Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(esta_esta @ 2013 03 22, 12:20)
Vat vat, vakar paskambino (19 val.???) is Savivaldybes, sako, bus rastas, gal kita savaite, reikia gauti is e- sistemu rasta ir t.t. Taip kad man tas gumos tempimas nepatinka. doh.gif


Kaip jum su tuo rastu, ar jau gavote?
Atsakyti
Zinokit, kad ne, tempia guma, kas man nepatinka. I rastus nebeatsako, telefonu nekelia tas asmuo, kuris prizadejo skubiai parasyti, teks vaziuoti brautis i savivaldybe siandien.
Atsakyti
Kaip jums patinka, mus išbraukė iš sąrašų, nes lankom Trinapolio darželį sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutaaa @ 2013 03 28, 15:36)
Kaip jums patinka, mus išbraukė iš sąrašų, nes lankom Trinapolio darželį sad.gif


O sutartis pas jus su VŠĮ Regnum?

Papildyta:
Pasižiūrėjau savivaldybės puslapy, rodo, kad dukra lanko Trinapolio darželį, mokestį už jį, bet eilėje dėl valstybinio taipogi esame.
Atsakyti
Sutartis su VŠĮ "Mažasis Trinapolis".
O savivaldybės puslapyje rodo, kad lanko Trinapolio darželį, mokestį už jį, ir dėja eilės į valstybinį darželį neberodo schmoll.gif
Atsakyti
Mus taip pat savivaldybes puslapyje rodo, kaip lankancius Trinapolio darzeli! Truksta zodziu


Atsakyti
Buvau šiandien savivaldybėje aiškintis, tai pasakė, kad klaida ir mes tikrai nebūsim išbraukti iš valstybinių darželių eilės, sakė, kad informatikai viską sutvarkys, kažką padarė ji savo kompe ir pasakė, kad viskas bus atitaisyta ir mes tikrai nebūsim išbraukti. Bet kol kas sistemoje niekas nepasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2013 03 28, 16:06)
O sutartis pas jus su VŠĮ Regnum?

Papildyta:
Pasižiūrėjau savivaldybės puslapy, rodo, kad dukra lanko Trinapolio darželį, mokestį už jį, bet eilėje dėl valstybinio taipogi esame.

Pas mus irgi su VŠĮ REGNUM, mes stovime eilėje ir vėl susitvarkė eilė (buvo nusimušusi ir labai toli visą savaitę stovėjom, dabar vėl viskas tvarkoje ir stovime taip,kaip iš pradžių stovėjom).
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2013 03 29, 19:32)
Pas mus irgi su VŠĮ REGNUM, mes stovime eilėje ir vėl susitvarkė eilė (buvo nusimušusi ir labai toli visą savaitę stovėjom, dabar vėl viskas tvarkoje ir stovime taip,kaip iš pradžių stovėjom).

Nieko nesupratau, dabar man rodo, kad lankau VŠĮ Mažasis trinapolis, nors iš tiesų lankau VŠĮ REGNUM, ir nestoviu eilėje.
Jeigu rimtai, sunervavo baisulingai. I rką daryti? Imti sutartį ir važiuoti ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 31 kovo 2013 - 19:49
Jau vėl viską gerai rodo.
Atsakyti
Na va, kaip zadejau rasau- gavome rastiska patvirtinima is Savivaldybes, kad nebrauks is valstybinio darzelio eiliu uzsirasius i Trinapoli. Pagaliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2013 04 16, 19:18)
Na va, kaip zadejau rasau- gavome rastiska patvirtinima is Savivaldybes, kad nebrauks is valstybinio darzelio eiliu uzsirasius i Trinapoli. Pagaliau 4u.gif


Saunu. Tikekimes, tai galios visiems smile.gif
Atsakyti