Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(gudytejol @ 2007 10 13, 15:41)
mano suneliui dar tik 9 dienos o irgi valgo kas 2 ar 2.5 val ir diena ir nakty,manau kad nieko tokio,nes pirmas vaikas valge lygiai taip pat  g.gif .bet antras sunus isvalgo is abieju krutu ir dar iesko,tai galvoju gal jam truksta to pienelio  g.gif ,bet pradejau daugiau gerti skusciu ir dar turbut nuovargis daro savo,kada taip daznai valgo tai nera kada ir pailseti  doh.gif



Mano sunelis nevisada isvalgo viena kruti verysad.gif Buna kad valgo ir po to spjauna kruti, muistosi, verkia bet kai bandau dar pasiulyti kruti tai neima..As nelabai suprantu kaip atpazinti ta pieno krize..
O idomu kaip ilgai jusu pirmas sunelis valge taip kas 2val nakti?
Mano mama teigia kad mazius nepavalgo ir del to taip daznai keliasi..As su tuo nenoriu sutikti schmoll.gif - krutys atrodo pilnos pienelio, o kai bandau nutraukti tai net ciurksle teka g.gif blink.gif
Atsakyti
Tik nesijaudink, visai normalu, kad naujagimis valgo kas 2 valandas. Jo skrandukas gi mazytis. Gali buti kad verkia is pradziu del alkio, o pavalges - kad skrandukas per daug pilnas. O gal tiesiog tavo vaikelis jautresnes nervu sistemos, greit pavargsta, o uzmigti kitaip nei verkdamas dar nemoka.

Klausykit, o gali taip buti kad mmm dienomis gerokai apmazeja pienuko?
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 13, 13:56)
Mamytes patarkite: mano maziukui 3savaites ir problema tame kad jis valgo kas 2valandas tiek dienos ir nakties metu. Aplinkui visi kalba kad gal man pienuko truksta ar jis per liesas kad jis taip daznai valgo nakties metu ir neismiega nei kiek ilgeliau..As stengiuosi neklausyti ju nuomoniu ir toliau esu nusiteikus pries misinukus- man atrodo cia tiesiog jo tokia natura..Jis taip elgiasi nuo pat gimimo..
Beje, kai pupai buvo 1,5 sav tai pamatavo svori ( as pati nubegau pas daktarus is to rupescio verysad.gif ) ir jau buvo priauges 400gramu nuo nukritusio svorio. Gydytoja sake kad viskas ok. Ar man verta sunerimti? Ar taip gali buti kad maziukas nakti keliasi kas 2val pavalgyti?Ar kam taip buvo? Kokios galimos priezastys?

Mano is pradziu valge sunus daznai ir dabar nuo 6men vel pradejo daznai valgyti nakti, na kas 2val., nors mergaite ne. Taip kad cia budas toks. Maitink ir nesuk galvos, juolab kad svoris geras mirksiukas.gif
Atsakyti
Visada maniau, kad tos krizės būna tik vadovėliuose, o dabar pati ją patyriau blink.gif , visą savaitę prasikankinom, bet dabar vėl viskas apsitvarkė, mažių laikiau pie savęs ir dieną ir naktį, valgė kas 1-1,5, bet dabar jau viskas baigia vėl įsivažiuoti, o pirmąjį sūnų kai auginau, turėjau per mažai info, tai kai ta krizė prasidėjo, nesupratau, maniau kad baigėsi pienas ir tiek, blioviau, daviau mišinėlį ir abiejų gailėjau, o juk galėjau toliau maitinti, gerai kad dabar yra SM , su daug mamyčių patirčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimute @ 2007 10 13, 17:54)
Klausykit, o gali taip buti kad mmm dienomis gerokai apmazeja pienuko?


Gali, man buvo su pirma dukra taip. Kaip tik turi būti mmm, taip ir pieno mažiau viena porcija
Atsakyti
Aciu Eligint, bandysim istverti tas kelias dienas. O tai MB uzkniso: tau pienas baigiasi, vaikas neramus,primaitink ir baigtas kriukis. Negana vaikas verkia, dar su vyru turiu gincytis. Man atrodo, kad maitinancios mamos patiria daugiau spaudimo, negu palaikymo is aplinkiniu. Rodos, aplinkui visi lengviau atsipustu, jeigu pradetum maitinti misineliu.
Atsakyti
QUOTE(nerimute @ 2007 10 14, 18:57)
Aciu Eligint, bandysim istverti tas kelias dienas. O tai MB uzkniso: tau pienas baigiasi, vaikas neramus,primaitink ir baigtas kriukis. Negana vaikas verkia, dar su vyru turiu gincytis. Man atrodo, kad maitinancios mamos patiria daugiau spaudimo, negu palaikymo is aplinkiniu. Rodos, aplinkui visi lengviau atsipustu, jeigu pradetum maitinti misineliu.


