Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(mylimuke @ 2007 07 17, 08:55)
O mes 6 dienas laukem ir verkem, bet taip ir nepadaugejo g.gif

verysad.gif uzjauciu console.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2007 07 17, 12:35)
verysad.gif uzjauciu  console.gif


Dar dabar paskanaujam MP ax.gif , bet jauciu, kad greit visai baigsis verysad.gif
Atsakyti
Kai pienukas dingsta užsidarai kambaryje su vaikeliu ir dėti kuo dažniau prie krūties, pačiai nestresuoti ilsėtis vartoti daug skysčių. Pienas gaminasi smegenyse, svarbu labai norėti maitinti.
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2007 07 18, 13:43)
Kai pienukas dingsta užsidarai kambaryje su vaikeliu ir dėti kuo dažniau prie krūties, pačiai nestresuoti ilsėtis vartoti daug skysčių. Pienas gaminasi smegenyse, svarbu labai norėti maitinti.


drinks_cheers.gif Gaila, ne visos tai supranta mastau.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir aš pasidalinti patirtimi rolleyes.gif Dukrą maitinau iki 4 mėn. tik MP, o po to teko duoti ir mišinukų, pienas dingo kai jai buvo 6 mėn. unsure.gif Ir ko aš tik nedariau, ir Hippo arbatą gėriau ir su sutirštintu pienu juodąją arbatą gėriau, ir daug valgiau-niekas nepadėjo verysad.gif Tačiau su amžiumi daugėja patirties, ir dabar thu, thu, thu sekmingai maitinu sūnelį. Šiaip tas dažnas dėjimas prie krūties ištikrųjų padėda, tik pienas atsiranda ne toj pat, o kitą dieną, ir jo būna tiek, kad atrodo krūtys sprogs. Kai maitinau dukrą naudojau antspenius (o tai, kaip sužinojau daug vėliau, ir yra viena iš pieno dingimo priežaščių), taip pat draugė patarė gerti bealkoholinį alų (toks pats poveikis kaip ir arbatos su pienu) thumbup.gif O šiaip svarbiausia nepasiduoti ir labai labai norėti kuo ilgiau maitinti MP rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip suprast,kad pienelio nebera?Mano krutys nuo pat gimdymo minkstos ir apytustes,nors maitinu 2men.Dabar atrodo,kad leliui pieno nebeuztenka,nors kai jis pavalgo -as dar isspaudziu siek tiek pieno.Ar jo nebuvima reiks tada,kai nieko neisspausiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dasa @ 2007 07 20, 00:05)
Sveikos, noriu ir aš pasidalinti patirtimi rolleyes.gif Dukrą maitinau iki 4 mėn. tik MP, o po to teko duoti ir mišinukų, pienas dingo kai jai buvo 6 mėn. unsure.gif Ir ko aš tik nedariau, ir Hippo arbatą gėriau ir su sutirštintu pienu juodąją arbatą gėriau, ir daug valgiau-niekas nepadėjo verysad.gif Tačiau su amžiumi daugėja patirties, ir dabar thu, thu, thu sekmingai maitinu sūnelį. Šiaip tas dažnas dėjimas prie krūties ištikrųjų padėda, tik pienas atsiranda ne toj pat, o kitą dieną, ir jo būna tiek, kad atrodo krūtys sprogs. Kai maitinau dukrą naudojau antspenius (o tai, kaip sužinojau daug vėliau, ir yra viena iš pieno dingimo priežaščių), taip pat draugė patarė gerti bealkoholinį alų (toks pats poveikis kaip ir arbatos su pienu) thumbup.gif O šiaip svarbiausia nepasiduoti ir labai labai norėti kuo ilgiau maitinti MP rolleyes.gif


As irgi apie alaus poveiki girdejau biggrin.gif
Na man MP padaugejo ne po vienos, o po mazdaug 3 dienu daznesnes krutu stimuliacijos. As primaitinu jau nuo 3men, bet va dar ir dabar truputi turiu savo pienuko ax.gif

