Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 03, 20:41)
Nepatekome, bet kai į šį darželį užsirašinėjome, kaip jau minėjau, mus informavo, kad nesitikėtume, jog pateksime. Todėl užsirašėme į privatų, nes ten irgi eilė buvo, ten lankėmės, mano dukra dabar tik ir kalba apie jį. Sudėjau visus pliusus ir minusus ir labai lengva persvara laimėjo privatus, nes Trinapolio man nepatiko - kiek mačiau nuvažiavusi...Tai porą šimtų bus daugiau, bet man labiau priintimas tas privatus.


gal galite išduoti kurį čia privatų darželį nusižiūrėjote ir lankysite? Galite ir asmeniškai parašyti jei nenorite čia skelbtis smile.gif nes mes ir bandom kažką susirasti:( Kol kas apsistojome ties trinapoliu, bet kažko nelimpa jis man (bent jau iš pirmo žvilgsnio).
Atsakyti
QUOTE(Jurate22 @ 2013 09 03, 20:48)
na kai yra galimybė leisti į privatų, tai kodėl gi jo nesirinkti, bet mums finansai neleidžia tokio malonumo vesti į privatų daržiuką, laukiam čia eilės.




Bet čia kaina irgi nemaža juk? 650? Dar stojamasis... Ar pasikeitė įkainiai?
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 03, 23:05)
Bet čia kaina irgi nemaža juk? 650? Dar stojamasis... Ar pasikeitė įkainiai?


kaina pasikeitė, jokio stojamojo mokesčio nėra, ir mėnesinis mokestis 550lt, na bent jau man taip pasakė, kai skambinausi į šį darželį.
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 03, 23:05)
Bet čia kaina irgi nemaža juk? 650? Dar stojamasis... Ar pasikeitė įkainiai?


Mums ir sakė, kad 550 Lt. (tai, pagal mane ir yra vienintelis šio darželio pliusas). Stojamojo mokesčio nebėra. Tik jeigu vaikas serga ir nevedi į darželį vistiek moki pilną sumą. Nežinau kaip kitose būna... Be to, kiek žinau gana retai vaikus veda į lauką (nors oras geras būna). Per savaitę vos du, kartais tris kartus, kai tuo tarpu kitur per dieną du kartus. Savo kiemo neturi ir neįsivaizduoju kur gali turėti ateityje... Užsiminė apie maisto gamybą vietoje, bet kiek paskaičiau forumuose, tai tai jau žada senai, bet... biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų mažylis pradeda už savaitės lankyti. Tai kaip ir rašė dauguma, iki kito rugsėjo kaina yra 550 Lt/mėn. (stojamųjų mokesčių nėra). Vaikučiai žaidžia, miega (nesu tikra, bet spėju ir valgo) vienoje patalpoje. Lovytės yra padarytos stalčių principu (po tris).
Paklausus apie aikštelę ir skaitytus komentarus, jog vaikai žaidžia šuniukų nuterštoje pievoje, patarė mažiau komentarų skaityti smile.gif, mat darželis jau turi savo aptvertą teritoriją, kurioje vaikai žaidžia.
Atsinešti reikia savo antklodę, pagalvę ir pataliukus, kuriuos reikės patiems skalbti kas dvi savaites (realiai turėti 2 komplektus). Kol dar šilta minėjo, kad miega su maikutėmis, vėliau pižamomis. Drabuželių persivilkti atsitikus nelaimei smile.gif, servetėlių, rankšluostuką (apie pastaruosius 2 kažkur skaičiau, man lyg ir neminėjo), seilinuką.
Mano sūnus vis dar nešioja sauskelnes, bet auklėtoja patikino, kad nieko baisaus ( grupėje jau visi atpratinti).
Pradėjus lankyti darželį duos sarašą ką nusipirkti iš kanceliarinių.
Atsakyti
Mes lankome šį darželį, į lauką tikrai dažnai veda, jei tik oras leidžia. Įrengtos žaidimų aikštelės, deja, neturi dar. Žaidžia aptvertoje teritorijoje ant pievutės.
Man labai patikdavo, kai mums pradėjus lankyti darželį, vaikučius vesdavosi į mišką, aš pati kartu su jais kartu eidavau, kol pratinau savo vaiką. Vaikai ir voveryčių matė, tikrai buvo miela. Bet, matomai, kažkokia mama pretenzija pareiškė dėl vedimo į mišką (juk visokių keistuolių yra), kad dabar jau negirdėti , jog vestų ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 05 rugsėjo 2013 - 06:49
Kolynka, Singe, aciu uz pasidalinima!
O kaip su maistu? Kas ji tiekia?
Siaip reikes kita savaite patiems nuvaziuoti ir apziureti, gal ir lankysim :-)
Atsakyti
QUOTE(kolynka @ 2013 09 05, 00:00)
Mūsų mažylis pradeda už savaitės lankyti. Tai kaip ir rašė dauguma, iki  kito rugsėjo kaina yra 550 Lt/mėn. (stojamųjų mokesčių nėra). Vaikučiai žaidžia, miega (nesu tikra, bet spėju ir valgo) vienoje patalpoje. Lovytės yra padarytos stalčių principu (po tris).
Paklausus apie aikštelę ir skaitytus komentarus, jog vaikai žaidžia šuniukų nuterštoje pievoje, patarė mažiau komentarų skaityti smile.gif, mat darželis jau turi savo aptvertą teritoriją, kurioje vaikai žaidžia.
Atsinešti reikia savo antklodę, pagalvę ir pataliukus, kuriuos reikės patiems skalbti kas dvi savaites (realiai turėti 2 komplektus). Kol dar šilta minėjo, kad miega su maikutėmis, vėliau pižamomis. Drabuželių persivilkti atsitikus nelaimei smile.gif, servetėlių, rankšluostuką (apie pastaruosius 2 kažkur skaičiau, man lyg ir neminėjo), seilinuką.
Mano sūnus vis dar nešioja sauskelnes, bet auklėtoja patikino, kad nieko baisaus ( grupėje jau visi atpratinti).
Pradėjus lankyti darželį duos sarašą ką nusipirkti iš kanceliarinių.


