Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio darželis Vilniuje

QUOTE(Agrefa @ 2012 06 15, 11:23)
Bet juk mes esam pasirašę sutartis sumai 450 Lt/mėn. Kaip tuomet-ji raštiškai turi duoti mums pasirašyti, kad keičiasi kaina ir mes turime duoti sutikimus. Nežinau, kažkokia nesąmonė.
O nuo kada tuomet tas mokestis toks? Kaip su rezerviniu mokesčiu?
Papildyta:
Peržvelgiau jų internetinį psl. Čia kaina pakelta 50 Lt (500 lt/mėn).
http://mazasistrinapolis.tumblr.com/

Pridėjus prie 500lt dar ir pamokėlių kainas gaunasi suma normali,kaip nemažai privačių darželių.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 06 15, 13:41)
Pridėjus prie 500lt dar ir pamokėlių kainas gaunasi suma normali,kaip nemažai privačių darželių.

Bet pamokėles galima pasirinkti/nepasirinkti, nėra privaloma jas lankyti?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 15, 11:59)
Bet pamokėles galima pasirinkti/nepasirinkti, nėra privaloma jas lankyti?

beabejo,kad nėra privaloma,bet kuom tada darželis skiriasi nuo valstybinių darželių g.gif nebent kaina g.gif dvigubai brangesnis už valstybinį,o skirtumo nėra?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 06 15, 14:03)
beabejo,kad nėra privaloma,bet kuom tada darželis skiriasi nuo valstybinių darželių g.gif nebent kaina g.gif dvigubai brangesnis už valstybinį,o skirtumo nėra?

Kai negauni vietos valstybiniam daržely, renkiesi privatų.
AUklę Vilniuje jeigu randi už 800 Lt (aišku, dar plius maistas), tai skaitosi labai pigu.
Tiems , kas neapšalę pinigais, tas mažas skirtumas tarp privataus už 450 Lt ir auklės už 800 Lt jau yra didelis skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 15 birželio 2012 - 13:13
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 15, 12:08)
kai negauni vietos valstybiniam daržely, renkiesi privatų.

Tai apie ką ir kalbu...kad viską suvedus gaunasi nemaža suma,o už tokią sumą tikrai pasirinkimo šiais laikais yra.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 06 15, 14:13)
Tai apie ką ir kalbu...kad viską suvedus gaunasi nemaža suma,o už tokią sumą tikrai pasirinkimo šiais laikais yra.

Tai taip, bt aš kiek ieškojau, už 450 Lt radau tik šitą vienitelį darželį., Visuir kitur kainos nuo 650-700 Lt prasideda.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 15, 12:14)
Tai taip, bt aš kiek ieškojau, už 450 Lt radau tik šitą vienitelį darželį., Visuir kitur kainos nuo 650-700 Lt prasideda.

Tai jei neimsite papildomų pamokėlių,tai kaina tokia,bet jei imsite papildomas pamokėles tai kaina susidaro jau normali.O su tokiom kainom,į kurią ieina pamokėles jau manau turėtu būti nemažas pasirinkimas šiais laikais.
Bet aš čia tik pamąstymus rašau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Į kokius kitus darželius atsiėmę prašymus iš čia, nunešė mamytės? Gaol galit kažką rekomenduoti už nekosminę kainą?Ar visos
čia bando prisitaikyti?
Gal kažkoks kitas puslapis yra, kur galima būtų daugiau pasibendraut šio darželio tema?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2012 06 15, 13:23)
Bet juk mes esam pasirašę sutartis sumai 450 Lt/mėn. Kaip tuomet-ji raštiškai turi duoti mums pasirašyti, kad keičiasi kaina ir mes turime duoti sutikimus. Nežinau, kažkokia nesąmonė.
O nuo kada tuomet tas mokestis toks? Kaip su rezerviniu mokesčiu?
Papildyta:
Peržvelgiau jų internetinį psl. Čia kaina pakelta 50 Lt (500 lt/mėn).
http://mazasistrinapolis.tumblr.com/


Kainą gali pakelti įspėjus prieš 2 mėnesius berods, tai mes jau įspėti. Mokestis nuo 2012 -09-01 didinamas.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 06 18, 18:37)
Kainą gali pakelti įspėjus prieš 2 mėnesius berods, tai mes jau įspėti. Mokestis nuo 2012 -09-01 didinamas.

