Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Išgyvenau net kelias krizes. Jos kaip užeina, taip ir praeina. Reikia tik duoti mažiui žįsti dažniau.
Atsakyti
buvo trecia ir ketvirta mazyles menesiuka. Bet vaikeli toliau zindziau ir pienelio kiekis susireguliavo pagal mazules poreikius
Atsakyti
Igyvenom keleta kriziu,taciau viskas susitvarke. Bet suejus 3men pienuko taip pritruko,kad pradejau primaitinti misinuku, Buvau skaiciusi apie pieno krizes, taciau kai tai ivyko, visai buvau apie tai pamirsus doh.gif Dabar gailiuosi,kad neislaukiau tu keliu dienu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 03, 13:04)
Igyvenom keleta kriziu,taciau viskas susitvarke. Bet suejus 3men pienuko taip pritruko,kad pradejau primaitinti misinuku,  Buvau skaiciusi apie pieno krizes, taciau kai tai ivyko, visai buvau apie tai pamirsus  doh.gif  Dabar gailiuosi,kad neislaukiau tu keliu dienu... verysad.gif


Mylimuke, jei dar turi kiek savo pieno, pasistenk truputi ir nebereikes misinuko. Negi niekas nebepadeda? As duociau kruti leliui kuo dazniau, pati gerciau daug skysciu ir mazinciau misinuko, po keliu dienu viskas turetu but gerai. Ar bandei taip?
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2007 06 03, 18:15)
Mylimuke, jei dar turi kiek savo pieno, pasistenk truputi ir nebereikes misinuko. Negi niekas nebepadeda? As duociau kruti leliui kuo dazniau, pati gerciau daug skysciu ir mazinciau misinuko, po keliu dienu viskas turetu but gerai. Ar bandei taip?


Nuo vakar pradejau ax.gif Siryt atsikeliau su sudrekusia liemenele, vadinas pienuko kazkiek daugiau bigsmile.gif Siandien misinuka valgem tik karta, nusitraukineju kas 2 val iki paskutiniu lasu. Tikiuosi situacija pageres, buciau laiminga, kad nors tik karta to misinuko reiktu duot, nes buna kad gauna 2 ar net 3 kartus unsure.gif
Tik nezinau, ka reiks daryti su darzovytem. Dabar paragaujam po kelis saukstukus per diena, kas kelias dienas po nauja darzovyte. Bet kiekio nedidinu, tik bandom ir ieskom, kas skaniausia ax.gif Gydytojas patare, truputi gailiuos, kad paklausiau taip anksti duot,na bet manau gal darzoves geriau uz misinuka? Vistiek ten sintetika, o va mes turesim vasara senelio ekologiskai uzaugintu darzoviu, tai valgysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 03, 19:00)
Nuo vakar pradejau  ax.gif  Siryt atsikeliau su sudrekusia liemenele, vadinas pienuko kazkiek daugiau  bigsmile.gif  Siandien misinuka valgem tik karta, nusitraukineju kas 2 val iki paskutiniu lasu. Tikiuosi situacija pageres, buciau laiminga, kad nors tik karta to misinuko reiktu duot, nes buna kad gauna 2 ar net 3 kartus  unsure.gif 
Tik nezinau, ka reiks daryti su darzovytem. Dabar paragaujam po kelis saukstukus per diena, kas kelias dienas po nauja darzovyte. Bet kiekio nedidinu, tik bandom ir ieskom, kas skaniausia  ax.gif  Gydytojas patare, truputi gailiuos, kad paklausiau taip anksti duot,na bet manau gal darzoves geriau uz misinuka? Vistiek ten sintetika, o va mes turesim vasara senelio ekologiskai uzaugintu darzoviu, tai valgysim  thumbup.gif


Misinukas ne sintetika, tikrai nieko baisaus nebus. Suprantu, kad taviske pupa pati netraukia kruties, ar taip? Vis tiek duok kuo dazniau, tegu tik 'pazaisti', pripras, pamegs ir trauks, svarbu kad tau kantrybes uztektu.

Man kartais nutikdavo, kad pieno budavo mazai, dazniausiais del nuovargio ir emocines itampos. Stengdavausi atsipalaiduoti, gerti daugiau vandens, mazei leisdavau zisti dazniau, nors ir po maziau pieno gaudavo.

Beje, rytoj, 06/05, 10 val. renkasi mamos i krutimi maitinanciu mamyciu palaikymo grupe su leliukais, adresas - Ausros Vartu 12. Gal noretum prisijungti? Ten turetu buti tikru zindymo eksperciu, tikrai isgirsi geru patarimu. Juolab kad tavo situacija nera beviltiska, dar viska susitvarkysi, jei tikrai noresi.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2007 06 04, 11:38)
Misinukas ne sintetika, tikrai nieko baisaus nebus. Suprantu, kad taviske pupa pati netraukia kruties, ar taip? Vis tiek duok kuo dazniau, tegu tik 'pazaisti', pripras, pamegs ir trauks, svarbu kad tau kantrybes uztektu.

Man kartais nutikdavo, kad pieno budavo mazai, dazniausiais del nuovargio ir emocines itampos. Stengdavausi atsipalaiduoti, gerti daugiau vandens, mazei leisdavau zisti dazniau, nors ir po maziau pieno gaudavo.

Beje, rytoj, 06/05, 10 val. renkasi mamos i krutimi maitinanciu mamyciu palaikymo grupe su leliukais, adresas - Ausros Vartu 12. Gal noretum prisijungti? Ten turetu buti tikru zindymo eksperciu, tikrai isgirsi geru patarimu. Juolab kad tavo situacija nera beviltiska, dar viska susitvarkysi, jei tikrai noresi.


Kad nelabai bus kaip nuvykti.Vyras dirba,pati nevairuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 04, 11:52)
Kad nelabai bus kaip nuvykti.Vyras dirba,pati nevairuoju  blush2.gif


Taxi.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2007 06 04, 16:39)


70km? blush2.gif
Atsakyti
Taip būna 1,5 - 3 mėn vaikiukams. Svarbu nepaskubėt primaitint, nes tuomet pienelio ir nepasigamins daugiau.
Atsakyti
Dar bunant ligoninej mane ispejo kad didziausios maitinimo krizes buna 1, 3 ir 6menesiais,kol kas 3menesiu pajutom labai,bet daviau kruti kad ir tuscia rodos tiek kiek norejo ir po 3dienu viskas susitvarke
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2007 07 17, 09:16)
Dar bunant ligoninej mane ispejo kad didziausios maitinimo krizes buna 1, 3 ir 6menesiais,kol kas 3menesiu pajutom labai,bet daviau kruti kad ir tuscia rodos tiek kiek norejo ir po 3dienu viskas susitvarke

O mes 6 dienas laukem ir verkem, bet taip ir nepadaugejo g.gif
Atsakyti