Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(sssssss @ 2008 08 24, 16:16)
Na aš irgi galvoju, kad čia turbūt kažkoks pereinamasis laikotarpis, kai pienuko turbūt mažai, o pieno fabrikėlis nepripratęs dar prie didesnių reikalaujamų kiekių. Aš irgi duodu jau biški morkytės ir bulvytę dabar, bet kad jis tik labai mažai suvalgo, tik paragauja, tai nežinau...
Pas mane dieną lyg ir daugiau jau būna pienuko, bet va kažko naktį vėl sumažėę buvo šiąnakt... Nesuprantu, nes ir arbatų prisigėriau prieš naktį daug...  unsure.gif Nežinau, kodėl taip...
Kaip sakiau, blogiausia, kad jis nenori žįsti, kai mažai bėga... Aš tai su mielu noru gulėčiau ir valandą ir ilgiau, jeigu tik jis norėtų "pakabėti" ant papo...  wub.gif  wub.gif
Na nežinau, toliau darysiu viską, kad tik pienuko būtų daugiau  wub.gif  wub.gif


As pradzioj skanindavau visoki maista savo pieneliu, nors mano mergina ir siaip apetitu nesiskunde blush2.gif Būna tų apmažėjimų ir pas mane, bet pageriu daugiau skysčių ir kitą dieną, žiūrėk, vėl pieno marios bigsmile.gif Žodžiu, nepergyvenk, dabar gal truputį skunkiau, kol išmoks valgyt, bet paskui vėl viskas grįš į savas vėžias mirksiukas.gif
Beje, su puse metukų jus 4u.gif

QUOTE(gabe000 @ 2008 09 06, 08:19)
mūsų istorija tokia:


Pas mus tarp bendraamžių irgi būdavo tokių leliukų, kurie per kartą išgerdavo tik kokius 80gr pieniuko, bet žįsdavo kas 2h, toks jų organizmas, viskas čia normalu mirksiukas.gif O kad esat coliukės tai irgi thumbup.gif Ir gerai padarei, kad nepaklausei gydytojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egluzhė @ 2008 09 06, 10:13)
As pradzioj skanindavau visoki maista savo pieneliu, nors mano mergina ir siaip apetitu nesiskunde  blush2.gif Būna tų apmažėjimų ir pas mane, bet pageriu daugiau skysčių ir kitą dieną, žiūrėk, vėl pieno marios  bigsmile.gif Žodžiu, nepergyvenk, dabar gal truputį skunkiau, kol išmoks valgyt, bet paskui vėl viskas grįš į savas vėžias  mirksiukas.gif
Beje, su puse metukų jus  4u.gif


Ačiū už sveikinimus wub.gif
O jus taip pat su artėjančiu 1 metukų gimtadieniu 4u.gif 4u.gif

O su pienu pas mane nežinau... Nelabai kas gerėja... verysad.gif Košytės daržovių tai jau daugiau suvalgo ir noriai valgo, bet va pienuko tai nelabai traukia, kai mažai bėga... Žodžiu, tada ir nesistimuliuoja gamyba. Skysčių daug geriu, arbatas visokias žindyvėms, bet tas pats... Net nežinau jau...
Na bet nepasiduodu dar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 09 08, 01:00)
Ačiū už sveikinimus  wub.gif
O jus taip pat su artėjančiu 1 metukų gimtadieniu  4u.gif  4u.gif

O su pienu pas mane nežinau... Nelabai kas gerėja...  verysad.gif  Košytės daržovių tai jau daugiau suvalgo ir noriai valgo, bet va pienuko tai nelabai traukia, kai mažai bėga... Žodžiu, tada ir nesistimuliuoja gamyba. Skysčių daug geriu, arbatas visokias žindyvėms, bet tas pats... Net nežinau jau...
Na bet nepasiduodu dar  wub.gif


