Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Laba diena, puiki tema, radau geros info. Susidureme su krize 1.5men. Situacija apsunkina tai, kad esam ligoninej, stresina, o namuos ir sienos padeda. Nu bet kaip nors. Dar knisa tai,kadangi turiu patareju protinanciu ivesti rezima, duot arbateles.. O elementariai valgyt pasidaryt namuose neturiu kada. Nu bet nieko, duosiu uzduoti patarejams kotletu pagamint. Tik va klaida dariau, kai krutys buvo pilnos ir neisvalgydavo, reikejo nusitraukt, nes kita diena trukdavo.
QUOTE(Darfe @ 2009 03 14, 17:05)
Teko susidurt su tom krizėm... Patarimai mano tokie:
- Mityba. Maitintis sooooočiu naminiu maistu, riebesniu padažu. Aš pvz per kartą sukišu 4-5 kotlečiukus  ax.gif dar valgau chalvą. Pieno ji negausina, bet padaro riebesniu tikrai.
- Skysčiai. Daaaaaug gerti. Jau net per negaliu. Kmynų nuoviras, pankoliai, vanduo, žindyvių Hipp  arbata, gira su pienu kokteilis.
- Miegas. Vaikutis miega, gulk ir tu šalia. Palauks netvarkyti namai, neplautos lėkštės ir tt  mirksiukas.gif
- Kuo dažniau duok vaikui krūtį. Net kas pusvalandį.
- Žindimo laikas. Kad žįstų kuo ilgiau, nešiok ant rankų. Taip vaikutis dairysis ir ilgiau išbus prie krūties.
- Nusitraukinėk. Vaikui pavalgius, nusitrauk nors ir lašą, jei jis yra  smile.gif 
- Mintys. Nesinervink dėl to pieno, atsiras jis tikrai, tai gali būti ir po savaitės. Nusiteik, kad reiks palaukti, bet pienas tiiikrai atsiras smile.gif
- Pabūkit su vaikučiu lovoje nuogi. Odos kontaktas irgi stimuliuoja gamybą.
Kai vakare krūtys visai ištuštėdavo, nakčiai aš duodavau mišinio. Mano buteliukas Tommie Tippie( krūties imitacija) ir mišinukas alergiškiem. Jis neskanus labai, todėl vaikutis prie jo neįpranta ir noriai ima krūtį.

super
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2008 07 17, 13:21)
Buvo laikas kai kokias 3 sav. kategoriškai atsisakinėjo imti vieną krūtį. Jau buvau susitaikiusi kad maitinsiu tik iš vienos, bet atkakliai viską dariau, kad to nebūtų. "Apgaudinėjau" mažiukę, ją glausdama taip, lyg valgytų iš jos mėgstamosios krūties. Maitinau ir šokio žingsneliu ir su visokiais kitais manevrais.  lotuliukas.gif Padėjo - valgo iš abiejų. Nors tą dešinioji taip ir liko jai ne favoritė, nedrausmingai ją žinda.  smile.gif

Manau, mamytėms reikia palinkėti ramybės veiksmuose, kantrybės ir teisingos informacijos iš šalies  4u.gif  4u.gif  4u.gif

