Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

kai sumazeje pienuko man drauge patare isgerti nealk. alaus smile.gif kazkaip ta kart praleidau pro ausis...o kai prireike nutariau isbandyti ta patarima. Po valandos pienas kaip is kibiro pradeda begti smile.gif dabar taip ir darau padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saldumelisss @ 2008 03 19, 00:28)
kai sumazeje pienuko man drauge patare isgerti nealk. alaus smile.gif  kazkaip ta kart praleidau pro ausis...o kai prireike nutariau isbandyti ta patarima. Po valandos pienas kaip is kibiro pradeda begti smile.gif dabar taip ir darau padeda thumbup.gif


Geriau išgerti normalaus, mažai laipsnių turinčio alaus, nei bealkoholinio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2008 03 19, 10:31)
Geriau išgerti normalaus, mažai laipsnių turinčio alaus, nei bealkoholinio mirksiukas.gif

Vanduo tuos pačius stebuklus daro. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 03 19, 10:59)
Vanduo tuos pačius stebuklus daro. wink.gif


Ir pienas, sultys, arbatos ir visi kiti skysčiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 02 19, 23:42)
.  VISA TAI YRA NORMALU. Svarbu suskaičiuoti bent 6 prisisiotas sauskelnes - tai rodo, kad pieno vaikui gana. O visa kita, tai tik mūsų supratimo kaip turi būti neatitikimas su tuo kas yra. Laikas priimti vaiką, tokį, koks jis yra su jo poreikiais  4u.gif

Susidurem vakar, siandien su pieniuko problema. bet dabar ivardinciau vaikiuko augimo poreikiais didesniais ax.gif todel ramiau ziuresiu i tai, kad jis kabo man ant kruties, tai vienos, tai kitos ir vs tiek nesijaucia sotus, tiesiog islaukti turim sitas dieneles ir tada vel viskas susinormalizuos thumbup.gif Aciu uz labai brandzias mintis 4u.gif
Atsakyti
Kai suneliui buvo 4 savaites, staigiai mire mano mamukas. verysad.gif stresas buvo baisus. pradzioje neko negalvojau, o veliau atsirado baime: ar galiu toki piena duoti vaikui? gydytoja patare maitinti. per laidotuves suneli pakaitomis priziurejo drauges. pienelio (nutraukto) buvo permazai, primitino misinukais. galvojau, kad jau baigta su maitinimu. nusiraminti, pailseti nelabai gavosi verysad.gif stengiausi daug gerti. geriau visokias zolines arbateles, arbata su pienu. tiesa matyt padauginau jonazoliu arbatos, nes atsirado pigmentines demes ant veido. gal ir truko pienelio pirmomis dienomis. tuomet maitinau abiem krutimis.
maitinu lyg siol. suneliui 14 menesiu. ir nepanasu, kad greit baigsiu smile.gif
Atsakyti
Kai maitinau pirmagimę, pieno krizė buvo, kai jai buvo 3 mėn. Buvau išsigandusi, kad jau pienas baigiasi, prisipirkau mišinėlių ir puoliau jais maitinti. Po kelių dienų pasiskambinau vienai akušerei, tai ji mane paprotino, kad tokiu atveju ne mišinėlį reikia duoti, o vaiką dažniau prie krūties dėti, kad žįstų, kad ir tuščią unsure.gif taip ir padariau ir pienas vėl upeliais pradėjo tekėti ir kai jausdavau, kad vėl mažėja - dažniau dėdavau prie krūties ir išmaitinau iki 1 metukų. Su antruoju vaiku lygiai taip pat dariau ir pieno netrūko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2008 03 19, 12:31)
Geriau išgerti normalaus, mažai laipsnių turinčio alaus, nei bealkoholinio mirksiukas.gif

Ne tamsta klysti... nealkoholinis alus- tai tas pats alus tik, kad tam tikru momentu yra sustabdoma staigiai jo fermentacija... ir staigiai atšaldomas. Bent jau taip daro užsienyje...


