Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(Raideles @ 2008 02 19, 22:42)
O visa kita, tai tik mūsų supratimo kaip turi būti neatitikimas su tuo kas yra. Laikas priimti vaiką, tokį, koks jis yra su jo poreikiais  4u.gif

Vat vat, as sivakar irgi zindziau be skaiciaus blink.gif Praejo pusvalandis, zirzia, liezuvi kaisioja arba iskart "piltuveliu sustato" lotuliukas.gif , tai ir duodu. Kol nemiegi tai nieko, tik va nakti kiek sunkiau su tokiu daznu maitinimu doh.gif Na, bet tikiuosi, po kokios savaiteles praretes tie naktiniai valgymai.

Elenuxus, man labaipanasiai buvo, kai mano lialius buvo apie 1men. - trukdavo vakarines porcijos pries miega. Tai buvau "pakabinus" suneli ant papulio kelis vakarus. Aisku, rezultatas , t.y. pakankamai pienuko, buvo ne iskarto, tad teko padraugauti su misinuku, bet viena vakara, daviau viena papuli, kita-ir , ziuriu, vaikas uzsnudo ir uzmigo thumbup.gif Kad zinotum, su kokiu dziaugsmu ispyliau misinuka ax.gif

Kantrybes didziausios, mamytes 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulia77: 19 vasario 2008 - 23:15
Aga, gerai butu...kad tik nekaba ant papulio, kol yra isciulpia ir viskas.Duodu abudu paniukset, bet kai tuscius kramto jau skaudet pradeda... doh.gif Tad vakare nebijau duot misinuko, o ryte uztenka pakankamai ir mano produkto, kol dienos eigoj vel sumazeja, nes nespeju gamint smile.gif Jau gan ilgai taip, ne kelios dienos, tai ziuresim kas toliau bus.visai ant misinuko nepereisim, bent jau kol paskutini lasa turesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal rasiu patarimu cia..Mano atvejis toks: Mp maitinu nuo gimimo iki dabar (5men), papildomo maistelio neduodu, nenoriai geria ir arbatas- na zodziu tik mp ji tenkina. Buvom susirge ir gulejom ligonineje, vaikas tada neturejo apetito ir mazai valge tai as piena nusitraukdavau su pientraukiu. Grizom namucio, vaikas jau kaip ir sveikas ir dabar valgo labai daznai na vos ne visa diena kabo ant papuko, pazinda neilgai ir po valandos vel praso. Pastoviai zinda ir man atrodo pieno pas mane neuztenka, nes vaikas vis reikalauja ir zirzia, lab neramus, nakti ir daznai keliasi valgyti. Be to dar sugeba skaudziai ikasti papuka ( turi jau 2dantukus). Gydytoja siulo duoti misinuko, bet as suprantu kad tada mano pienelio tik sumazes tad kol kas susilaikau ir maitinu vien mp. Gal kam buvo panasiai? Gal cia pieno krize? verysad.gif
Atsakyti
tai va, renciuk, man po tos 3 men krizes taip normaliai pienelis ir neatsistate, kaip tada pradejo, tai zirzia mazyle iki siol, jau net gi ir ligu buvau pradejusi ieskoti...
bet kol svoriukas auga, tai tempiam ir laukiam primaitinimo smile.gif

o tau tai ka galiu patart, ta pati, ka ir man sake: jei nori pati toliau maitinti, tai siuo metu duok pagal jo poreiki dazniau, ir pasitelke kantrybe bandykite istempti kelias dienas be jokio papildomo maistelio (mums buvo vienas vakaras kai praktiskai pastoviai klyke, bet laikemes....), daugeliui mamyciu to pakanka, kad "pasiula" vel prisitaikytu prie poreikio
o tokie kaip mano atvejai zymiai retesni wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 02 22, 22:41)
tai va, renciuk, man po tos 3 men krizes taip normaliai pienelis ir neatsistate, kaip tada pradejo, tai zirzia mazyle iki siol, jau net gi ir ligu buvau pradejusi ieskoti...
bet kol svoriukas auga, tai tempiam ir laukiam primaitinimo smile.gif

o tau tai ka galiu patart, ta pati, ka ir man sake: jei nori pati toliau maitinti, tai siuo metu duok pagal jo poreiki dazniau, ir pasitelke kantrybe bandykite istempti kelias dienas be jokio papildomo maistelio (mums buvo vienas vakaras kai praktiskai pastoviai klyke, bet laikemes....), daugeliui mamyciu to pakanka, kad "pasiula" vel prisitaikytu prie poreikio
o tokie kaip mano atvejai zymiai retesni wink.gif

