Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Mano mažylei 4,5 mėn.per tą laiko 5 kartus jau galvojau, kad nebeužteks pienelio.Kai matau, kad visai mažai pasiimu šaukštelį traukiu iš krūties tiesiai į šaukštelį ir taip maitinu.Ji jau gražiai moka valgyti iš šaukštelio. Taip iki galo ir krūtinę ištuštini ir kitą dienelę pienuko daugiau atsiranda.
Atsakyti
sveikos,
nezianu kas pasidare su mano lelyte. dabar jai 3 menesiukai ir 11 dieneliu. jau nuo dvieju menesiu ji ismiegodavo nevalgius nuo 23 valandos iki 7 ryto. o dabar jau kokia savaite naktim muistos nori valgyt (kaip suprantu) pamaitinta uzmiega. pastebejau kad krutis nepilnos pienelio ,gal cia ta triju men krize? gal ji vakare nepavalgo gerai todel ir kelias nakti, soske ciulpia jei soske iskrenta pradeda kuistis po lovele...dar nepasakiau kad niekaip negaliu uzmigdyt iki vidurnakcio kruti duodu 21,00 ir 23.00 verkia nervinga.
gal kurioms tai buvo?
aciu atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2010 10 22, 09:54)
sveikos,
nezianu kas pasidare su mano lelyte. dabar jai 3 menesiukai ir 11 dieneliu. jau nuo dvieju menesiu ji ismiegodavo nevalgius nuo 23 valandos iki 7 ryto. o dabar jau kokia savaite naktim muistos nori valgyt (kaip suprantu) pamaitinta uzmiega. pastebejau kad krutis nepilnos pienelio ,gal cia ta triju men krize? gal ji vakare nepavalgo gerai todel ir kelias nakti, soske ciulpia jei soske iskrenta pradeda kuistis po lovele...dar nepasakiau kad niekaip negaliu uzmigdyt iki vidurnakcio kruti duodu 21,00 ir 23.00 verkia nervinga.
gal kurioms tai buvo?
aciu atsakiusioms


Manoji 3,5 men. irgi pradejo dazniau ir ilgiau kruti ciulpti, nors iki to nuo 9 iki 5 ismiegodavo smile.gif Buvo kelios dienos, kad ciulpe kruti apie 1,5 val. ir nakti dazniau pabusdavo. Bet po tokiu manipuliaciju pienelio padaugejo ir vaikas nusiramino. Bet dabar tikriausiai dantys prasideda, tai vel blogiau miegame doh.gif
Atsakyti
Maniškis irgi nuo kokių 3,5 mėnesio pradėjo dažniau valgyti, kai tikėjausi kad maitinimai taps ilgesni ir retesni, tačiau pasidarė atvirkščiai, naktį dažniau pradėjo valgyti ir kartais atrodo kad naktį jam trūksta pienelio unsure.gif
Atsakyti
mes jau irgi pergyvenome 4 mėn. krizę. Išpradžių buvo labai sunku, didelė pagunda buvo duoti mišinuką, bet dabar džiaugiuosi kad to nedariau. Todėl mamytės kantrybės ir viskas bus gerai thumbup.gif Dažniau savo 2.gif glauskit prie kruties mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi tas krizes pergyvenam, neduodu misiniuko - nenoriu schmoll.gif Tai siaip tikrai svarbu kuo dazniau maitinti ir viskas buna OK, tik va pas mus tokia situacija patapo, kad mazyle ne daugiau valgo bet dazniau doh.gif Ir tevalgo ji apie 4-5min tai bijau, kad tai nebutu kliutis ir kad tik pienuko nemazetu. Valgom kas 2-3val ax.gif (.)(.) pienuko dar tikrai buna, nu bet nebeima ji ir viskas. Ispjauna ir sypsosi, jei bandau ikist nusisuka i kita puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 10 27, 11:00)
mes jau irgi pergyvenome 4 mėn. krizę. Išpradžių buvo labai sunku, didelė pagunda buvo duoti mišinuką, bet dabar džiaugiuosi kad to nedariau. Todėl mamytės kantrybės ir viskas bus gerai  thumbup.gif Dažniau savo  2.gif glauskit prie kruties mirksiukas.gif

as lb pergyvenu, nes atrodo kad sumazejo pieno, daug kur raso kuo dazniau glausti prie krutines, bet tai jei po valandos jis jau nori valgyti, o tos krutys dar tuscios, minkstos visai, beveik niekas nebega (matoso is vaiko elgesio) tai ka tada daryti? nors verk...
Atsakyti
Mum didziausia krize buvo kai mazikei suejo pora menesiuku,pamenu is lovos islipdavau tik iki vonios nueiti ir tai i ta tarpa mazoji pradedavo verkti.Buvo sunku , bet isgyvenom .Papukai pastoviai jos burnytej ,as pavargusi..Kiek ilgai tai uztruko nebepamenu,bet ne ilgiau nei savaite ax.gif kantrybes ir pasitikejimo jums mamytes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipiripi @ 2010 11 05, 14:02)
as lb pergyvenu, nes atrodo kad sumazejo pieno, daug kur raso kuo dazniau glausti prie krutines, bet tai jei po valandos jis jau nori valgyti, o tos krutys dar tuscios, minkstos visai, beveik niekas nebega (matoso is vaiko elgesio) tai ka tada daryti? nors verk...

Aha, pas mus irgi butent taip...bet stai galvoju, ar gali staiga sumazeti pieno del mmm g.gif pora dienu skaudinejo pilva, galvojau kad nuo maisto, bet...ir kaip tik sutampa su pienuko sumazejimu... doh.gif gal kam taip buvo blink.gif
Atsakyti
Man sutapo pieno krizes su prasidejusiomis menesinemis. Teko gerokai pavargti per tas kelias dienas, nes pieno buvo is ties nedaug, bet mano nusiteikimas padejo, ir saviski vis dar maitinu. Svarbiausia reikia kantrybes, as beveik pora dienu praleidau lovoj su vaiku, ir jis pastoviai zindo, matyt gaudavo pieno tik po keleta lasu.
Tai kartojasi per kiekvienas menesines.
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 11 11, 23:29)
Man sutapo pieno krizes su prasidejusiomis menesinemis. Teko gerokai pavargti per tas kelias dienas, nes pieno buvo is ties nedaug, bet mano nusiteikimas padejo, ir saviski vis dar maitinu. Svarbiausia reikia kantrybes, as beveik pora dienu praleidau lovoj su vaiku, ir jis pastoviai zindo, matyt gaudavo pieno tik po keleta lasu.
Tai kartojasi per kiekvienas menesines.

Na va, siek tiek ramiau, kad taip vis del to gali buti...Bandysim ir mes istverti, sianakt mazius jau ramiau miegojo, gavo sociai pavalgyti 4u.gif Tikiuos dar pora dieneliu ir vel dziaugsimes pienuku ax.gif
Atsakyti
Tik jokiu budu per pieno krizes neduokite misinuko. Geriausia jo visai namuose netureti, kad nekiltu pagunda. As jo neturejau, ir nors buvo minciu, kad gal duoti vaikui, bet kai neturi, tada apsisarvuoji kantrybe ir zindai, zindai, zindai....
Atsakyti