Kad vanduo turi kažkokį poveikį- na taip- jei negrsi vandens pienas nesigamins... bet apie alaus poveikį jau labai daug kalbėta mirksiukas.gif ir tai kad iš karto po gimdymo berods Norvegijoje duoda mamoms alaus- kad pienukas greičiau atsirastų... ir visa kita...


Daug moterų priešinasi tai idėjai, kad pienuko gamyba priklauso tik nuo mūsų. Aš tuo tarpu tikiu, kad pienukaą padidina kmynų arbatėlės, pankolių arbatėlės, kakava, ir žinoma alus. (tik aš alkoholinio neragavau iki kol mažylei suėjo 7 ar tai 8 mėnesiukai 4u.gif tada tarpai tarp maitinimų didesni- ir mano manymu stiklinė alaus 2,9 laipsnių nepakenks. ypač kai išgeri iš karto po maitinimo o kitas maitinimas po 5 valandų blush2.gif )
Papildyta:
Ir dar- tokios "krizės" mūsų šeimoje dar nebuvo 4u.gif na buvo kai po uždegimo man sumažėjo pienuko- tačiau aš iš karto ėmiausi priemonių- visą dieną gėriau ne vandenį o pankolių arba kmynų arbatas, ryte kakavą, o vakare stiklinę nealkoholinio alaus 4u.gif . Pienas jau po paros fontanais tekėdavo. Man labiausiai padėdavo kakavą- tik tiek kad piktnaudžiauti negalima- karvės pienas. maniškę nuo jo berdavo blink.gif (ir tikėk paskui, kad mamos suvalgytas maistas neturi įtakos pieno kokybei) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 28, 08:55)
Ne tamsta klysti... nealkoholinis alus- tai tas pats alus tik, kad tam tikru  momentu yra sustabdoma staigiai jo fermentacija... ir staigiai atšaldomas. Bent jau taip daro užsienyje...
Kad vanduo turi kažkokį poveikį- na taip- jei negrsi vandens pienas nesigamins... bet apie alaus poveikį jau labai daug kalbėta mirksiukas.gif  ir tai kad iš karto po gimdymo berods Norvegijoje duoda mamoms alaus- kad pienukas greičiau atsirastų... ir visa kita...
Daug moterų priešinasi tai idėjai, kad pienuko gamyba priklauso tik nuo mūsų. Aš tuo tarpu tikiu, kad pienukaą padidina kmynų arbatėlės, pankolių arbatėlės, kakava, ir žinoma alus. (tik aš alkoholinio neragavau iki kol mažylei suėjo 7 ar tai 8 mėnesiukai  4u.gif  tada tarpai tarp maitinimų didesni- ir mano manymu stiklinė alaus 2,9 laipsnių nepakenks. ypač kai išgeri iš karto po maitinimo o kitas maitinimas po 5 valandų blush2.gif )
Papildyta:
Ir dar- tokios "krizės" mūsų šeimoje dar nebuvo  4u.gif  na buvo kai po uždegimo man sumažėjo pienuko- tačiau aš iš karto ėmiausi priemonių- visą dieną gėriau ne vandenį o pankolių arba kmynų arbatas, ryte kakavą, o vakare stiklinę nealkoholinio alaus  4u.gif . Pienas jau po paros fontanais tekėdavo. Man labiausiai padėdavo kakavą- tik tiek kad piktnaudžiauti negalima- karvės pienas. maniškę nuo jo berdavo  blink.gif  (ir tikėk paskui, kad mamos suvalgytas maistas neturi įtakos pieno kokybei)  unsure.gif

Alus gali padidinti pieno gamybą tuo, kad miežiuose esantis polisacharidas didina prolaktino lygį, o jis skatina pieno gamybą. Taigi, bealkoholinis alus suteikia tą patį, tik be laipsnių. Nors atlikti tyrimai žymios įtakos neparodė.
Neesu prieš alkoholį maitinant (retkarčiais, mažais kiekiais), bet nemanau, kad jis daro tokią ženklią įtaką pieno gamybai. Man asmeniškai užtekdavo 2 L vandens per dieną (neskaitant visokių sriubų, arbatų ir pan.)