Ačiū labai wub.gif
Neprarask tikėti, kad pienuko padaugės ir taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 4.5 menesiuko...Pastebejau kad kazkur pries menesi labai eme mazeti pienuko.Primaitinti pradejom...Po to maitinimai sumazejo iki pusryciu ir vakarienes, galop likom tik su pusrytiniu pavalgymu...taciau,matau kad jai to maza, ji tik susierazina. Nusprendziau nutraukti maitinima...bet sazine uzgrauze pasiskaicius visokiu straipsniu ir komentaru...Tikrai nenoriu buti bloga mama, bet vat, nemaitinau pusantros paros, sugalvojau nusitraukti ir paziureti kiek to pieno yra. Nusitrauke nemazai, bet jis toks skystas skystas, melsvos spalvos, tarsi butu kokios isrugos ar skiestas pienas su vandeniu...net nezinau ar toki vaikui galima duoti???Nors manoji gana noriai suvalge. Su miegu neturime problemu,miega nuo 21 iki 6-7val. ryto...sakau,gal nebeverta duoti to neaiskios kokybes pieno?
Atsakyti
QUOTE(Egluzhė @ 2008 09 08, 11:56)
Ačiū labai  wub.gif
Neprarask tikėti, kad pienuko padaugės ir taip ir bus  4u.gif


Ačiū labai už palaikymą 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Mus taip pat istiko galbut pienuko krize, o gal ir siaip jau baigiasi verysad.gif taip noreciau dar maitinti nors iki puses metuku.... 4u.gif
pirmaja dukryte iki 4 men. maitinau pati, nors ir su primaitinimais.....
bet dabar jau 2,5 men maitinu tik MP, nors pastebejau kad labai sumazejo pienuko, viena vakara istisai peraverke, pasiuliau misinuko tai sugere 90ml is karto...bijau kad visai sumazes pieno.O be to krutys atrodo paspaudziu apytustes, ka daryt kad nenutruktu MP??? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimoka @ 2008 09 11, 23:37)
Mus taip pat istiko galbut pienuko krize, o gal ir siaip jau baigiasi verysad.gif taip noreciau dar maitinti nors iki puses metuku.... 4u.gif
pirmaja dukryte iki 4 men. maitinau pati, nors ir su primaitinimais.....
bet dabar jau 2,5 men maitinu tik MP, nors pastebejau kad labai sumazejo pienuko, viena vakara istisai peraverke, pasiuliau misinuko tai sugere 90ml is karto...bijau kad visai sumazes pieno.O be to krutys atrodo paspaudziu apytustes, ka daryt kad nenutruktu MP??? wub.gif



Mano uogai ir dabar kartais pritruksta MP, kitom dienom būna net per daug blink.gif Manau organizmas ne kompiuteris, bet prisitaikyti galima. Nenusumenu, jei kokiam vienam maitinimui ir pritrūksta.
Po mastito su pirma dukryte MP susigražinau elektrinio pentraukio pagalba, bet dabar džiaugiuosi, kad nereikia tokios patirties pritaikyti doh.gif
Atsakyti
Teko susidurt su tom krizėm... Patarimai mano tokie:
- Mityba. Maitintis sooooočiu naminiu maistu, riebesniu padažu. Aš pvz per kartą sukišu 4-5 kotlečiukus ax.gif dar valgau chalvą. Pieno ji negausina, bet padaro riebesniu tikrai.
- Skysčiai. Daaaaaug gerti. Jau net per negaliu. Kmynų nuoviras, pankoliai, vanduo, žindyvių Hipp arbata, gira su pienu kokteilis.
- Miegas. Vaikutis miega, gulk ir tu šalia. Palauks netvarkyti namai, neplautos lėkštės ir tt mirksiukas.gif
- Kuo dažniau duok vaikui krūtį. Net kas pusvalandį.
- Žindimo laikas. Kad žįstų kuo ilgiau, nešiok ant rankų. Taip vaikutis dairysis ir ilgiau išbus prie krūties.
- Nusitraukinėk. Vaikui pavalgius, nusitrauk nors ir lašą, jei jis yra smile.gif
- Mintys. Nesinervink dėl to pieno, atsiras jis tikrai, tai gali būti ir po savaitės. Nusiteik, kad reiks palaukti, bet pienas tiiikrai atsiras smile.gif
- Pabūkit su vaikučiu lovoje nuogi. Odos kontaktas irgi stimuliuoja gamybą.
Kai vakare krūtys visai ištuštėdavo, nakčiai aš duodavau mišinio. Mano buteliukas Tommie Tippie( krūties imitacija) ir mišinukas alergiškiem. Jis neskanus labai, todėl vaikutis prie jo neįpranta ir noriai ima krūtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darfe: 14 kovo 2009 - 17:10
Saunuoles mamytes 4u.gif 4u.gif

