Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Stai ir vel matinau savo snaudaliuke. tik sikart ji jau buvo praalkus gerokai, nes tampe kruti gerai, tik kad netrukus tas tampymas virto nervingu, tarsi pienas neteketu ir ja tai nervintu. bandziau ir maitinimo poza keisti, o ji vis muistosi, vis paima papuka ir isspjauna, tampo inirtingai ir zirzena verysad.gif Vel laimejo misinukas. o po maitinimo krutine atrode tokia tuscia, minksta kaip sukramtyta guma ir pieno neissispaudzia. tai siandien pradesiu eksperimenta su Hipp arbata. visgi susidarys siokia tokia iliuzija, kad gal pades g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 08 rugpjūčio 2007 - 17:39
QUOTE(Viola fiola @ 2007 08 08, 18:36)
Stai ir vel matinau savo snaudaliuke. tik sikart ji jau buvo praalkus gerokai, nes tampe kruti gerai, tik kad netrukus tas tampymas virto nervingu, tarsi pienas neteketu ir ja tai nervintu. bandziau ir maitinimo poza keisti, o ji vis muistosi, vis paima papuka ir isspjauna, tampo inirtingai ir zirzena  verysad.gif Vel laimejo misinukas. o po maitinimo krutine atrode tokia tuscia, minksta kaip sukramtyta guma ir pieno neissispaudzia. tai siandien pradesiu eksperimenta su Hipp arbata. visgi susidarys siokia tokia iliuzija, kad gal pades  g.gif


tai tik is vienos kuties davei? reikejo paskui pasiulyti ir kita smile.gif o kai jau abi isciulptos tada misinuko griebtis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 08 08, 23:23)
tai tik is vienos kuties davei? reikejo paskui pasiulyti ir kita  smile.gif o kai jau abi isciulptos tada misinuko griebtis...  g.gif



Patikek manim, Margareta, daviau is vienos, paskui is kitos, dargi paskui vel pasiuliau pirmaja...tuscios! maitindama misinuku net naudoju ciulptuka kur leciau skystis teketu, su viena skylute, kad vaikui nebutu pernelyg paprasta visga isgerti, bet vis tiek taip greit istriubija! blink.gif Bet aciu uz patarimus smile.gif jauciuosi ne viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2007 07 18, 13:43)
Kai pienukas dingsta užsidarai kambaryje su vaikeliu ir dėti kuo dažniau prie krūties, pačiai nestresuoti ilsėtis vartoti daug skysčių. Pienas gaminasi smegenyse, svarbu labai norėti maitinti.


Vat taip ir mums buvo. Ta diena tikrai nebuvo pati smagiausia mūsų gyvenime, bet padėjo. Nenusileidau ir nedaviau mišinio, ir pienuko gamyba atsistatė. MP mėgaujamies dar ir dabar. Ir aš manau kad svarbiausia didelis noras maitinti.
Atsakyti
Sveikutes, pareiksiu ir as savo nuomone bei papasakosiu kaip man sekasi maitinti savo kudiki.
Pirmiausia manau, kad didziausia itaka daro nusiteikimas isvis maitinti kudiki, antras dalykas- kantrybe, ramybe ir kitu teigiamu emociju "rinkinys".
Mano mazius is karto teisingai prigludo prie kruties ir pradejo zisti, taciau kaip ir kiekviena mama turejau problemu su speneliais, ziauriai skaudejo (tada supratau kam nestumo metu reikia juos grudinti ax.gif ), tepiau tepalais, sukandus dantis glausdavau savo maziuka ir po menesio zindymas tapo malonumu.
Mano sunelis sparciai augo ir apie trecia menesi jo poreikiai didejo, pradejo daugiau zirzt, atrode vis alkanas ir alkanas, atrode kad truksta jam pienelio. Kelias dienas maitinau vos ne kas pusvalandi, labai norejau apseit be misinuku ir pagaliau pradejo daugiau gamintis pieno, vel buvo ramu. Dar ne karto nenutraukinejau pieno, regis jo gaminasi butent tiek kiek reikia mano mazyliui, o kai nakti neisbunda pavalgyt, ar diena porai valandu tevelis mane isleidzia kur, tai krutys regis tuoj sprogs, kokios buna kietos. Bet pamaitinu ir vel suminksteja.
Nusipirkau Hipp arbata zindyvems tai jos net negaliu gert, nes pienas pats bega kai ir nereikia, jo tikrai gaminasi daugiau, nei reikia mano kudikiui.
Tik vienas dalykas nepatinka, kad maziukas kartais nespeja ryt, vos ne springsta, paciulpia ir turi atsitraukt kad nurytu... Ar tai suprast kad pienas bega fontanu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2007 08 08, 17:01)
Dabar ir valgo kas 3-4 val.,mazdaug po 5-6 kartus per diena. liudna man dar ir del to, kad kelis kartus bandziau po maitinimo krutimi dar nusitraukti. turiu du pientraukius ir abu ta pati rezultata duoda...ogi joki,t.y. istraukiu ne mililitrais, o lasais! traukiu kokias 10 min., o per jas istraukiu koki 1 ml  doh.gif Nieko gero  verysad.gif