pas mus dabar panašiai, aš irgi apgaudinėju ax.gif tik vis negaliu minčių nuvyt kad pieno mažai blush2.gif per antrą mėn. priaugom tik 600 g, kai per pirmą 1500g. ir dar seselė taip pareiškė ax.gif bet kad negaliu aš tam vaikiui daugiau įkišt, retenybė, kad čiulptų iš kitos krūties, vieną ištuštinęs ax.gif ir pavalgo per 5-10 min. gal normalu taip greit, didesnis vistik...
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2009 03 14, 18:05)
Teko susidurt su tom krizėm... Patarimai mano tokie:
- Mityba. Maitintis sooooočiu naminiu maistu, riebesniu padažu. Aš pvz per kartą sukišu 4-5 kotlečiukus  ax.gif dar valgau chalvą. Pieno ji negausina, bet padaro riebesniu tikrai.
- Skysčiai. Daaaaaug gerti. Jau net per negaliu. Kmynų nuoviras, pankoliai, vanduo, žindyvių Hipp  arbata, gira su pienu kokteilis.
- Miegas. Vaikutis miega, gulk ir tu šalia. Palauks netvarkyti namai, neplautos lėkštės ir tt  mirksiukas.gif
- Kuo dažniau duok vaikui krūtį. Net kas pusvalandį.
- Žindimo laikas. Kad žįstų kuo ilgiau, nešiok ant rankų. Taip vaikutis dairysis ir ilgiau išbus prie krūties.
- Nusitraukinėk. Vaikui pavalgius, nusitrauk nors ir lašą, jei jis yra  smile.gif 
- Mintys. Nesinervink dėl to pieno, atsiras jis tikrai, tai gali būti ir po savaitės. Nusiteik, kad reiks palaukti, bet pienas tiiikrai atsiras smile.gif
- Pabūkit su vaikučiu lovoje nuogi. Odos kontaktas irgi stimuliuoja gamybą.
Kai vakare krūtys visai ištuštėdavo, nakčiai aš duodavau mišinio. Mano buteliukas Tommie Tippie( krūties imitacija) ir mišinukas alergiškiem. Jis neskanus labai, todėl vaikutis prie jo neįpranta ir noriai ima krūtį.

va tokiupatarimu ir reikejo thumbup.gif einu chalvos valgyt, veliau hipp arbatos eisiu nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
Pritariu viskas labai teisingai paskutinese zinutese, as turejau labai gera akusere kuri butent konsultuodavo zindymo klausimais thumbup.gif ir ka suzinojau kad pieno gamyba yra refleksas ji tik reikia isjudinti veikti tongue.gif man labai daznai taip buvo per maitinimo laikotarpi !!!!net dinges pienas buvo visai is abieju krutu nuo uzdegimo krutines doh.gif ziauru buvo labai pergyvenau bet tikrai dideles kantrybes ir pastangu deka pieneli atgavau bigsmile.gif
Atsakyti
Buvo ir mums apie 2-3mėn. ta pieno krizė prasidėjusi doh.gif Anyta, tetos įkalbinėjo nebevargti ir pradėti mišinukus duoti, bet nepasidaviau, mažę, kad soti būtų maitinau kas 1-1.5val tiek dieną tiek naktį, ir maždaug po kokių keturių dienų vėl pradėjo gamintis pakankamai pienuko, dukrytė ir iš vienos krūties sočiai pavalgydavo. smile.gif Mums jau šeši mėnesiukai, ir vis dar sėkmingai maitinu tongue.gif .Manau svarbiausia yra neprarast vilties ir nepradėt iškart duot mišinukus rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif , nors po laiko, bet suzinojau apie pieno krize. Man taip buvo su pirmuoju apie 2.5 men, bet ir toliau maitinau . Anyta siule pradeti misini, tai daviau truputi, bet tik po to, kai abi krutis isvalgydavo ir tik kokia savaite. Ziurejau, kad krutys butu istustintos bent kas 3 val, arba zindant, arba nusitraukiant. Viskas susitvarke per kokias 3 savaites nuo krizes pradzios.
Atsakyti
Sveiki... Turiu problema ir buciau dekinga jei kas patartu kaip elgtis... Mano mazajai 1 men. Per visa men. ji priaugo tik 200 g., gydytoja pasake, kad tureciau pradeti duoti misini, nes svorio prieaugis labai mazas. Nuo pat gimimo vaika maitinu kai tik papraso, t.y. mazdaug kas 1,5-2 val., taciau pastaruoju metu ji praso vis dazniau, matomai neprivalgo... Labai nenorejau duoti misinio ir pradejau duoti dar dazniau, taciau vakar prireike palikti vaika porai valandu, tad nusprendziau numelzti su pientraukiu kazkiek peino ir palikti vyrui. Is dvieju krutu per pusvalandi numelziau tik 50ml ir pajutau, kad krutis tuscios... Vyras pamates kaip sudetingai as numelziau ir tiek nedaug, liepe pradeti gaminti misini, tai nuo vakar ir pradejau duoti... Dabar po kruties duodu misini, taciau net nezinau kiek ji suvalgo is kruties ir kiek man jai gaminti buteliuke... KOl kas duodu tik 70 ml, bet ji vos suvalgo, o gydytoja sako ji turi valgyti po 100 ml per viena karta. Nakti daviau tik krutine... bet teko duoti net 4 kartus... Patarkite prasau kaip elgtis? Kaip, kiek ir kada geriausiai duoti misinio? Kada duoti kruti?
Atsakyti
QUOTE(Olička @ 2009 08 10, 11:42)
Sveiki... Turiu problema ir buciau dekinga jei kas patartu kaip elgtis... Mano mazajai 1 men. Per visa men. ji priaugo tik 200 g., gydytoja pasake, kad tureciau pradeti duoti misini, nes svorio prieaugis labai mazas. Nuo pat gimimo vaika maitinu kai tik papraso, t.y. mazdaug kas 1,5-2 val., taciau pastaruoju metu ji praso vis dazniau, matomai neprivalgo... Labai nenorejau duoti misinio ir pradejau duoti dar dazniau, taciau vakar prireike palikti vaika porai valandu, tad nusprendziau numelzti su pientraukiu kazkiek peino ir palikti vyrui. Is dvieju krutu per pusvalandi numelziau tik 50ml ir pajutau, kad krutis tuscios... Vyras pamates kaip sudetingai as numelziau ir tiek nedaug, liepe pradeti gaminti misini, tai nuo vakar ir pradejau duoti... Dabar po kruties duodu misini, taciau net nezinau kiek ji suvalgo is kruties ir kiek man jai gaminti buteliuke... KOl kas duodu tik 70 ml, bet ji vos suvalgo, o gydytoja sako ji turi valgyti po 100 ml per viena karta. Nakti daviau tik krutine... bet teko duoti net 4 kartus... Patarkite prasau kaip elgtis? Kaip, kiek ir kada geriausiai duoti misinio? Kada duoti kruti?


