Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

Sveiki visi, lankysim ir mes trinapolio darzeli. Pradesim nuo rugsejo. Uzsiraseme i gr. Pirmame aukste. Po poros sav paskambino pavaduotoja ir pasiule pereiti i gr. antrame aukste. Sake, kad ten bus mazesne grupe 20 vaiku ir dvi aukletojos. Ar yra lankanciu sia gr.? smile.gif tiesiog smalsu kaip ten smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas pagelbėtumėt ir pasidalintumėt darželio kontaktais. Internete nurodytu telefonu skambinau, tai niekas neatsiliepia, o po to parašė žinutę, kad išvykusi...
Atsakyti
863005545
Vilma. Kaip supratau, ji naujai paskirta pavaduotoja.
Atsakyti
Tebunie palaikisite pasipiktinusia kaimyne, taciau parasysiu kad zinotumet tie, kurie jau vedat i ta darzeli savo vaikus.

Jau kelinta diena esu pasipiktinusi tu vaiku verkimu, kai jie visi lauke. Negana to jos veda tiesiai ant tuos pievos, kur vakarais tinginiai kaimynai vedžioja savo sunis ir net nesivargina rinkti ekskrementu!

As net savo vaikams neleidziu eiti i ta pieva, o jusu vaikai ten zaidzia, volojasi zaidzia gaudiniu su aukletojom !Keli berniukai slauzineja per zole jau kelias dienas!

Vakar priejau ir pasakiau vienai aukletojai, kad vaiku sveikatai negerai vaikscioti sunu pridergtoje aiksteleje, ji atsake, na kelis kakus matem, galvojam nieko tokio...

Taciau siandien vel tie vaikai ten ropoja ir zaidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 08 gegužės 2013 - 10:00
thumbup.gif saunuole mama, kad pasidalinate. Na, turiu galimybe privaziuoti sia savaite tuo laiku, kai veda i lauka, tai pastebesiu.
Mums rupi musu vaikai ir ju sveikata. Butume dekingi, jei visi pasidalintu savo ziniomis.
Atsakyti
10,30 didelis verkianciu buris vėl ant tuos pievos.[U]

Mamos! blink.gif Ten piknikas su pasisedejimu ant zoles, tycia!

Geriau kartą pamatyti:

user posted image

kaip tarp zoles matosi visur toi pievoj kakiai...sisius sunu ant pavirsiaus.
Galiu pafotuografuoti rytinius sunu vedziojimus pries jusu vaikams ten ateinant!
user posted image

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Man tai sveitimi vaikai bet juos ten matant, labai neramu !
Vakarop atsijimdami vaikus nepatingekite nueiti ir apsidairiti toje pievoje uz siuksliu konteineriu, jus savo akimys isvisite ant jos, gal ir pacius sunu vedziotojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 09 gegužės 2013 - 09:55
Lankėm beveik metus šį darželį, be galo džiaugėmės kad išėjom, ir vis dar labai gaila tėvelių kurie priversti ten vesti vaikus.... Sėkmės visiems gaunant valstybiniuose vietas !
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2013 05 09, 12:02)
Lankėm beveik metus šį darželį, be galo džiaugėmės kad išėjom, ir vis dar labai gaila tėvelių kurie priversti ten vesti vaikus.... Sėkmės visiems gaunant valstybiniuose vietas !


Gal galetumete pasidalinti, kas butent (kas dar be pievos)buvo taip blogai, kad taip dziaugetes iseje? Butu visai neblogai zinoti smile.gif Mes neseniai pradejom leisti dukra ten. Norisi kuo aiskiau suvokti kaip ten kas...
Atsakyti
Lankome šį darželį metus laiko. Vaikas eina noriai, grupės auklėtojos nuostabios, labai jaučia vaikus. Šilumos ir dėmesio tikrai netrūksta.
Nežinau, kodėl dabar jie eina į šią pievutę, gal pagal amžių priklauso????
Mūsiškiai bent jau anskčiau eidavo į mišką, iš miško tiesiai parsivesdavau į namus (kol turėjau galimybę nepalikti pietų miegeliui). Kur dabar eina-suabejojau. Bet sūnus sako, kad eina į mišką. O kas gali būti geriau už miško orą. Įdomu, ar yra valstybinių darželį, kurie į mišką vedžiotų vaiukučius (čia tik šeip, smalsu pasidarė).
Atsakyti
As tai sakyciau, kad reiktu nufotografuoti tuos, kurie vedzioja sunis ir nesurenka sunu kakuciu bei su irodymais paskusti.
Mes irgi pradejom vesti neseniai, bet man kolkas nelabai. Na, ziuresim, kai kiek laiko praeis, ka galesiu pasakyti, gal per anksti mano nuomone susidare...Gal nera taip blogai. O ka daryti, kai valstybinio negauni, o privatus per brangu...
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2013 05 10, 23:22)
As tai sakyciau, kad reiktu nufotografuoti tuos, kurie vedzioja sunis ir nesurenka sunu kakuciu bei su irodymais paskusti.
Mes irgi pradejom vesti neseniai, bet man kolkas nelabai. Na, ziuresim, kai kiek laiko praeis, ka galesiu pasakyti, gal per anksti mano nuomone susidare...Gal nera taip blogai. O ka daryti, kai valstybinio negauni, o privatus per brangu...

NA taip, yra jūsų tiesos. APlamai, nuo tų kakučių kenčia visur visi tie, kas turi mažų vaikų. Mano namokieme irgi yra gyventojų, kurie vedžioja šunis po tas vietas, kur vaika žaidžia kamuoliu, kur futbolo vartai padaryti. Bėda ir tiek.
Atsakyti
Paciam darzeliui priekaistu jokiu neturiu, be tos ju pastaruoju metu pasirinktos vietos pramogauti.

QUOTE
As tai sakyciau, kad reiktu nufotografuoti tuos, kurie vedzioja sunis ir nesurenka sunu kakuciu bei su irodymais paskusti.


ju kur kas daugiau nei jus isivaizduojate, je jeina nuo 6 ryto ir iki nakties po du kartus, visu nesugaudisi, beje kai kurie seimininkai renka, bet skistis nesurenkamas, o dideli sunis, nemazai palieka.

QUOTE
Mano namokieme irgi yra gyventojų, kurie vedžioja šunis po tas vietas, kur vaika žaidžia kamuoliu, kur futbolo vartai padaryti. Bėda ir tiek.


Beda ne kad sunis vedzioja, o kad jusu vaikus tycia veda butent i sunu pieva, kaip jus nesuprantat! Tai ne darzelio pieva, darzelis neturi savo jokios pievieles, tai namo teritorijojs gazonas ant kurio jau 6 metus kasdien atlieka savo gamtinius reikalus dauguma namo sunu.

As savo pastebejima apie darzelio "sveika" pasivaiksciojima tiek aukletojai tiek jums pasakiau.
Sekmes.

Atsakyti