QUOTE(deltadu @ 2007 07 20, 11:19)
O kaip suprast,kad pienelio nebera?Mano krutys nuo pat gimdymo minkstos ir apytustes,nors maitinu 2men.Dabar atrodo,kad leliui pieno nebeuztenka,nors kai jis pavalgo -as dar isspaudziu siek tiek pieno.Ar jo nebuvima reiks tada,kai nieko neisspausiu? g.gif


Pieno per maza kieki/nebuvima reiskia neaugantis vaikucio svoris, per retas slapinimasis ir tustinimasis. Minkstos krutys normalu, vadinasi susireguliavusi pieno gamyba. Jei butu kaip balionai visada, tai reikstu, kad pieno per daug (paprastai tai buna pirmom MP atsiradimo dienom, apie 3-4para po gimdymo), del to gali atsirasti guziuku ir tturetum rimtesniu problemu. O jei vaikutis pavalgo, geras, ramus, tai puiku, krutu forma, dydis nieko nereiskia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 20, 10:19)
O kaip suprast,kad pienelio nebera?Mano krutys nuo pat gimdymo minkstos ir apytustes,nors maitinu 2men.Dabar atrodo,kad leliui pieno nebeuztenka,nors kai jis pavalgo -as dar isspaudziu siek tiek pieno.Ar jo nebuvima reiks tada,kai nieko neisspausiu? g.gif

normalu, kad minkshtos thumbup.gif dzhiaukis, kad nereikia su guzais ir laktostazem kankintis thumbup.gif minkshtos - nereishkia tushchios, nes pienas gaminasi nuolat, net maitinant, o ne stovi kaip kokiam bidone rolleyes.gif
ir nesuk sau galvos, netikrink pieno, neskaichiuok laiko - duok kruti, kai prasho, nors ir kas valanda thumbup.gif jei 2 men sekmingai zhindei ir vaikas svorio priauga, atrodo guvus, gerai vystosi - viskas gerai thumbup.gif
beje, jei per pirmus men. galejo priaugti ir po 1000 g / men, tai toliau prieaugis mazhes - gali net nesiekti 500 g. / men. tai zhindomam kudikiui normalu ir nerodo maisto trukumo 4u.gif
iki 6 men vaikas paprastai padvigubina gimimo svori (pvz., 3500 g. gimus x 2 = 7000 g 6 men), o iki 12 men - svoris buna apie 2,5-3 kartus didesnis, negu gimusio (jei gime 3500 g, 12 men gali sverti 9-11kg).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 20 liepos 2007 - 10:41
Sunkiai, bet ištvėrėm cool.gif Nors tuo metu bliaut norėjosi ir bėgt į parduotuvę mišinio verysad.gif Nu bet gerai, kad bent jau vyras pas mane šaltų nervų, sureguliavo eismą biggrin.gif
Kažkur po pusmečio krūtys jau visai nebekietėdavo, o dabar pienukas ima gamintis tik kai mažė žinda, tad jokių įklotėlių, išbėgusio pieno dėmių ant rūbų ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninna_Ricci: 22 liepos 2007 - 15:06
Sveikutes,

man irgi problemele iskilo. nezinau ar tai krize, bet regis pieno truksta verysad.gif
Savaite atgal apsilankem su mano zuikeliu apziurai pas gydytoja, kadangi buvo menuo praejes nuo gimimo. vos nepakraupau, kai suzinojau,kad pupa ne tik svorio nepriaugo, bet dar ir svere maziau nei gimus! blink.gif doh.gif Gydytoja siule tarybiniu laiku marazma arba piena nusitraukinet ir ziuret kiek jo yra, arba primaitinti misinuku. jau net ruosesi i ligonine mus siusti, kas baigtusi mano stogo pavaziavimu ir visisku pieno pasibaigimu. dargi esu viena is tu, kuriai mama teske klasikini sakini: as pieno mazai turejau ir tau taip bus.
o iki tol tikrai buvau rami del pieno, galvojau kad jo netruksta. dargi gal mano pupa tinginukas, nes daznai uzmiega prie kruties ir judink nejudinus parpia ramiausiai, net verkt norisi. seniau valgydavo kone kas valanda ar pusantros, dargi prie papo prisiklijavusi po valanda, tai nekas budavo. o dar palaikymo jokio, tik ir girdejau, kad per daznai ir per ilgai maitinu... verysad.gif
taigi, dabar jau savaite matinu misriuoju budu, pradzioj duodu kruti ir paskui misinuka, bet gudruole vis tiek sugeba uzmigti prie papo, o buteliuka greit istustina doh.gif Labai noriu vel maitinti tik krutimi, tik abejoju ar pavyks, nes jei seniau tingejo "padirbeti" prie kruties, tai ar dabar sugebes, kai porekiai didesni???
ar kas nors ka nors girdejo apie tingius kudikius? ar ca galima itarti pieno stygiu???
Labai liudna, kai vaikas nepaima to, kas jam yra be galo svarbu, o ir man paciai patinka leisti laika su pupa. nezinau ka daryti
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2007 08 07, 18:10)
Sveikutes,