pasiskaiciau jusu pozityviu postu ir susitvarkiau su pieno krize thumbup.gif
man padejo kmynu arbata, bet taip po litra per diena ir mieles vakare. Mamytes, rasete apie giros poveiki, tai ten greiciausiai mieles ir padeda is tos giros thumbup.gif
mano maziuke trecia menesi priaugo 1.6kg blush2.gif vos betelpame i vezimelio lopsi ax.gif esam 3men ir sveriam 7.6kg bigsmile.gif
Atsakyti
Svarbiausia nepanikuoti, pilnavertiskai maitintis ir zindyti kada tik vaikiukas papraso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2006 03 07, 01:54)
Sveikos  4u.gif
mano dukrytei 3 mėnesiukai  wub.gif Viskas lyg ir gerai, bet mano mažei trūksta pienelio... verysad.gif ypač vakare - norėtų vaikas sočiai pavalgyti, o čia - traukia traukia ir ... nieko nebėr..  blink.gif
Žinau, kad būna pieno krizės, kai vaikiuko poreikiai staiga išauga, o pieno fabrikėlio tempai nespėja gaminti reikalaujamo kiekio  unsure.gif
Kada tos krizės būna? Ar mums krizė?
Ir ką reikėtų daryti tokiu atveju? Duoti ko nors papildomai ar ne?  g.gif
Ar geriau, kad vaikas alkanas trauktų. trauktų ir kantriai laukti kol pieno gamyba padidės?
Kaip jūs elgėtės?
Ačiū laaaabai už patarimus  drinks_cheers.gif


Man ir buvo krizė, bet 2mėn. unsure.gif Jau galvojau ragas bus...bet susireguliavo kažkaip savaime...daugiau siūliau krūtį, kad daugiau gamintųsi ir plius naktį žadindavau arba jei nesikeldavo nusitraukdavau 4u.gif
Atsakyti
[quote=ragnez,2008 04 10, 15:50]
na, su tais buteliukais ivairiai buna... susirupinusiai mamytei viskas atrodo taip - va, kudikis buvo neramus, godziai didziausiais gurksniais istustino buteli ir uzmigo! is to dazniausiai padaroma klaidinga isvada, kad pieno nebuvo, kudikis buvo alkanas, todel godziai gere, o isvalges - uzmigo, nes yra patenkintas....
bet as esu skaiciusi viena dalyka, papasakosiu ir jums.
tai stai, kudikis turi refleksa ciulpti ir ryti: kai duodi kruti, jis pirma stipriai traukia, tada jo burnyte pamazu prisipildo pienuko, ir kudikis nuryja. vel traukia, burnyte prisipildo, nuryja. jei netraukia - burnyte neprisipildo ir ryti nereikia. (beje, tikriausiai teko skaityti istoriju, kad kudikiai buna nepatenkinti, kai pienas is kruties bega per smarkiai, ciurksle - jie tada springsta. ir atvirksciai, mano maziai ilgainiui ismokdavo zysti taip, kad pienukas nebegtu...).
is buteliuko skystis bega dazniausiai greiciau ir lengviau negu is kruties. net ir nestipriai patraukus, burnyte prisipildo ir reikia nuryti. vos kvepteli, prisipildo, ryji, prisipildo - ryji. is tiesu, kudikis priverstas greitai nuryti, antraip uzpringtu, "paskestu". kudikiui tai stresas. jis pavargsta, persivalgo, nes negali kontroliuoti proceso. galiausiai uzmiega - is nuovargio...

logikos cia nera. yra tik fiziologija.... 4u.gif

idomiai parasyta, tikrai to nezinojau.
Mano dukrytei 4 men tai ir jauciu kad mazeja pienuko. Tuo labiau kai sveremes tai maziau priaugo - nuo 2 iki 3 men 1kg, o per sekancias 3 savaites tik 200gr. Toks didelis svorio skirtumas verysad.gif Siaip gime 4020kg 55cm, o dabar 4men. 6100kg 64,5cm.
Atsakyti