Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(Rūtelė @ 2006 08 03, 10:40)
O maniškiui sūneliui nėra dar ir mėnesio, o maitinimo ritmas sutriko. Naktį išmiega po 3 - 4 val., o dieną valgyti prašo kas 1,5 - 2 val. Iš pradžių galvojau, kad trūksta pieno, nes krūtys pasidarė minkštesnės nei anksčiau. Vyras net mišinuką nupirko atsargai. Tačiau jo dar nedaviau. Bandysiu pati maitinti tol, kol tikrai įsitykinsiu, kad krūtys tuščios.
Pirmąjį maitinau tik mėnesį. Manau, kad viską sugadinau primaitindama, mat neturėjau tiek informacijos.


pas mus lygiai tokia pati situacija ir su antru ir su pirmu, taip kad dabar tikrai nepasiduosiu ir misinuko nepirksiu?
tiesa gal kam taip buvo per rytini maitima traukia tiek kad ienas per nosi lasa, bijau kad nepaspringtu arba nepaskestu g.gif
Atsakyti
labai svarbu pakankamai valgyti ir gerti skysciu, man pvz. tai labai atsiliepdavo pieno kiekiui, jei normaliai pavalgydavau ir pries maitinima puoda arbatos isgerdavau (tik jokiu budu ne metu) tai thumbup.gif , o jei biski nepavalgydavau tai ir to pienelio lygiai tiek ir maziau budavo.
Atsakyti
Ir mums dabar tokia krizė, mano vaikui dabar 1 mėnuo ir 5 d. tai vadinasi mėn. krizė. Gerai, kad čia pasiskaičiau, o tai jau puoliau į paniką ir 3 kartus daviau mišinėlio. Jis biški pavalgo MP ir pradeda rėkt ir nebeima daugiau, atrodo, kad am neskanu arba, kad nebėga, ir man susirodė, kad minkšti. Tai vadinasi reikia tik kantrybės ir viskas bus gerai.
Ačiu jums mergaitės drinks_cheers.gif
Atsakyti
svarbu poilsis. kai nusnausdavau dienos metu pusvalanduka ar valandele, papukai plysdavo nuo pieno pertekliaus. o krizes pas mus buvo atsiradusios 3 ir 6 men. svarbiausiai nepasiduoti ir nekisti vaikui misinuku. pieno bus tiek kiek reikia. as 14men pramaitinau savo erzila.
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2006 03 07, 01:54)
Sveikos  4u.gif
mano dukrytei 3 mėnesiukai  wub.gif Viskas lyg ir gerai, bet mano mažei trūksta pienelio... verysad.gif ypač vakare - norėtų vaikas sočiai pavalgyti, o čia - traukia traukia ir ... nieko nebėr..  blink.gif
Žinau, kad būna pieno krizės, kai vaikiuko poreikiai staiga išauga, o pieno fabrikėlio tempai nespėja gaminti reikalaujamo kiekio  unsure.gif
Kada tos krizės būna? Ar mums krizė?
Ir ką reikėtų daryti tokiu atveju? Duoti ko nors papildomai ar ne?  g.gif
Ar geriau, kad vaikas alkanas trauktų. trauktų ir kantriai laukti kol pieno gamyba padidės?
Kaip jūs elgėtės?
Ačiū laaaabai už patarimus  drinks_cheers.gif