Darželis neturi jokios savo aptvertos teritorijos! Jeigu aš neteisi, prašau, pasakykite man, kur ta teritorija! Būtinai apžiūrėsiu ir užsidėsiu dar vieną pliusą šiam darželiui smile.gif Mano žiniomis, vaikai žaidžia už namo šono einant pro šiukšlių konteinerius, už namo tvoros esančioje pievelėje. Šioje pievelėje tikrai šuniukai atlieka savo reikalus. O šalia tos pievelės yra nedidelis nuolydis ir tada prasideda statomas stadionas, kuris priklauso mokyklai. Ir ta teritorija tikrai neaptverta, nepastebėtas vaikas laisvai gali nusiridenti nuo nuolydžio ... O į lauką, bent jau nykštukų grupės (esančios I aukšte) vaikai, eina retai...
Atsakyti
QUOTE(Sandrale @ 2013 09 05, 21:36)
Darželis neturi jokios savo aptvertos teritorijos! Jeigu aš neteisi, prašau, pasakykite man, kur ta teritorija! Būtinai apžiūrėsiu ir užsidėsiu dar vieną pliusą šiam darželiui smile.gif  Mano žiniomis, vaikai žaidžia už namo šono einant pro šiukšlių konteinerius, už namo tvoros esančioje pievelėje. Šioje pievelėje tikrai šuniukai atlieka savo reikalus. O šalia tos pievelės yra nedidelis nuolydis ir tada prasideda statomas stadionas, kuris priklauso mokyklai. Ir ta teritorija tikrai neaptverta, nepastebėtas vaikas laisvai gali nusiridenti nuo nuolydžio ...  O į lauką, bent jau nykštukų grupės (esančios I aukšte) vaikai, eina retai...