Kokia suma bus? Kaip nurodyta tinklapyje-500 Lt?
Atsakyti
Sveiki/os,
Negaliu nepasidalint patirtim, tiesa ne savo, o bendradarbio - jis nesiūlo eiti į šį darželį, pats keičia jį į kitą privatų nors ir brangesnį. Problemos - darželio administracinė disorganizacija, vaikų perpildymas, lovų nebuvimas, ligos (nors aišku ir kitur serga) ir kitos smulkesnės problemos. Manau daugiau komentarų ir nereikia.
Dėl kainos -ką tik skambinau pasitikslinti - nuo rugsėjo 650 LT. Išvada - vesiu ten vaiką tik iš bėdos, jei kitur iš vis negausiu.
Pagarbiai
Tėvas
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 06 15, 14:03)
beabejo,kad nėra privaloma,bet kuom tada darželis skiriasi nuo valstybinių darželių g.gif nebent kaina g.gif dvigubai brangesnis už valstybinį,o skirtumo nėra?


sitas darzelis yra iseitis tevams, kurie negavo vietos valstybiniame. Pati buvau ant tokios ribos - pakliusim-nepakliusim i valstybini, todel buvau nulekusi i trinapolio darziuka apsiziureti. Aplinka man visai patiko, svaru, tvarkinga. Aprode visas patalpas, tik vaikai kadangi miegojo, nejom i miegamus, bet perspejo, kad nera lovu, taciau ciuzinukai man pasirode neblogi (manau turetu isigyti irlovas, juk darzelis visai naujas ir suprantu kad sunku viskas is karto).
Beje del mokamu pamokeliu, jos VISUR mokamos. Juk ir valstybiniam norint kazka papildomo lankyti reik susimoketi, todel cia jau kaip ir lygiosios lotuliukas.gif

QUOTE(Algirdasas @ 2012 06 19, 14:19)
Sveiki/os,
Negaliu nepasidalint patirtim, tiesa ne savo, o bendradarbio  - jis nesiūlo eiti į šį darželį, pats keičia jį į kitą privatų nors ir brangesnį.  Problemos - darželio administracinė disorganizacija, vaikų perpildymas, lovų nebuvimas, ligos (nors aišku ir kitur serga) ir kitos smulkesnės problemos. Manau daugiau komentarų ir nereikia.
Dėl kainos  -ką tik skambinau pasitikslinti - nuo rugsėjo 650 LT. Išvada - vesiu ten vaiką tik iš bėdos, jei kitur iš vis negausiu.
Pagarbiai
Tėvas


Noreciau siek tiek pakomentuoti, kad nereikia, taip is karto peikti sio darzelio.
1. Visuose darzeliuose yra kazkokiu administraciniu problemu, ir valstynbiniuose kai kuriuose netgi dideliu
2. Vaiku perpildymas - valstybiniam darzelyje lopsiuke buna po min 18 vaiku, darzelineje grupeje min 20 vaiku. Siam darzelyje maciau sarasus iki 14 vaiku. Taigi nesuprantu to perpildymo. Jeigu norite, kad eitu 10 vaiku i grupe tai reiks ir moketi tuomet atitinkamai. rolleyes.gif
3. Lovu nebuvimas - na cia tai sutinku, bet jau kaip rasiau, jis naujas darzelis ir viskas su laiku bus manau, bent man taip sake, kai apziurinejau.
4. Ligos - cia be komentaru - visur ju pilna ir vienodai daug. Turiu ne viena pvz is draugu vaiku kurie lanko privatu (brangu) 4u.gif
Beda privaciam ta, kad jeigu vaikas serga, tai vistiek reikia moketi uz darzeli, o valstybiniam atnesus pazyma tik ta dienos mokesti palieka ax.gif

Atsakyti