O kaip jūs sužinot, kad pienelis neatsistatė?
Atsakyti
Neatsistate lyginant su tuo, kiek buvo iki tos vadinamosios krizes, t.y. nusitraukti jau nei kiek nebegaliu, nebega, mazyle valgo dazniau nei iki tol ir tampo kruti valgydama, ypac tas tampymas, kai neryja, vyksta pirmaja minute, kol pajuntu toki dilgciojima ir kaip as sakau "atbega" pienelis, tada patraukia kelis kartus gerai ir vel prasideda tampymas, matau, kad nors ji jau didesne uir stipresne, jai pasidare sunkiau ta piena istraukti.
Bet svorio prieaugis normos ribose, galbut ta kompensuoja padaznejes valgymo skaicius...
Aisku, gal tai tik sutapimas ir priezasciu yra daugiau, bet tada labai jau tikslus sutapimas...
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 02 25, 16:23)
Neatsistate lyginant su tuo, kiek buvo iki tos vadinamosios krizes, t.y. nusitraukti jau nei kiek nebegaliu, nebega, mazyle valgo dazniau nei iki tol ir tampo kruti valgydama, ypac tas tampymas, kai neryja, vyksta pirmaja minute, kol pajuntu toki dilgciojima ir kaip as sakau "atbega" pienelis, tada patraukia kelis kartus gerai ir vel prasideda tampymas, matau, kad nors ji jau didesne uir stipresne, jai pasidare sunkiau ta piena istraukti.
Bet svorio prieaugis normos ribose, galbut ta kompensuoja padaznejes valgymo skaicius...
Aisku, gal tai tik sutapimas ir priezasciu yra daugiau, bet tada labai jau tikslus sutapimas...

Kiek ilgai jums tai trunka?
Kodėl nusitraukinėjate (-ote)? Nutraukinėjimas neparodo pieno kiekio. (Aš kai tuos kelis kartus traukiau, laaabai mažai nutraukdavau, o vaikai po kilogramą per mėnesį priaugdavo wink.gif )
Jei norit, pabandykit kada nuogą mažylę maitint - odos kontaktas paskatins oksitocino refleksą ir pienelis "atbėgs" greičiau.
O svorio augimas jums tik turėtų įrodyti, kad viskas su pieno gamyba yra gerai. Tad belieka atsipalaiduoti (žiauriai svarbus momentas) ir pamatysit, kaip vėl viskas stos į savo vėžes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 02 22, 23:41)
tai va, renciuk, man po tos 3 men krizes taip normaliai pienelis ir neatsistate, kaip tada pradejo, tai zirzia mazyle iki siol, jau net gi ir ligu buvau pradejusi ieskoti...
bet kol svoriukas auga, tai tempiam ir laukiam primaitinimo smile.gif



Aciu tau uz patarima. Bandysim skatinti pienelio gamyba ir issiversti be misinuku (jau kelis kart kilo noras ju nusipirkti bet susilaikiau- nepasiduodu mirksiukas.gif ). Sekmes tau ir kad jums pienelio butu i valias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 02 25, 23:55)
Kiek ilgai jums tai trunka?
Kodėl nusitraukinėjate (-ote)?