Mamos mityba neturi įtakos taip dažnai, kaip yra manoma. Karvės pienas yra vienas iš tų, kuris daugiausia bėdų pridaro.
Kakava (apart to, kad vaikas gali būti alergiškas karvės pieno baltymams) dar negerai ir todėl, kad turi kofeino. Jokiu būdu neadvokatuoju bekofeininės dietos - tiesiog viską galima vartoti, tik su saiku. Tiesiog reikia žinoti ir papildomai dviejų puodelių kavos neišgerti tą dieną. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 28, 08:55)
Kad vanduo turi kažkokį poveikį- na taip- jei negrsi vandens pienas nesigamins... bet apie alaus poveikį jau labai daug kalbėta mirksiukas.gif 


Per 8 vaiko gyvenimo mėnesius neteko gerti alaus tam, kad pieno daugiau būtų, o jo atsigėrus pieno nepadaugėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eligint: 28 kovo 2008 - 10:39
Labas 4u.gif
Na ką, teko ir man užsukti į šį skyrelį unsure.gif Mano mažajai 3 menesiukai ir per pastarąjį mėnesį priaugom tik 300g. Tiesa sirgom savaitėlę - slogavom, kosėjom. Tačiau aš pastebėjau, kad ji kokią savaitę pradėjo dažniau valgyt paryčiais - jei anksčiau keldavosi kas 3 valandas dabar kas valandą, tai ir aš mažiau išsimiegu. Gydytoja, aišku, patarė mišinuku primaitint, bet aš jo nenoriu schmoll.gif Tai geriu daugiau skysčių ir duodu dažniau valgyt, iš abiejų papulių, tikiuos teisingai elgiuosi..... Ai, tiesa, maitinu su antspeniais, nes kitu atveju, ji labai greitai man nugraužia, bet manyčiau tai neturėtų įtakoti pieno gamybos (Vyresnėlę su antspeniais išmaitinau iki 10 mėn)
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2008 04 04, 11:12)
Labas 4u.gif
Na ką, teko ir man užsukti į šį skyrelį unsure.gif  Mano mažajai 3 menesiukai ir per pastarąjį mėnesį priaugom tik 300g. Tiesa sirgom savaitėlę - slogavom, kosėjom. Tačiau aš pastebėjau, kad ji kokią savaitę pradėjo dažniau valgyt paryčiais - jei anksčiau keldavosi kas 3 valandas dabar kas valandą, tai ir aš mažiau išsimiegu. Gydytoja, aišku, patarė mišinuku primaitint, bet aš jo nenoriu schmoll.gif  Tai geriu daugiau skysčių ir duodu dažniau valgyt, iš abiejų papulių, tikiuos teisingai elgiuosi..... Ai, tiesa, maitinu su antspeniais, nes kitu atveju, ji labai greitai man nugraužia, bet manyčiau tai neturėtų įtakoti pieno gamybos (Vyresnėlę su antspeniais išmaitinau iki 10 mėn)

Standartinis augimo pikas. Kai pasiūla susinormalizuos pagal naujus (didesnius) poreikius, vėl grįšit į įprasta ritmą.
Dėl svorio. Pediatrė pagal statistinį vidurkį nusprendė, kad per mažai priaugo, o realiai priklauso, kokio svorio vaikas gimė, kiek numetė po gimdymo, kaip auga į ūgį ir galvos apimtis ir t.t. ir pan. Plius, dar jūsų liga. Manau, kad po šito dažnaus maitinimo periodo viskas stos į savo vėžes. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 04 balandžio 2008 - 12:38