Tai gal ilgiau palaikyk?Kai atrodo neber pienuko po kokio pusvalandzio vel duok kruti pries tai nemaitinusi misinuku.
Del nusitraukinejimo,tai bent jau man buvo geriausia rankom,su pientraukiu ir skaudejo,ir nebego. as tai po 20-40min nusitraukinedavau kartais, ypac pradzioj. Buna,kad iskart pienukas tiesiog nenori begti doh.gif

QUOTE(Iksija @ 2007 08 09, 12:18)
Sveikutes, pareiksiu ir as savo nuomone bei papasakosiu kaip man sekasi maitinti savo kudiki.
Pirmiausia manau, kad didziausia itaka daro nusiteikimas isvis maitinti kudiki, antras dalykas- kantrybe, ramybe ir kitu teigiamu emociju "rinkinys".
Mano mazius is karto teisingai prigludo prie kruties ir pradejo zisti, taciau kaip ir kiekviena mama turejau problemu su speneliais, ziauriai skaudejo (tada supratau kam nestumo metu reikia juos grudinti ax.gif ), tepiau tepalais, sukandus dantis glausdavau savo maziuka ir po menesio zindymas tapo malonumu.
Mano sunelis sparciai augo ir apie trecia menesi jo poreikiai didejo, pradejo daugiau zirzt, atrode vis alkanas ir alkanas, atrode kad truksta jam pienelio. Kelias dienas maitinau vos ne kas pusvalandi, labai norejau apseit be misinuku ir  pagaliau pradejo daugiau gamintis pieno, vel buvo ramu. Dar ne karto nenutraukinejau pieno, regis jo gaminasi butent tiek kiek reikia mano mazyliui, o kai nakti neisbunda pavalgyt, ar diena porai valandu tevelis mane isleidzia kur, tai krutys regis tuoj sprogs, kokios buna kietos. Bet pamaitinu ir vel suminksteja.
Nusipirkau Hipp arbata zindyvems tai jos net negaliu gert, nes pienas pats bega kai ir nereikia, jo tikrai gaminasi daugiau, nei reikia mano kudikiui.
Tik vienas dalykas nepatinka, kad maziukas kartais nespeja ryt, vos ne springsta, paciulpia ir turi atsitraukt kad nurytu... Ar tai suprast kad pienas bega fontanu? blush2.gif


Tai gal nebegerk tos arbatos,jei pienuko ir taip uztenka?
Dziaugiuosi uz jus,kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 08 09, 13:28)
Tai gal nebegerk tos arbatos,jei pienuko ir taip uztenka?
Dziaugiuosi uz jus,kad viskas gerai  4u.gif


nebegeriu, nors man ji labai skani.
Gersiu tuomet, kai reiks pienuko kosytems pagardint rolleyes.gif
Atsakyti
Rankomis man nesiseka nusitraukti verysad.gif O visa pirma menesi maitinau labai daznai, nes ji prie papuko uzmigdavo, o po 5 minuciu jau vel rekia. galvojau pilvuka skauda, gal pasitustino. apziuriu, panesioju, o ji vis tiek verkdavo. o kai tik prie kruties pridedi - ciulpia. ir visa menesi buvo tokia verksniuke, o paskui, kaip rasiau seniau, gydytoja pasvere ir pasirodo vaikas nepriaugo! atrodytu alkana turetu gerai zysti, bet neistraukdavo, o pernelyg daznai maitinant man pienas tiek neprisigamindavo, kad laisvai teketu... verysad.gif Stai ir netiko man tas pasakymas: dek dazniau prie kruties verysad.gif o gaila..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 09 rugpjūčio 2007 - 13:48
QUOTE(Iksija @ 2007 08 09, 13:21)
nebegeriu, nors man ji labai skani.
Gersiu tuomet, kai reiks pienuko kosytems pagardint  rolleyes.gif


