Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(irmusia @ 2012 06 21, 08:19)
1.Beje del mokamu pamokeliu, jos VISUR mokamos.
2.Beda privaciam ta, kad jeigu vaikas serga, tai vistiek reikia moketi uz darzeli, o valstybiniam atnesus pazyma tik ta dienos mokesti palieka  ax.gif

1.tikrai ne!yra,kur jau įskaičiuota į darželio kainą ir ta kaina tikrai nėra kosminė.
2.privačiuose įvairiai-būna,kad dalį atskaičiuoja už nelankytas dienas,būna,kad už maistą,tikrai visokių variantų yra.
Atsakyti
Komentarai mano subjektyvūs šalia.
QUOTE(irmusia @ 2012 06 21, 10:19)
sitas darzelis yra iseitis tevams, kurie negavo vietos valstybiniame. Pati buvau ant tokios ribos - pakliusim-nepakliusim i valstybini, todel buvau nulekusi i trinapolio darziuka apsiziureti. Aplinka man visai patiko, svaru, tvarkinga. Aprode visas patalpas, tik vaikai kadangi miegojo, nejom i miegamus, bet perspejo, kad nera lovu, taciau ciuzinukai man pasirode neblogi (manau turetu isigyti irlovas, juk darzelis visai naujas ir suprantu kad sunku viskas is karto).
Beje del mokamu pamokeliu, jos VISUR mokamos. Juk ir valstybiniam norint kazka papildomo lankyti reik susimoketi, todel cia jau kaip ir lygiosios  :lotuliukas:
Noreciau siek tiek pakomentuoti, kad nereikia, taip is karto peikti sio darzelio.
1. Visuose darzeliuose yra kazkokiu administraciniu problemu, ir valstynbiniuose kai kuriuose netgi dideliu Tikrai visur? Visi turi įsiskolinimų Sodrai, kitoms valst. institucijoms, reikalauja iš tėvų juos kredituoti (ne kakotpopierių atsiprašant pirkti, o keliais šimtais ir taip kas mėnesį kokį pusę metų). Nesutikus "gražiuoju" kredituoti - mokesčio pakėlimas opaaa... Neūkiškumas, vadybos nebuvimas, ateities komcepcijos neturėjimas, mėtymasis po kažkokius kosmosus tiesiog neleidžia rimtai žiūrėti į šito darželio ateitį. 
2. Vaiku perpildymas - valstybiniam darzelyje lopsiuke buna po min 18 vaiku, darzelineje grupeje min 20 vaiku. Siam darzelyje maciau sarasus iki 14 vaiku. Taigi nesuprantu to perpildymo. Jeigu norite, kad eitu 10 vaiku i grupe tai reiks ir moketi tuomet atitinkamai.  :rolleyes: O ne sąrašuose, o realioj grupėj neteko matyti 17 vaikų?
3. Lovu nebuvimas - na cia tai sutinku, bet jau kaip rasiau, jis naujas darzelis ir viskas su laiku bus manau, bent man taip sake, kai apziurinejau. Nežinau, ar antri metai yra naujas darželis ir ar tai pasiteisinimas. Miegoti ant čiužinių neiko blogo, bet kai tie čiužiniai dėl vietos trūkumo tiesiog užlipę vienas ant kito, arba per juos laipoma, nes nėra praėjimo, tai jau kas kita. Jau nekalbant apie tai, kiek laiko tos lovytės žadamos ir neištesimos
4. Ligos - cia be komentaru - visur ju pilna ir vienodai daug. Turiu ne viena pvz is draugu vaiku kurie lanko privatu (brangu)  :4u: Taip, bet požiūris į ligas irgi atitinkamas turi būti. O čia direktorei visada vaikai suserga kažkur kitur, bet ne darželyje. O kad  jie net sukaitę kaip ten karšta, tai nieko tokio. Ligų protrūkiai ten leidžia įtarti rimtesnes bėdas - galbūt net valyti ar patikrinti oro kond. sistemą, bet direktorė apsimeta tokių siūlymų nematanti. Po begalybės ligų siūloma dezinfekuoti bent tam tikras grupes - mistinis sveikatos centras mistiškai paaiškina direktorei kad nereikia ir tėvų nuomonė vienodai rodo, nors turbūt įlašinti 10 lašų dezinf. skysčio yra mažesnė problema nei pakeisti požiūrį.
Beda privaciam ta, kad jeigu vaikas serga, tai vistiek reikia moketi uz darzeli, o valstybiniam atnesus pazyma tik ta dienos mokesti palieka  :ax:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 21 birželio 2012 - 18:23
QUOTE(Duti @ 2012 06 21, 19:23)
Komentarai mano subjektyvūs šalia.

O jūs dabar lankote šį darželį?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 06 21, 11:01)
1.tikrai ne!yra,kur jau įskaičiuota į darželio kainą ir ta kaina tikrai nėra kosminė.
2.privačiuose įvairiai-būna,kad dalį atskaičiuoja už nelankytas dienas,būna,kad už maistą,tikrai visokių variantų yra.