Niu 50ml 1 mėn. kūdikiui nemanau, kad yra mažai g.gif ,o svorio nadaug priaugo gal dėl to, kad pienas nėra riebus? Pabandyk nusitraukti pienuko ir pažiūrėti ar jis neturi tokio melsvo atspalvio, niu tokio, lyg panašumo į vandenį-jei taip tai pabandyk pareguliuoti mitybą. O krūtį kas 1,5-2 val. ir aš duodavau, mažylė prie jos nusiramindavo, o ir pieno gamyba susireguliavo pagal mažės poreikius, ir sėkmingi maitinu iki šiol smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliuxbum @ 2009 08 10, 09:54)
Niu 50ml 1 mėn. kūdikiui nemanau, kad yra mažai g.gif ,o svorio nadaug priaugo gal dėl to, kad pienas nėra riebus? Pabandyk nusitraukti pienuko ir pažiūrėti ar jis neturi tokio melsvo atspalvio, niu tokio, lyg panašumo į vandenį-jei taip tai pabandyk pareguliuoti mitybą. O krūtį kas 1,5-2 val. ir aš duodavau, mažylė prie jos nusiramindavo, o ir pieno gamyba susireguliavo pagal mažės poreikius, ir sėkmingi maitinu iki šiol smile.gif

Pieno spalva tikrai normali... O is kur suzinoti ar pienas pakankamai riebus... Valgyti stengiuos gerai, geriu ir Hipp arbatas ir pankolio ir spec. maitinancioms, taciau kazkaip negereja...
Atsakyti
QUOTE(Olička @ 2009 08 10, 11:42)
Sveiki... Turiu problema ir buciau dekinga jei kas patartu kaip elgtis... Mano mazajai 1 men. Per visa men. ji priaugo tik 200 g., gydytoja pasake, kad tureciau pradeti duoti misini, nes svorio prieaugis labai mazas. Nuo pat gimimo vaika maitinu kai tik papraso, t.y. mazdaug kas 1,5-2 val., taciau pastaruoju metu ji praso vis dazniau, matomai neprivalgo... Labai nenorejau duoti misinio ir pradejau duoti dar dazniau, taciau vakar prireike palikti vaika porai valandu, tad nusprendziau numelzti su pientraukiu kazkiek peino ir palikti vyrui. Is dvieju krutu per pusvalandi numelziau tik 50ml ir pajutau, kad krutis tuscios... Vyras pamates kaip sudetingai as numelziau ir tiek nedaug, liepe pradeti gaminti misini, tai nuo vakar ir pradejau duoti... Dabar po kruties duodu misini, taciau net nezinau kiek ji suvalgo is kruties ir kiek man jai gaminti buteliuke... KOl kas duodu tik 70 ml, bet ji vos suvalgo, o gydytoja sako ji turi valgyti po 100 ml per viena karta. Nakti daviau tik krutine... bet teko duoti net 4 kartus... Patarkite prasau kaip elgtis? Kaip, kiek ir kada geriausiai duoti misinio? Kada duoti kruti?


