Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(Kleckeee @ 2013 08 21, 10:03)
nuėjome sutarties pasirašyti, tai visgi mus priims nuo rugsėjo 16 d. jau į esamą grupę  4u.gif

jus tik dabar sutarti pasirasete ir eisite i nykstuku grupe? o mes jau vos ne pries 3 men pasirasem ir eisim i ale naujai kuriama, kur net patalpu nera blink.gif kosmosas kazkoks... doh.gif
Atsakyti
mes pasirasem sutarti birzelio menesi ir is karto mums sake kad spali tik eit galesim i kuriamas grupes
Atsakyti
Mielos mamos,

Gal temoje ir kažkur paminėta, tai labai atsiprašau, jeigu kartosiuos su klausimu. Šiandien telefonu paskambino iš šio darželio ir informavo, kad patekome, tačiau mes apsisprendėme lankyti kitą (nes čia taipogi minėjo, kad šansų patekti nėra). Keista buvo išgirsti, kad turiu atvažiuoti parašyti prašymą išbraukti iš sąrašo? Ką tai reiškia? Nes ten aš nieko nepasirašiau, tik mano numerį užsirašė ir vaiko vardą su pavardę. Ar čia taip turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 02, 21:57)
Mielos mamos,

Gal temoje ir kažkur paminėta, tai labai atsiprašau, jeigu kartosiuos su klausimu. Šiandien telefonu paskambino iš šio darželio ir informavo, kad patekome, tačiau mes apsisprendėme lankyti kitą (nes čia taipogi minėjo, kad šansų patekti nėra). Keista buvo išgirsti, kad turiu atvažiuoti parašyti prašymą išbraukti iš sąrašo? Ką tai reiškia? Nes ten aš nieko nepasirašiau, tik mano numerį užsirašė ir vaiko vardą su pavardę. Ar čia taip turi būti?


na gal pas juos tokia sistema veikia, kad reikia paršyti prašymą, kad nelankysite darželio, nes kiek žinau daug laukiančiųjų yra į tą darželį, tame tarpe ir mes laukiame kada ateis eilė lankyti šį darželį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate22 @ 2013 09 03, 09:14)
na gal pas juos tokia sistema veikia, kad reikia paršyti prašymą, kad nelankysite darželio, nes kiek žinau daug laukiančiųjų yra į tą darželį, tame tarpe ir mes laukiame kada ateis eilė lankyti šį darželį. smile.gif



Gali būti. O kokios amžiaus jūs ir kelinti buvote, kai užrašinėjo? Mano merginai trys metai, buvome penkti. Tai labai tikiuosi, kad jūs pateksite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 03, 12:08)
Gali būti. O kokios amžiaus jūs ir kelinti buvote, kai užrašinėjo? Mano merginai trys metai, buvome penkti. Tai labai tikiuosi, kad jūs pateksite wink.gif


na mes mažiukai dar, mums db.1metai ir 8mėnesiai 4u.gif tai net nežinau kelinti mes ten stovim eilėje, tik sakė po mėnesio mums pasiskambinti , gal tada jau bus vieta ir galėsime leisti vaiką į tą darželį. o Jus gal į valstybinį patekot, kad čia atsisakot vietos? smile.gif
Atsakyti
gal galite parasyti darzelio tel numeri ar elektronini pasta?
Atsakyti
QUOTE(kivarita @ 2013 09 03, 13:18)
gal galite parasyti darzelio tel numeri ar elektronini pasta?


čia jų saitas
http://mazasistrinapolis.tumblr.com/
Atsakyti
Mūsų sūnus irgi 09.09 įstos į Nykštukų gretas smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mes irgi ieskome darzelio savo pipirui. Tie, kuriu vaikai lanko ar ruosiates pradeti leisti, gal galite papasakoti smulkiau, kokia situacija dabar darzelyje?
Kur vaikai vedami i lauka? Ar irenge zaidimu aikstele kaip zadejo?
Kur vaikai miega? Ka reikia atsinesti patiems?
Koks galu gale yra menesinis mokestis, ar grazinama nors dalis jo, jei vaikas serga?

Aciu visiems uz atsakymus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate22 @ 2013 09 03, 12:20)
na mes mažiukai dar, mums db.1metai ir 8mėnesiai  4u.gif  tai net nežinau kelinti mes ten stovim eilėje, tik sakė po mėnesio mums pasiskambinti , gal tada jau bus vieta ir galėsime leisti vaiką į tą darželį. o Jus gal į valstybinį patekot, kad čia atsisakot vietos? smile.gif



Nepatekome, bet kai į šį darželį užsirašinėjome, kaip jau minėjau, mus informavo, kad nesitikėtume, jog pateksime. Todėl užsirašėme į privatų, nes ten irgi eilė buvo, ten lankėmės, mano dukra dabar tik ir kalba apie jį. Sudėjau visus pliusus ir minusus ir labai lengva persvara laimėjo privatus, nes Trinapolio man nepatiko - kiek mačiau nuvažiavusi...Tai porą šimtų bus daugiau, bet man labiau priintimas tas privatus.
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 03, 20:41)
Nepatekome, bet kai į šį darželį užsirašinėjome, kaip jau minėjau, mus informavo, kad nesitikėtume, jog pateksime. Todėl užsirašėme į privatų, nes ten irgi eilė buvo, ten lankėmės, mano dukra dabar tik ir kalba apie jį. Sudėjau visus pliusus ir minusus ir labai lengva persvara laimėjo privatus, nes Trinapolio man nepatiko - kiek mačiau nuvažiavusi...Tai porą šimtų bus daugiau, bet man labiau priintimas tas privatus.


na kai yra galimybė leisti į privatų, tai kodėl gi jo nesirinkti, bet mums finansai neleidžia tokio malonumo vesti į privatų daržiuką, laukiam čia eilės.
Atsakyti