Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Sveikutės, aš irgi noriu į šią kompaniją verysad.gif
Sūneliui tuoj 6 mėn, ir manau man ta vadinama krizė verysad.gif Jau siūliau mišinukus visais būdais, bet negeria jis iš buteliuko niekaip. Tai čia paskaitinėjau ir nusprendžiau bandyti tą krizę įveikti g.gif Svarbiausia ir žinau aš apie tas krizes, esu skaičiusi ir gydytoja perspėjo. Bet va kai taip nutiko pačiai doh.gif pamiršau viską. O čia atėjau netyčia, ieškojau temos apie maitinimą iš buteliuko, bet pamačiau pavadinimą ir paskaitinėjau. Tai dabar kakavą geriu rolleyes.gif po pietų vyras leis man pamiegoti, vakare į vonią keliausiu pagulinėti, vaikutį maitinu kai tik užnori jis ir tikiuosi, kad nugalėsiu aš tą krizę ax.gif

Laikykitės visos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
Man pieno krize buvo pries 1 men verysad.gif ,tada dar daznai maitinau.Dabar mazoji valgo ryte ir vakare bei nakti,kiek nori kartu-dazniausiai buna 2 kartai.O jei reiktu dazniau duoti,tai niekaip neuztekciau doh.gif .Tai gerai,kad dabar valgom koses ir pienuko ji tiek daug nebegeria.Dar pries savaite daviau ir 17val savo pienuko,bet ji pati nebevalgydavo,tuomet ir nuemiau ta maitinima.
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2008 04 08, 22:43)
Sveikutes
Man pieno krize buvo pries 1 men


Sveikos,
mums dabar irgi siokia tokia krizele... doh.gif Jau dvi dienas net kosei 40ml nebenusimelziu, nes dukryte is vakaro ir ryte abi krutis istustina iki paskutinio laso (nakti jau menesi laiko nebevalgo)... doh.gif Bet geriu laaabai daug skysciu ir tikiu, kad visa tai laikina smile.gif
Sekmes visoms kovojant su krizemis 4u.gif
Atsakyti
Aš dar kolkas jos neįveikiau verysad.gif Nors ir geriu daug ir maitinu kai tik užnori. Na dar pora dienų kovosiu, o tada jau teks galvot kažką. O gal jau tikrai pienas pas mane baigiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2008 04 09, 11:30)
Aš dar kolkas jos neįveikiau  verysad.gif  Nors ir geriu daug ir maitinu kai tik užnori. Na dar pora dienų kovosiu, o tada jau teks galvot kažką. O gal jau tikrai pienas pas mane baigiasi  g.gif


Su tokiom pesimistinem mintim geriau tikrai nebus. Net neabejok, kad pienuko padauges ir viskas susitvarkys mirksiukas.gif
Maniske sianakt kelesi valgyt, nors jau menesi nesikelia, bet turbut is vakaro mazai privalge... Bet va jau ryte ir kosei pienuko prisitraukt uzteko ax.gif Reikalai tvarkosi, kitaip ir buti negali. Juk viskas tik nuo musu smegenines priklauso. Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2008 04 09, 10:30)
Aš dar kolkas jos neįveikiau  verysad.gif  Nors ir geriu daug ir maitinu kai tik užnori. Na dar pora dienų kovosiu, o tada jau teks galvot kažką. O gal jau tikrai pienas pas mane baigiasi  g.gif