tai kas teisus doh.gif nebesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
Mano sūnus lanko šį darželį nuo praeitų metų pavasario. Nors čia forume atsiliepimai dažniausi ne kokie, tačiau pati ir, svarbiausia, vaikas, esam patenkinti thumbup.gif
Dėl ėjimo lauko - matyt priklauso nuo kiekvienos grupės auklėtojų „politikos“ - bent jau Vyturėlių grupė eina į lauką ir dažnai eina į mišką. Kaip ir minėjo Sandrale, darželio teritorija yra už namo. Ji yra aptverta, nors tas aptvėrimas toks labiau simbolinis - su kuoliukais ir juostele smile.gif Nematau tame problemos, auklėtojos tam ir yra, kad sužiūrėtų vaikus, jog nenulėktų nuo tuo nuolydžio (kuris mano manymu nėra jau toks baisus, bent kol kas cool.gif ). O dėl šunų kakių - belieka tikėtis šunis vedžiojančių žmonių supratingumo, bent jau namo gyventojai tikrai žino, kad tas atitvertas plotas yra skirtas darželio vaikams. O tiems, kurie nesurenka turto po šuns, manau, ir tvora jokios poveikio nepadarytų.
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2013 09 06, 11:37)
Mano sūnus lanko šį darželį nuo praeitų metų pavasario. Nors čia forume atsiliepimai dažniausi ne kokie, tačiau pati ir, svarbiausia, vaikas, esam patenkinti  thumbup.gif 
Dėl ėjimo lauko - matyt priklauso nuo kiekvienos grupės auklėtojų „politikos“ - bent jau Vyturėlių grupė eina į lauką ir dažnai eina į mišką. Kaip ir minėjo Sandrale, darželio teritorija yra už namo. Ji yra aptverta, nors tas aptvėrimas toks labiau simbolinis - su kuoliukais ir juostele smile.gif Nematau tame problemos, auklėtojos tam ir yra, kad sužiūrėtų vaikus, jog nenulėktų  nuo tuo nuolydžio (kuris mano manymu nėra jau toks baisus, bent kol kas cool.gif  ). O dėl šunų kakių - belieka tikėtis šunis vedžiojančių žmonių supratingumo, bent jau namo gyventojai tikrai žino, kad tas atitvertas plotas yra skirtas darželio vaikams. O tiems, kurie nesurenka turto po šuns, manau, ir tvora jokios poveikio nepadarytų.

Labai pritariu, kad daug kas priklauso nuo auklėtojos ir nuo grupės politikos. Mūsų grupėje tikrai veda į lauką tiek, kiek orai leidžia, veda dažnai ir vaikas prižiūrėtas. Aš esu patenkinta. Man svarbiausia, kad patenkintas mano vaikas ir noriai eina į darželį.
Sėkmės visoms mamos, atrandanat tą idealų variantą, kad tiktų ir joms, ir jų atžalėlei, nes Vilniuje privačių darželių pasirinkimas yra tikrai itin gausus, tad gal tikrai nevertėtų prisirišti prie vieno ir erzintis.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 08 rugsėjo 2013 - 08:09
Šiandien pirmoji mano vaiko diena Nykštukų grupėje. Kiek supratau ji pirmoji buvo 4 vaikams.
Pradėkim nuo to, kad grupėje yra 30 vaikų, kuriuos prižiūri 3 auklėtojos. 2 iš 3 auklėtojų iš pirmo žvilgsnio pasitikėjimo nesukėlė (2 dirba nuo sausio, viena tik savaitę (beje pastaroji pasirodė labai vykusi)).
Kadangi vaikučiai dar labai mažiukai, tai žaidimo tarpusavyje beveik nėra. Pastebėjau, kad dažniausiai verkia ir mamos šaukiasi mergaitės, joms šis laikotarpis gerokai sunkesnis nei berniukams.
Maistas darželyje kolkas yra atvežamas, bet pasibaigus remontams 2 a., bus įrengta virtuvėlė ir nuo tada maisto gamyba bus vietoje (čia kelių mėnesių laikotarpyje).
Darželio vaikų žaidimų aikštelė tikrai yra aptverta aukšta tvora. Kiek supratau, jau visai netrukus toje dobiliukų pievoje atsiras smėlio dėžės ir t.t., nes kolkas vaikai tik vaikšto ir bėgioja, nelabai jiems yra kas veikti.
Grupėje vaikučių daug sloguojančių, bet auklėtojos gana sąžiningai nosytes valo, ant puodelio sodina.

Pirmas įspūdis toks, tikiuos, kad ryt viskas atrodys geriau smile.gif
Atsakyti