinti.
Atsakyti
QUOTE(ežė @ 2013 09 30, 10:07)
Sveikos mamytės
Gal galit paaišknti, kaip lankydami Trinapolį, gaunate vietą valstybiniame? Savivaldybėje aiškino, kad jei lankai Trinapolį, tada išbraukia iš eilės, nes Trinapolis pusiau finansuojamas savivaldybės.



Sveika,
Visi darželiai gauna krepšelius, net ir privatūs.
Mes irgi lankom Trinapolį, tai per susirinkimą direktorė minėjo, jog daug vaikučių išėjo į valstybinius darželius. Tad manau, jog lankydamas Trinapolį ir toliau stovi eilėje, bent mes tai neišbraukti iš eilės ir savivaldybės tinklalapyje nepažymėti jog lankom Trinapolio darželį.
Atsakyti