o slapinasi vaikas? sako, nebuna tu kriziu, buna tik augimo suoliai. manes nieks del kriziu neperspejo, gal uztai jos ir neturejau g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(simbail @ 2008 04 08, 09:51)
Sveikutės, aš irgi noriu į šią kompaniją  verysad.gif
Sūneliui tuoj 6 mėn, ir manau man ta vadinama krizė  verysad.gif  Jau siūliau mišinukus visais būdais, bet negeria jis iš buteliuko niekaip. Tai čia paskaitinėjau ir nusprendžiau bandyti tą krizę įveikti  g.gif Svarbiausia ir žinau aš apie tas krizes, esu skaičiusi ir gydytoja perspėjo. Bet va kai taip nutiko pačiai  doh.gif  pamiršau viską. O čia atėjau netyčia, ieškojau temos apie maitinimą iš buteliuko, bet pamačiau pavadinimą ir paskaitinėjau. Tai dabar kakavą geriu  rolleyes.gif  po pietų vyras leis man pamiegoti, vakare į vonią keliausiu pagulinėti, vaikutį maitinu kai tik užnori jis ir tikiuosi, kad nugalėsiu aš tą krizę  ax.gif

Laikykitės visos  4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 09 balandžio 2008 - 15:48
mums pieno krizė (ar kažkas, ką aš taip vadinu) būna kartą per savaitę.
tiesiog vieną dieną vaikui pradeda trūkti tuo pieno kiekio, kiek buvo vakar.
tada jis visą dieną būna irzlus ir neramus. miega po pusvalandį ir vėl verkia, nes alkanas.

tai tom dienom aš

- maitinu tiek, kiek jis prašo (nors šiaip jau turime režimą)
- geriu laaaabai daug skysčių (po kiekvieno maitinimo po stiklinę ko nors + tarp maitinimų)
- stengiuosi nesinervuoti ir guostis, kad rytoj viskas vėl bus gerai. taip ir būna thumbup.gif
Atsakyti
o man galit sakyti kad chia vymislai bobuchiu, bet nealkoholinis alus be apilako tabletes man tikrai padeda. tikria jauchiu skirtuma su jaisi ir be ju.
Atsakyti
QUOTE(Egluzhė @ 2008 04 09, 17:30)
Su tokiom pesimistinem mintim geriau tikrai nebus. Net neabejok, kad pienuko padauges ir viskas susitvarkys  mirksiukas.gif
Maniske sianakt kelesi valgyt, nors jau menesi nesikelia, bet turbut is vakaro mazai privalge... Bet va jau ryte ir kosei pienuko prisitraukt uzteko  ax.gif Reikalai tvarkosi, kitaip ir buti negali. Juk viskas tik nuo musu smegenines priklauso. Stiprybes  4u.gif


Man atrodo, kad ir pas mane reikalai tvarkosi ax.gif . O mintys tai optimistinės pas mane, tik tas optimizmas atsiremia į tai jog baisu, kad vaikas nedavalgo doh.gif Griebiausi visų patarimų, kuriuos čia radau, na tik alaus negeriu, ir atrodo viskas bus gerai thumbup.gif

QUOTE(nep @ 2008 04 09, 17:51)
o slapinasi vaikas? sako, nebuna tu kriziu, buna tik augimo suoliai. manes nieks del kriziu neperspejo, gal uztai jos ir neturejau g.gif  doh.gif
Papildyta:


Aha, šlapinasi, tik kol nesupratau, kad pieno pas mane mažai, pampersai lengvesni šiek tiek buvo. O dabar tiesiog maitinu dažniau. Aš tai, kad ir perspėta buvau, bet kai sumažėjo pieno tai nesupratau to iš karto. Vaikas pradėjo nesituštinti. Tai tris dienas palaukusi klizmutę dariau, galvojau, kad užkietėjo viduriukai. O viskas išėjo skystame pavidale doh.gif niekas ten nebuvo užkietėję doh.gif doh.gif doh.gif Tik maisto per mažai. Na, bet šiandien vėl manau, kad viskas gerai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2008 04 09, 22:36)
o man galit sakyti kad chia vymislai bobuchiu, bet nealkoholinis alus be apilako tabletes man tikrai padeda. tikria jauchiu skirtuma su jaisi ir be ju.


O man labai efektyvi yra (brangoka) HiPP'o natal, laktacija skatinanti arbata. Rekomenduoju:) Beje, isgeriu tik 2 puodelius per diena, kai rekomenduojama 3-5.