labuka...man kažkada viena mokslų daktarė yra pasakius, kad pieno krizės būna tokios:3 DIENŲ, 3 SAVAIČIŲ IR 3 MĖNESIŲ...O KITOS BUNA ĮVAIRIAI...SVARBU NENUTRAUKT MAITINIMO...NORS PIENUKO MAŽA REIK TADA DAŽNIAU MAITINTI IR STENGTIS KUO ILGIAU(APIE 20-30 MIN)...JEI VYRESNIS NEI PUSĖ METŲ TAI GERIAU DAR PASIDAUGINT PIENUKĄ SU PIENTRAUKIU...PO TO KAI JIS IŠŽINDA DAR PATRAUKT KELIOLIKA MINUČIŲ...pavargsi savaitę ir rezultatus pamatysi...po trupiutį daugės...BETO ŽINOK JEI NERVINIES ESI NUSIMINUS...ĮSITEMPUS...PIENUKAS TIK MAŽĖS...man taip yra...kai tik pasitaiso nuotaika pienukas vėl normaliai gaminas...tad stenkis išlikt rami, atsipalaiduok smile.gif
TIK NEPASIDIUOk thumbup.gif
Atsakyti
Jooo, vargina tos pienelio krizės doh.gif Bet pora dienelių kantrybes ir ištvermės ir vėl viskas ok lotuliukas.gif tik būna baisu ar tikrai vaikis pavalgo g.gif tikuosi kad gal daugiau jau jų nebebus biggrin.gif
Atsakyti
paskaiciau, ir toks vaizdas kad krizes tik menesio ar triju buna. ir visos dauguma optimistes, net pavydu. o mums penki menesiai suejo. kelios dienos naktys neramus. pampersai beveik sausi, tik neseniai emiau mastyt kad gal nedavalgo... dukra pusantru metu maitinau, nebuvo problemu. o dabar - nera pienelio.. tiesiog jauciu kaip tuscia. o savijautos itakoti niekaip neiseina. turbut ne augimo suolis, o mamos krize... unsure.gif
Atsakyti
SVARBU NENUTRAUKT MAITINIMU,IR NEDARYT REZIMU,KADA JIS NORI TADA IR VALGO.IR DAUG GERT SKYSCIU,IR NAKTI.AS PASISTATYDAVAU BUTELIUKA,PAMAITINU IR ATSIGERIU,KAD KITAM MAITINIMUI UZTEKTU.NEBIJOKIT ATSIRAS,KRUTYS PAGAL KUDIKI JAUCIA,PRADES DAUGIAU GAMINTIS.MOTINOS ORGANIZMAS SUGEBA VISKA,TIK REIK NORET MAITINT.PAS JAU GREIT METAI,O PIENO YRA,IR MAITINU,AISKU JAU BEVEIK VISKA VALGOM. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As tai taip pasakysiu, nors zinau, kad daug kas su manim nesutiks, nes vis dar vyrauja sena nuomone, kad vaikui pilva pucia nuo to ka mama valgo ir pieno kiekis priklauso nuo to pacio doh.gif Taiva, cia yra pati didziausia nesamone, pagal PSO jau seniai mokslininkai istyre ir nustate, kad nuo to ka mama valgo priklauso jos pacios sveikata, busena, gali ir nieko nevalgyt, pieno gaminsis, jei kudikis zys (moterys ir karo metais, ir Sibire maitindavo). Taigi, kuo daugiau ir ilgiau kudikis zinda, jis issaukia ir uzsiprogramuoja pieno gamyba, svarbiausia yra maitinti nakti!!! Jei nakties metu nera nei vieno maitinimo, pieno isties prades mazeti, kadangi nakti labiau issikiria oksitocinas, hormonas skatinantis pieno gamyba. O vadinamosios pieno krizes istiesu daugiau baimes pagrindu - krutys pasidaro minkstos todel, kad apie trecia menesi susireguliuoja, nusistovi pieno gamyba, jo pradeda gamintis tiek kiek reikia, o mamoms atrodo, kad pienelis dingo. Ir dar - krutys niekada neistusteja, todel, kad pienas gaminasi pastoviai - kudikiui zindant taip pat, todel jei jus bandot isspaust, ir nebega, tai dar nereiskia, kad pieno nera, jus ir nei vienas pientraukis neistrauks taip kaip kudikis. Jei valgydamas blaskosi, ar daznai paleidineja kruti, gali buti ir pilvuko putimo pozymis, bandykit panesiot, nuramint, pakeist maitinimo padeti, gal mazyli kas blasko. O nedavalgymo pozymiai yra retas slapinimasis (maziau nei 6 kartai per diena), zalios spalvos ismatos, mazas svorio priauginejimas. Taip, kad jei kudikis auga sveikas, gerai priauga svorio, neskubekit tik duot misinio, nes taip tik dar labiau pakenksit pieno gamybai, dazniau maitinkit, duokit zyst nakti ir baigsis visos krizes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelli: 11 spalio 2006 - 11:24
QUOTE(asta_ged @ 2006 10 03, 12:22)
labuka...man kažkada viena mokslų daktarė yra pasakius, kad pieno krizės būna tokios:3 DIENŲ, 3 SAVAIČIŲ IR 3 MĖNESIŲ...O KITOS BUNA ĮVAIRIAI...SVARBU NENUTRAUKT MAITINIMO...NORS PIENUKO MAŽA REIK TADA DAŽNIAU MAITINTI IR STENGTIS KUO ILGIAU(APIE 20-30 MIN)...JEI VYRESNIS NEI PUSĖ METŲ TAI GERIAU DAR PASIDAUGINT PIENUKĄ SU PIENTRAUKIU...PO TO KAI JIS IŠŽINDA DAR PATRAUKT KELIOLIKA MINUČIŲ...pavargsi savaitę ir rezultatus pamatysi...po trupiutį daugės...BETO ŽINOK JEI NERVINIES ESI NUSIMINUS...ĮSITEMPUS...PIENUKAS TIK MAŽĖS...man taip yra...kai tik pasitaiso nuotaika pienukas vėl normaliai gaminas...tad stenkis išlikt rami, atsipalaiduok smile.gif
TIK NEPASIDIUOk  thumbup.gif

pritariu del daznesnio ir ilgesnio maitinimo ir ypac nakties metu-tai pasiteisina thumbup.gif
Atsakyti
pas mus du menesiukai ir grizom is daktarytes su liudnom nuotaikytem verysad.gif priaugom vos 400 g. per men. mes diena valgom kas tris val. mazdaug...o nakti kai pavalgom 12 tai atsikeliam 6...
taip noriu kuo ilgiau ismaitinti pati wub.gif
gydytoja sake nusipirkt misinuka is to liudesio nusipirkau bet taip nesinori duot..
kaip ta svori priaugt.. verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
kai pajuntu, kad sumazeja pienuko, stengiuosi dar daugiau skysciu gerti, ilgiau pamiegoti. geriu kmynu arbata, bet be pieno, nes labai ji man neskani schmoll.gif
Atsakyti