Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(Singė @ 2013 06 10, 17:33)
Na taip, bet kaip vaiko neleisti į kiemą, kaip neleisti dūkti su vaikais? Na neįmanoma taip auginti vaiko. Čia vienintelė išeitis-jį skiepyti. Bet izoliuoti nuo aplinkos nebesigauna.


Aš ir nesakau, kad reikia vaiką izoliuoti ir neleisti jam dūkti, žaisti ar tiesiog būti gamtoje. Tiesiog reikia pasisaugoti - jei yra galimybė, pasiskiepyti, jūsų būsimoje aikštelėje dažniau šienauti žolę, naudoti purškalus nuo erkių ir t.t.
Atsakyti
Aš esu kategoriškai prieš skiepus. Tfu tfu tfu, neduok Dieve kažkokios blogos ir baisos ligos. Bet esu prieš.
Mano pačios vaikystė praėjo kaime, laksčiau po žolę-šienautą ir nešienautą pievą, vaikščiojau po mišką, glosčiau ne namuose gyvenančias kates. Aišku, ačiū Dievui, kad užaugau sveika ir stipri, kad neprikibo jokia bjaurastis. Negaliu sakyti, kad nežinau, kas yra erkė-ne vieną kartą teko ištraukti ją įsisiurbusią. Gal Vilniuje kitaip, gal čia bjauriosios erkės veisiasi ir jos tikrai yra pavojingesnės.... Gal tiesiog neturiu artimųjų, kurie būtų susirgę baisia Laimo liga.
Aišku, čia ne į temą mano pasisakymas, tik išsakiau nuomonę biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 11 birželio 2013 - 10:16
QUOTE(Singė @ 2013 06 10, 15:33)
Na taip, bet kaip vaiko neleisti į kiemą, kaip neleisti dūkti su vaikais? Na neįmanoma taip auginti vaiko. Čia vienintelė išeitis-jį skiepyti. Bet izoliuoti nuo aplinkos nebesigauna.

Jei darželis turėtų savo teritoriją (ir aptvertą) tai bent dalimi būtų galima išspręsti problemą, tiesiog tam tikros tarnybos teritorijos ribas išpurškia, kad tos erkės nelįstų.
Atsakyti
QUOTE(Gista @ 2013 05 18, 01:05)
Siandien grupes susirinkime sake, kad jau sia vasara prades irengineti aikstele, o kitais metais jau bus pilnai irengta ir su supynem ir aptverta ir su pavesinem. Reik tiketis taip ir bus.


tokie pazadai nuo pat darzelio susikurimo.....
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Užrašiau savo vaiką į šį darželį, bet į laukiančiųjų eilę, nes jau visas pilnas darželis. Sakė šansų papulti nemažai, nes į valstybinius išeis vistiek kažkas. Atsiliepimų visokių apie šį darželį yra ir jei būtų galimybė - vesčiau kitur. Bet kaina daro savo...O sakykit stojamojo mokesčio tikrai nebėra? Ir gal sumažės mokestis nuo kitų metų?
Atsakyti
Stojamojo mokescio nera, tik i prieki turi sumoketi uz busima menesi. O kaina nuo rugsejo gali kisti (bent taip parasyta pas mus sutartyje) ir tikrai, manau, ne i mazaja puse kistu.
Atsakyti
QUOTE(Agane @ 2013 05 06, 15:31)
Sveiki visi, lankysim ir mes trinapolio darzeli. Pradesim nuo rugsejo. Uzsiraseme i gr. Pirmame aukste. Po poros sav paskambino pavaduotoja ir pasiule pereiti i gr. antrame aukste. Sake, kad ten bus mazesne grupe 20 vaiku ir dvi aukletojos. Ar yra lankanciu sia gr.? smile.gif tiesiog smalsu kaip ten smile.gif

20 vaikų grupėje??? Juk čia daugiau nei valstybiniame.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2013 06 12, 22:23)
20 vaikų grupėje??? Juk čia daugiau nei valstybiniame.

Man atrodo, kad šis darželis yra pusiau privatus-pusiau valstybinis (bent jau savivaldybės puslapyje,kai, berods pirmadienį, nustačiau užklausą apie laisvas vietas darželiuose, šiame darželyje dar rodė laisvas vietas), tad, matyt, jie turi teisę priimti vaikų tiek, kiek leidžiama valstybiniuose. O valstybiniuose ar ne 24 vaikai galimi grupės sąraše (o gal 26 blink.gif doh.gif )? Nes, kiek girdėjau, yra valstybinių darželių, kur po 24 yra grupės sąraše. Aš tik neįsivaizduoju, kaip dirbti su tokiu kiekiu ir kaip tai fiziškai įmanoma blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 12 birželio 2013 - 22:11
Pas mus grupej siuo metu eina 24 vaikai., o sarase gal 30 vaiku. Viso trys aukletojos. Ziauriai daug. O isivaizduokit, ziema, kai prasideda ligos, tai ligu zidinys! As gal geriau nuo rudens i privatu vesiu, kur maziau vaiku, tai bent grazins dali, kai vaikas serga, negu cia menesi nejom ir teko sumoketi visa suma.
Atsakyti
Sveiki,
Siandien buvome siame darzelyje. Pataikeme per vaiku miega, visi mazyliai (pirmame aukste) tvarkingai miegojo, viena mergyte tik zioplinejo lovyteje guledama smile.gif
Aisku matosi, kad kaina pati kalba uz save. Pusryciu meniu buvo parasyta - makaronai su suriu ir pomidoru padazas...nors mane patikino, kad dazniausiai buna koses. Sake, kad nuo rugsejo jau tures savo seimininke ir maista gamins vietoje.
Del lauko pievos pazadejo, kad iki rugsejo ta pieva bus aptverta, bus atveztos supynes, smelio dezes ir t.t.
dar reikia tureti savus pataliukus.
Mazyliu grupeje yra 30! sako, kad juos priziuri 3-4 aukletojos, ta mazesne grupe virsuj yra montesori tipo, ten zaislai mediniai ir kitoks ugdymas. Vasara darzelyje yra tik prieziura ir maitinimas, nuo rudens prasides kiti uzsiemimai. kadangi nezinome kokia situacija bus su valstybiniu, kolkas uzsiraseme cia. Pradesim nuo rugpjucio pradzios.
Daug geru pazadu rugsejui, duok dieve taip ir bus...
Atsakyti
QUOTE(luluska @ 2013 06 17, 15:18)
Sveiki,
Siandien buvome siame darzelyje...
Pradesim nuo rugpjucio pradzios.
Daug geru pazadu rugsejui, duok dieve taip ir bus...


O tai jūs buvot anksčiau užsirašius ar kaip čia? Aš skambinausi, tai patikino, kad vietų nėra šiuo metu blink.gif Užrašė į laukiančiųjų eilę. Tai kaip suprast čia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2013 06 17, 16:33)
O tai jūs buvot anksčiau užsirašius ar kaip čia? Aš skambinausi, tai patikino, kad vietų nėra šiuo metu blink.gif Užrašė į laukiančiųjų eilę. Tai kaip suprast čia... biggrin.gif



As ir kai skambinau sake jog vietu nera ir nepanasu, kad bus:(
Atsakyti