Ir man skani, gerciau ir nemaitindama, bet kad rupuze nepigi doh.gif
Atsakyti
O man kaip prasidejo krize su pirma zindymo diena, tai iki siol tebesitesia, nepaisant ivairiausiu isbandytu pieno gamybos skatinimo metodu unsure.gif
Pas vaika ne skrandis, o juodoji skyle (paveldejo is tecio, kuris valgo daznai ir gausiai, bet svoris normalus thumbup.gif ). Nuo pat pradziu isvalgydavo mazdaug po 200 ml, ir net 7-8 kartus per diena doh.gif
Visada valgo is abieju krutu, kitaip neimanoma, nes viena issiurbia ir ima verkt, muistytis, kol kita paduodu. Tada nusisypso nuo ausies ligi ausies ir sminga i papuli, siurbia net sukaites visas wub.gif
Dabar, kai pieno krutyse pakankamai (o taip buna tik is ryto), isvalgo net 260 ml blink.gif Tikrinom, sverem vaiki pries ir po. Kitiems maitinimams pieno prisigamina mazdaug po 200 - 230 ml, tai jam mazai, zirzia pavalges, nemiega, iesko dar papulio (pav., pas teti ant krutines, o gal kartais ir jis duos? lotuliukas.gif )
Maitinimas kiekviena karta trunka apie 80 min.: 40min is vienos + 40min is kitos doh.gif
Darem eksperimenta viena diena: primaitinom misineliu, kuris artimas mamos pienui (as tuo metu nusitraukinejau pienuka, kad visai nedingtu), tai per para suvalge 1700 ml blink.gif
Svoris auga visai normaliai - 700 g per men.

Greitai 3 men. ... Su baime laukiu KRIZES g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 10, 10:43)
O man kaip prasidejo krize su pirma zindymo diena, tai iki siol tebesitesia, nepaisant ivairiausiu isbandytu pieno gamybos skatinimo metodu  unsure.gif
Pas vaika ne skrandis, o juodoji skyle (paveldejo is tecio, kuris valgo daznai ir gausiai, bet svoris normalus  thumbup.gif ). Nuo pat pradziu isvalgydavo mazdaug po 200 ml, ir net 7-8 kartus per diena  doh.gif
Visada valgo is abieju krutu, kitaip neimanoma, nes viena issiurbia ir ima verkt, muistytis, kol kita paduodu. Tada nusisypso nuo ausies ligi ausies ir sminga i papuli, siurbia net sukaites visas  wub.gif
Dabar, kai pieno krutyse pakankamai (o taip buna tik is ryto), isvalgo net 260 ml  blink.gif  Tikrinom, sverem vaiki pries ir po. Kitiems maitinimams pieno prisigamina mazdaug po 200 - 230 ml, tai jam mazai, zirzia pavalges, nemiega, iesko dar papulio (pav., pas teti ant krutines, o gal kartais ir jis duos?  lotuliukas.gif  )
Maitinimas kiekviena karta trunka apie 80 min.: 40min is vienos + 40min is kitos  doh.gif
Darem eksperimenta viena diena: primaitinom misineliu, kuris artimas mamos pienui (as tuo metu nusitraukinejau pienuka, kad visai nedingtu), tai per para suvalge 1700 ml  blink.gif
Svoris auga visai normaliai - 700 g per men.

Greitai 3 men. ... Su baime laukiu KRIZES  g.gif

oho kiek geria blink.gif gal daug atpylinėja po to?
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 10, 10:43)
O man kaip prasidejo krize su pirma zindymo diena, tai iki siol tebesitesia, nepaisant ivairiausiu isbandytu pieno gamybos skatinimo metodu  unsure.gif
Pas vaika ne skrandis, o juodoji skyle (paveldejo is tecio, kuris valgo daznai ir gausiai, bet svoris normalus  thumbup.gif ). Nuo pat pradziu isvalgydavo mazdaug po 200 ml, ir net 7-8 kartus per diena  doh.gif
Visada valgo is abieju krutu, kitaip neimanoma, nes viena issiurbia ir ima verkt, muistytis, kol kita paduodu. Tada nusisypso nuo ausies ligi ausies ir sminga i papuli, siurbia net sukaites visas  wub.gif
Dabar, kai pieno krutyse pakankamai (o taip buna tik is ryto), isvalgo net 260 ml  blink.gif  Tikrinom, sverem vaiki pries ir po. Kitiems maitinimams pieno prisigamina mazdaug po 200 - 230 ml, tai jam mazai, zirzia pavalges, nemiega, iesko dar papulio (pav., pas teti ant krutines, o gal kartais ir jis duos?  lotuliukas.gif  )
Maitinimas kiekviena karta trunka apie 80 min.: 40min is vienos + 40min is kitos  doh.gif
Darem eksperimenta viena diena: primaitinom misineliu, kuris artimas mamos pienui (as tuo metu nusitraukinejau pienuka, kad visai nedingtu), tai per para suvalge 1700 ml  blink.gif
Svoris auga visai normaliai - 700 g per men.

Greitai 3 men. ... Su baime laukiu KRIZES  g.gif


Nu nieko sau istriubinat blink.gif Maniske dar ir dabar dvigubai maziau uz jus valgo...
Atsakyti