Gal kuri galesite ka patarti sioje musu istorijoje - mano Mazute (jau artejanti prie 4 men sukakties) per treciaji men, anot gydytojos, mazai priaugo (svorio 600 g., ugio - tik 1 cm; gimem irgi labai mazutes), tai patare primaitinti Aptamil'o arba HiPP'o misinuku - tai Aptamil'u viena maitinima atlaike (ir tai, matyt, todel, kad tetis maitino), bet daugiau net alkana budama nesiteikia valgyti, o nuo HiPP, kurio tik is smalsumo paragavo - sublogavo miegodama... Tad net neisivaizduoju, kaip jos svori padidinti:( Beje, maitinu tik is vienos kruties (antrosios dar antra men. atsisake), bet pieno lyg ir pakanka.
Atsakyti
QUOTE(Bitė55 @ 2008 04 10, 10:17)
Gal kuri galesite ka patarti sioje musu istorijoje -  mano Mazute (jau artejanti prie 4 men sukakties) per treciaji men, anot gydytojos, mazai priaugo (svorio 600 g., ugio - tik 1 cm; gimem irgi labai mazutes), tai patare primaitinti Aptamil'o arba HiPP'o misinuku - tai Aptamil'u viena maitinima atlaike (ir tai, matyt, todel, kad tetis maitino), bet daugiau net alkana budama nesiteikia valgyti, o nuo HiPP, kurio tik is smalsumo paragavo - sublogavo miegodama... Tad net neisivaizduoju, kaip jos svori padidinti:( Beje, maitinu tik is vienos kruties (antrosios dar antra men. atsisake), bet pieno lyg ir pakanka.

MP maitinamam vaikui pirmais mėnesiais normalu priaugti ir po 450 g/mėn. wink.gif Kadangi jūs priaugote daugiau, į ūgį irgi paaugo, jei šlapinasi pakankamai, mergytė žvali, guvi, sveika - nepergyvenčiau ir jokių mišinių neduočiau.
Du pastebėjimai:
kūdikio svorio prieaugis skaičiuojamas nuo mažiausio numesto svorio;
vaikui augant kiekvieną mėnesį priaugama vis mažiau, nuo 4 mėn. vidutinis vaikas priauga 92-126 g/sav.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2008 04 10, 10:20)
Man atrodo, kad ir pas mane reikalai tvarkosi  ax.gif .


Saunu, dziaugiuosi uz jus thumbup.gif 4u.gif Pas mus irgi vel viskas gerai, pieno marios rolleyes.gif

QUOTE(Ode @ 2008 04 10, 11:29)
MP maitinamam vaikui pirmais mėnesiais normalu priaugti ir po 450 g/mėn. wink.gif Kadangi jūs priaugote daugiau, į ūgį irgi paaugo, jei šlapinasi pakankamai, mergytė žvali, guvi, sveika - nepergyvenčiau ir jokių mišinių neduočiau.
Du pastebėjimai:
kūdikio svorio prieaugis skaičiuojamas nuo mažiausio numesto svorio;
vaikui augant kiekvieną mėnesį priaugama vis mažiau, nuo 4 mėn. vidutinis vaikas priauga 92-126 g/sav.


Bite55, pilnai pritariu Odei. Tavo grazuolyte labai neblogai priaugo, taip kad nesuk sau galvos ir jei pieno netruksta, nekisk misinuku mirksiukas.gif Gal tavo mergyte bus coliuke, o gal kita menesi priaugs 1000gr 4u.gif Kaip Ode sake, jei vaikas istisai nezirzia, jei pienuko uztenka, tai ir toliau sau sekmingai maitink tik MP 4u.gif

O su Hipp natal arbata atsargiai. As pirmus 3 menesius irgi ja sekmingai geriau, o paskui pasirode, kad dukra jai alergiska doh.gif Todel dabar geriu atskirai kmynu, melisu, ramuneliu arbatas thumbup.gif
Atsakyti