1. na maniau turiu nemazai draugu su vaikai, lankanciias darzeli ir tikrai nei vienam nebuvo nemokamu bureliu valstybiniuose darzeliuose. Aplamai pirma karta girdziu apie tai. Juk samdomas kitas zmogus, negi darzelis pats apmoka??? O jeigu kas liecia visokias dailes/piesimo ir muzikos pamokeles tai jos ir privalo buti, o ne pasirinktinai lankyti galima.
2. Tiesa, kartais nuskaiciuoja maista, bet tai minimali suma buna.


DUTI turiu 2 vaikus ir viena mergina jau nebelanko darzelio. Patikekit kiek buvo reikalauta is tevu ir kiek zinau reikalauja jeigu nori pakliuti be eiles i darzeli doh.gif Pasikeitus vedejai situacija pasikeite kardinaliai, kaip kituose darzeliuose tiksliai nzn, bet zinau atveji, kai vedeja netgi pagal tevu isvaizda,masina ir tt reikalauja paramos po 500 lt pvz doh.gif
Jeigu grupeje 17, vadinasi neserga vaikuciai biggrin.gif , nes valstybiniam sarasuose kaip rasiau 18-19, o kiek ateinanciu ar matete? Ir tai vistiek maziau nei valstybiniam sarase.
Del ciuziniu palaikau jus 100 proc drinks_cheers.gif
O del ligu... Is kur jus zinote kur jusu vaikas suserga ir nuo ko? Didziausia visu darzeliu problema tevu nesupratingumas, kurie kosejancius, snargletus iki zemes ir netgi su temperatura vaikus veda i darzelius. Mano dukra laaabai daug sirgo (patikek kiek tas daug) ir tai prasidejo nuo darzelio lankymo. Ejom ir pas vedeja ir su aukletojom snekejom, bet tai kova su vejo malunais, jeigu tevai vistiek ves ir nekreips demesio, nes negali paimti biuletenio. Sukaite jie gali buti nes duksta ir maciau i grupes i sauletoji puse, kur visa diena sviecia saule. Aisku isejus vaikams galima vedinti patalpas, bet cia gal ne jusu atvejis. Kai tiksliai nzn sunku komentuoti. 4u.gif
O patarimas eiti teveliams ne po viena, o grupei arba pasikviesti is atitinkamos institucijos, tuomet viskas bus greitai sutvarkyta. Jus tikrai galite kreiptis del patikrinimo jeigu kazka itariate. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2012 06 22, 09:52)
1. na maniau turiu nemazai draugu su vaikai, lankanciias darzeli ir tikrai nei vienam nebuvo nemokamu bureliu valstybiniuose darzeliuose. Aplamai pirma karta girdziu apie tai. Juk samdomas kitas zmogus, negi darzelis pats apmoka??? O jeigu kas liecia visokias dailes/piesimo ir muzikos pamokeles tai jos ir privalo buti, o ne pasirinktinai lankyti galima.
2. Tiesa, kartais nuskaiciuoja maista, bet tai minimali suma buna.
DUTI turiu 2 vaikus ir viena mergina jau nebelanko darzelio. Patikekit kiek buvo reikalauta is tevu ir kiek zinau reikalauja jeigu nori pakliuti be eiles i darzeli  doh.gif Pasikeitus vedejai situacija pasikeite kardinaliai, kaip kituose darzeliuose tiksliai nzn, bet zinau atveji, kai vedeja netgi pagal tevu isvaizda,masina ir tt reikalauja paramos po 500 lt pvz  doh.gif

Mano draugė, vedusi į valstrybinį darželį vaiką, labai gailėjosi, kad nevedė į privatų, ir gailėjosi tik dėl rinkliavų, kurios buvo kas mėnesį šimtais.
Dėl privačių darželių rinkliavos negaliu nieko sakyti, nes neturiu pavyzdžių dėl rinkliavos.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 22, 09:55)
Mano draugė, vedusi į valstrybinį darželį vaiką, labai gailėjosi, kad nevedė į privatų, ir gailėjosi tik dėl rinkliavų, kurios buvo kas mėnesį šimtais.
Dėl privačių darželių rinkliavos negaliu nieko sakyti, nes neturiu pavyzdžių dėl rinkliavos.


tai va gi ir sakau, kad tos rinkliavos yra irgi visuose darzeliuose: ir valstybiniuose, ir privaciuose (skiriasi sumos gal tik) biggrin.gif
O gailetis tai gal ir galima, bet kai nera lesu leisti i privatu nera ko gailetis lotuliukas.gif
Beto mes pakliuname nuo rugsejo i valstybnini (jau patvirtino), tenai ejo sese, ten eis ir mazoji. Laaabai geras darzelis, kiek turejom aukletoju tik 1 nepatiko (ir ta sugebejome pakeisti lotuliukas.gif ), aplinka sparciai taisosi ir aplamai darzelio kokybe auga pasikeitus vedejai thumbup.gif Todel nei kiek nesigailiu kad eisime ne i privatu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 21, 20:31)
O jūs dabar lankote šį darželį?