Jau pora menesiu... Nusitraukinejau tik bandymui (kai verke, muistesi ir netrauke is kruties bandeme duoti sauksteliu).
Is tiesu ta pieno krize sakyciau pavirto i maitinimosi krize. Viskas prasidejo pries kucias, staiga, kai, kaip ir rasiau, iki tol labai sekmingai valgiusi mazyle tampe kruti iki spenelio pamelynavimo, taciau pienelis nebego, nebuvo jokio rijimo, verke, klyke, paskui pora savaiteliu buvo sunku, bet lyg atsistate, o mineti mitybos sutrikimai tesiasi iki siol - tampymas, verkimai, muistymaisi, didelis rietimaisis valgant. Ir galbut priezastis cia jau tikrai nebe pienelio trukume (gal remuo, nes pozymiai atitinka, gal dar kas...), nes ir tustinasi gerai, ir svorio yra. Taciau visa tai prasidejo butent nuo tu dienu, kai pienelio nebuvo, tai jau net sunku pasakyti, kas cia priezastis, kas cia pasekme 4u.gif
Atsakyti
Kaip dziaugiuosi kad tokie forumai yra smile.gif
Kai man atsitiko pieno krize uzvakar tai net nezinojau ko griebtis, tuomet vyras perskaite forume kad toks reiskinys yra kaip pieno krize ir nuramino. Zodziu verke, muistesi mano mazius (jam 2 men.) vakare, tai is vienos kruties tai is kitos daviau o kaip pienukas nebego taip nebego.... Taciau istvereme jo verkima, kad ir sirdis plyso, jokiu misinuku nedaveme. Tiesiog vyras paime nuo manes maziuka, ramiai panesiojo paguode, kad ir kaip klyke.....o as per ta laika apsiasarojusi taip pat nurimau, tai tiesiog vel davaiu tuscia kruti, glosciau ir jis uzmigo.....Vakar jau geriau buvo, nes moraliskai pasiruosi buvau. Kalbejau su gydytoja, ji minejo, kad tai tesiasi apie tris dienas. Jei noriu ir toliau maitinti, gydytoja patare neduoti misinuku, isverti tas dienas, ta ir darome. O siaip mano mazius visada valgo kas valanda, o kai jau vakaras pries miega ir kas pusvalandi.....tikekimes praeis.....visoms stiprybes
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 02 26, 13:07)
Jau pora menesiu... Nusitraukinejau tik bandymui (kai verke, muistesi ir netrauke is kruties bandeme duoti sauksteliu).
Is tiesu ta pieno krize sakyciau pavirto i maitinimosi krize. Viskas prasidejo pries kucias, staiga, kai, kaip ir rasiau, iki tol labai sekmingai valgiusi mazyle tampe kruti iki spenelio pamelynavimo, taciau pienelis nebego, nebuvo jokio rijimo, verke, klyke, paskui pora savaiteliu buvo sunku, bet lyg atsistate, o mineti mitybos sutrikimai tesiasi iki siol - tampymas, verkimai, muistymaisi, didelis rietimaisis valgant. Ir galbut priezastis cia jau tikrai nebe pienelio trukume (gal remuo, nes pozymiai atitinka, gal dar kas...), nes ir tustinasi gerai, ir svorio yra. Taciau visa tai prasidejo butent nuo tu dienu, kai pienelio nebuvo, tai jau net sunku pasakyti, kas cia priezastis, kas cia pasekme  4u.gif

Kaip sekasi?
Ar per tuos du mėnesius buvot pas daktarą (kad ir eiliniam vizitui)? Kartais rietimasis atgal gali būti ausų uždegimo požymis. Gal ir rėmuo (kaip su atpylinėjimu reikalai?) - bandykit vertikaliau laikyt žindant, jei gaunasi (pozos). Maitinkit verčiau trumpiau, bet dažniau. Ir per greitai nekeiskite krūtų - tegu pilnai ištuštiną pirmąją.
Ar burnytėj nėra baltų apnašų?
Atsakyti
Ode 4u.gif , kaip tik penktadieni buvome klinikose pas pediatre pasitarti butent del siu dvieju itarimu drinks_cheers.gif
Kad itarti ausu uzdegima, anot gydytojos, per ilgai tesiasi simptomai. Del remens taip pat abejojo, kadangi nera stipriu atpylinejimu (kartas-du per diena). TACIAU. Nuo penktadienio maitinu pakeitusi poza - iki tol tik gulint, o dabar pasidejusi ant pagalves arba ant ranku mazdaug 45 laipsniu kampu, ir sutiacija tikrai PAGEREJO thumbup.gif , siek tiek tampo, muistosi, bet nusisuka ir apsiverkia jau zymiai reciau, todel pailgejo ir maitinimosi trukme, ir matau, kad daugiau pavalgo thumbup.gif

tikiuosi tai ne sutapimas smile.gif ir vis tik itarciau remeni, gal lengva forma, kad nera tu baisesniu simptomu.... dar pasidareme echo bei kraujo tyrimus, tai laukiam atsakymu

bet kokiu atveju, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minlina: 03 kovo 2008 - 13:55