Siulau tokiam vyreliui koki naudinga straipsni apie motinos pieno nauda vaikeliui paskaityti..Kai suzinos koks MP yra vertingas manau ir pats daugiau nekalbes apie jokius misinelius..
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 13, 13:56)
Mamytes patarkite: mano maziukui 3savaites ir problema tame kad jis valgo kas 2valandas tiek dienos ir nakties metu.

tai ne problema, tai normalu. ir svorio tavo mazutis priaugo labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(nerimute @ 2007 10 14, 18:57)
Aciu Eligint, bandysim istverti tas kelias dienas. O tai MB uzkniso: tau pienas baigiasi, vaikas neramus,primaitink ir baigtas kriukis. Negana vaikas verkia, dar su vyru turiu gincytis. Man atrodo, kad maitinancios mamos patiria daugiau spaudimo, negu palaikymo is aplinkiniu. Rodos, aplinkui visi lengviau atsipustu, jeigu pradetum maitinti misineliu.


Nėr už ką, laikykis 4u.gif Svarbiausia yra nesinervintiu, kad pieno dar labiau nesumažėtų, nors tai yra sunku padaryti verysad.gif ypač kai aplinkiniai nervina, lyg nesuprastų, jog maitinančiai mamai reikia tik gerų emocijų
Atsakyti
Sveikutės,

Aš nuo pirmų dienų maitinu p/g vaikučio poreikius t.y. kas 2 val dažniausiai. Yra buvę tarpų ir kas 3, bet tai tik trumpalaikis reiškinys. Šiaip ir kas valanda žindau jeigu nori. Naktimis ir du ir tris kartus keliuosi maitinti. O jau būdavo, kad nuo 23:00 žindymo iki ryto 6:30 išmiegodavo. Dabar ir vėl tik atsiguli ir vėl kelkis, kartais apgaunu soske.gif įkišdama tūtę ir pakanka.
[COLOR=red]Pas mus pieno krizė:
1,5 mėn; 3 mėn; 4,5 mėn.
Pagalbinės priemonės: daug skysčių, žindyvėms skirtų arbatų, kmynų arbata su pienu/grietinėle (skirta kavai, mažytė), essen.gif užvalgyti tarp maitinimų, po nedaug. Ir svarbiausia: -NESIJAUDINTI, nes taip turi būti.
Jei nepasaisotina iš vienos, duoti ir kitą.

Sėkmės ir kantrybės 4u.gif 2.gif 4u.gif


O mums jau 5 mėn!!!! happybday.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif na mums taip pat buvo, kad maniau, kad pieno mažiau turiu, na bet mes nepasidavėm ir toliau sėkmingai valgėm rolleyes.gif dar pieno gamybai padeda dilgynių arbata su pienu (ir medum). Na o dabar mums jau be 3 dienų 5 mėn, ir mano sūnelis pradėjo mažai valgyti doh.gif anksčiau valgė dažnai (1,5 val, 2 ir pan). Na o dabar dieną kartais tik po 4 valandų pavalgo blink.gif Pasvėriau, gal 100 g priaugo verysad.gif (svėrėm 7,800g, 4 mėn, daba vos ne tiek pat). Šiaip yra guvus, judrus, linksmas, bendrauja, domisi - žodžiu elgesys nepakito, bet tie tarpai ir trumpas valgymas tai mane neramina, ir dar bijau, kad kuo mažiau suvalgo, tuo mažiau pienelio gaminasi doh.gif o jei visai dings blink.gif šito tai visai nenorime. Valgo tik MP, nieko daugiau. Ar kam taip yra buve?
Atsakyti
ar teko susidurti su tokiu mitu - pieno pas mamą nedaug/trūksta (dabar kaip tik 3 mėn. krizė turėtų būti), bet vaikui kiek yra tiek užtenka, nepasitenkinimo nerodo, visada linksma, aktyvi o svorio priauga mažai?
man gydytoja bando tai įteigti, o aš savo dukrytei negaliu įsiūlyti daugiau krūties - 7 minutės ir viskas (tik prieš naktį abi krūtis išvalgo).
Atsakyti