man irgi problemele iskilo. nezinau ar tai krize, bet regis pieno truksta  verysad.gif
Savaite atgal apsilankem su mano zuikeliu apziurai pas gydytoja, kadangi buvo menuo praejes nuo gimimo. vos nepakraupau, kai suzinojau,kad pupa ne tik svorio nepriaugo, bet dar ir svere maziau nei gimus! blink.gif  doh.gif Gydytoja siule tarybiniu laiku marazma arba piena nusitraukinet ir ziuret kiek jo yra, arba primaitinti misinuku. jau net ruosesi i ligonine mus siusti, kas baigtusi mano stogo pavaziavimu ir visisku pieno pasibaigimu. dargi esu viena is tu, kuriai mama teske klasikini sakini: as pieno mazai turejau ir tau taip bus.
o iki tol tikrai buvau rami del pieno, galvojau kad jo netruksta. dargi gal mano pupa tinginukas, nes daznai uzmiega prie kruties ir judink nejudinus parpia ramiausiai, net verkt norisi. seniau valgydavo kone kas valanda ar pusantros, dargi prie papo prisiklijavusi po valanda, tai nekas budavo. o dar palaikymo jokio, tik ir girdejau, kad per daznai ir per ilgai maitinu... verysad.gif
taigi, dabar jau savaite matinu misriuoju budu, pradzioj duodu kruti ir paskui misinuka, bet gudruole vis tiek sugeba uzmigti prie papo, o buteliuka greit istustina  doh.gif Labai noriu vel maitinti tik krutimi, tik abejoju ar pavyks, nes jei seniau tingejo "padirbeti" prie kruties, tai ar dabar sugebes, kai porekiai didesni???
ar kas nors ka nors girdejo apie tingius kudikius? ar ca galima itarti pieno stygiu???
Labai liudna, kai vaikas nepaima to, kas jam yra be galo svarbu, o ir man paciai patinka leisti laika su pupa. nezinau ka daryti


O kokie tarpai tarp maitinimu? Gal ji nespeja isalkti?Palaikyk nors 3-4val, tada duok kruti, jei visko neisvalgys po to dar nusitrauk, kad kuo daugiau krutys stimuliuotusi. Arba kai nustos zisti, dar palaikyk ir vel duok kruti, o ne misinuka.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 08 08, 10:41)
O kokie tarpai tarp maitinimu? Gal ji nespeja isalkti?Palaikyk nors 3-4val, tada duok kruti, jei visko neisvalgys po to dar nusitrauk, kad kuo daugiau krutys stimuliuotusi. Arba kai nustos zisti, dar palaikyk ir vel duok kruti, o ne misinuka.



Dabar ir valgo kas 3-4 val.,mazdaug po 5-6 kartus per diena. liudna man dar ir del to, kad kelis kartus bandziau po maitinimo krutimi dar nusitraukti. turiu du pientraukius ir abu ta pati rezultata duoda...ogi joki,t.y. istraukiu ne mililitrais, o lasais! traukiu kokias 10 min., o per jas istraukiu koki 1 ml doh.gif Nieko gero verysad.gif
Atsakyti