200 ml yra labai mazai. 2-4 men. kudikis turi suvalgyti 1/6 savo kuno svorio, t.y.: 800 - 1000 ml per para. Jei nuspresi primaitinti misiniu, pirma duok kruti, po to misini. Kad zinotum, kiek pieno istraukia, pasisverk su vaiku pries ir po maitinimo krutimi. Be to, svorio prieaugi lemia ne pieno spalva, o jo kiekis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olička @ 2009 08 10, 10:42)
Sveiki... Turiu problema ir buciau dekinga jei kas patartu kaip elgtis... Mano mazajai 1 men. Per visa men. ji priaugo tik 200 g., gydytoja pasake, kad tureciau pradeti duoti misini, nes svorio prieaugis labai mazas. Nuo pat gimimo vaika maitinu kai tik papraso, t.y. mazdaug kas 1,5-2 val., taciau pastaruoju metu ji praso vis dazniau, matomai neprivalgo... Labai nenorejau duoti misinio ir pradejau duoti dar dazniau, taciau vakar prireike palikti vaika porai valandu, tad nusprendziau numelzti su pientraukiu kazkiek peino ir palikti vyrui. Is dvieju krutu per pusvalandi numelziau tik 50ml ir pajutau, kad krutis tuscios... Vyras pamates kaip sudetingai as numelziau ir tiek nedaug, liepe pradeti gaminti misini, tai nuo vakar ir pradejau duoti... Dabar po kruties duodu misini, taciau net nezinau kiek ji suvalgo is kruties ir kiek man jai gaminti buteliuke... KOl kas duodu tik 70 ml, bet ji vos suvalgo, o gydytoja sako ji turi valgyti po 100 ml per viena karta. Nakti daviau tik krutine... bet teko duoti net 4 kartus... Patarkite prasau kaip elgtis? Kaip, kiek ir kada geriausiai duoti misinio? Kada duoti kruti?


Aš kai nusprendžiau nusitraukti kažkada pieną, tai po ilgų vargų ir kančių iš abiejų krūtų pritraukiau lygiai 3 mililitrus biggrin.gif Tie pientraukiai toks daiktas - ir praktikos reikia, ir vis tiek vaikas geriau ištraukia. Taip kad nespręsk pagal tai, kiek turi pieno.
Jei pieno tikrai trūksta ir reikia damaitinti - mišinys iš puoduko (ne buteliuko) siūlomas iškart po maitinimo krūtimi. Tada vaikas dar pavalgo, kiek jam pritrūko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manjana: 10 rugpjūčio 2009 - 11:18
QUOTE(manjana @ 2009 08 10, 12:17)
Aš kai nusprendžiau nusitraukti kažkada pieną, tai po ilgų vargų ir kančių iš abiejų krūtų pritraukiau lygiai 3 mililitrus  biggrin.gif  Tie pientraukiai toks daiktas - ir praktikos reikia, ir vis tiek vaikas geriau ištraukia. Taip kad nespręsk pagal tai, kiek turi pieno.Jei pieno tikrai trūksta ir reikia damaitinti - mišinys iš puoduko (ne buteliuko) siūlomas iškart po maitinimo krūtimi. Tada vaikas dar pavalgo, kiek jam pritrūko.


Pritariu drinks_cheers.gif Geriau pasverk vaika pries ir po maitinimo mp. Tada matysi, ne kiek pati nusitraukei, bet, kiek pats vaikas istrauke.
Atsakyti