taip.
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2012 06 22, 07:52)
1. na maniau turiu nemazai draugu su vaikai, lankanciias darzeli ir tikrai nei vienam nebuvo nemokamu bureliu valstybiniuose darzeliuose. Aplamai pirma karta girdziu apie tai. Juk samdomas kitas zmogus, negi darzelis pats apmoka??? O jeigu kas liecia visokias dailes/piesimo ir muzikos pamokeles tai jos ir privalo buti, o ne pasirinktinai lankyti galima.
2. Tiesa, kartais nuskaiciuoja maista, bet tai minimali suma buna.


1.Aš kalbu apie privačius darželius,nes būtent čia ir yra į temą.Kai į kainą jau įeina visi būreliai,o šiame darželyje tai į kainą neįskaičiuota.Tad pridėjus būrelių kainą visai nemenka suma gaunasi,o tada už tokią galutinę sumą tikrai pasirinkimas privačių darželių yra.Beabejo,kad galima TIK lankyti darželį ir nepirkti vaikui papildomų įdomių pamokėlių/būrelių.

Sakot daug draugių turite ir jų patirtimi remiates? Turbūt ir apie visiškai nemokamą darželį Vilniuje žinote,kuris gyvuoja jau senokai. mirksiukas.gif

2.Kodėl kartais nuskaičiuoja už maistą g.gif Už maistą nuskaičiuoja beveik visur.
Papildyta:

QUOTE(irmusia @ 2012 06 22, 13:29)
tai va gi ir sakau, kad tos rinkliavos yra irgi visuose darzeliuose: ir valstybiniuose, ir privaciuose (skiriasi sumos gal tik)  biggrin.gif


jei jau rašote,tai parašykite konkrečiai kokios rinkliavos( be mokesčio) ir kokiuose konkrečiai privačiuose darželiuose yra renkamos rinkliavos?
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 22, 07:55)
Mano draugė, vedusi į valstrybinį darželį vaiką, labai gailėjosi, kad nevedė į privatų, ir gailėjosi tik dėl rinkliavų, kurios buvo kas mėnesį šimtais.


tiek sunus,tiek dukra lankė valstybinį tai vienetinės rinkliavos buvo...gal kartą metuose pvz pirkom susimetę žiemą šildytuvą(tuo metu,kai išjungia ar dar neįjungia šildymą) ir kilimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 22 birželio 2012 - 17:56
Kad darželyje yra daug chaoso ir netvarkos, įpsūdį jau susidariau unsure.gif . Noriu dar išsiaiškinti, kas labai gero yra šiame darželyje, kad, esant pasiūlai,mamos vis tiek po šiai dienai leidžia čia savo vaikučius g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 25 birželio 2012 - 06:56
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 25, 07:43)
Noriu dar išsiaiškinti, kas labai gero yra šiame darželyje, kad, esant pasiūlai,mamos vis tiek po šiai dienai leidžia čia savo vaikučius  g.gif ?


Labai geros auklėtojos thumbup.gif
Pasiūla didelė, bet viskas atsiremia į kainą. Kiek aš žiūrėjau, kainos nuo 800 lt. Kalbu konkrečiai apie Baltupių, Jeruzalės rajonus.

Šiandien grįžome į darželį po atostogų. Lovytės jau yra. Bet... Ateinam, pilnas miegamasis lovyčių ir visos užimtos. Mano vaiko pataliukai sukrauti kampe. Laisvos vietos nebėra, tad kur miegos - nežinau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2012 06 25, 12:56)
Labai geros auklėtojos  thumbup.gif
Pasiūla didelė, bet viskas atsiremia į kainą. Kiek aš žiūrėjau, kainos nuo 800 lt. Kalbu konkrečiai apie Baltupių, Jeruzalės rajonus.

Šiandien grįžome į darželį po atostogų. Lovytės jau yra. Bet... Ateinam, pilnas miegamasis lovyčių ir visos užimtos. Mano vaiko pataliukai sukrauti kampe. Laisvos vietos nebėra, tad kur miegos - nežinau  doh.gif

Na , tada apsiraminau ir tikiu, kad būsiu patenkinta darželiu thumbup.gif drinks_cheers.gif . Kažkaip man pirmoj vietoj yra tai, kaip jausis vaikas, kaip su juo elgsis, ar jisai laimingas čia bus. Jeigu auklėtojos geros, nublanksta visi kiti nesklandumai.
Ačiū už info 4u.gif .
Atsakyti
Kelintai valandai pirmas dienas vedėt vaikučius?
Atsakyti