Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Kažkaip nebuvo dar man pieno krizių g.gif , nors mažiukei dar tik 6,5mėnesiuko. Pasakysiu tiesą laukiau aš tų krizių- bet nebuvo.
Taip nesakau- būdavo, kad rodos krūtis tuščia- nieko nėra, bet iš tikro tada mažiukė paprasčiausiai norėjo nusiraminti- tai dažnai būdavo po siepų, tada ji zyzdavo jau nuo persivalgymo ir kitą dieną labai gausiai pakakodavo hihihi.gif Pakolkas auga mergytė gerai- vat per 10 dienų buvo priaugusi 300g 4u.gif , tai nemanau kad jai trūksta MP. Tiesa mes jau pradedame jai duoti kietą maistą nuo 4 mėnesių- kiek suvalgo jo tiek, per prievartą nekišame- būna kad ir 100g suvalgo, būna kad vos 50g- o po to apie 60ml mano pienumo (aš studentė tai pietų metu būnu išėjusi į paskaitas- palieku nutraukto savo pienuko ir kokias virtas daržoves (kartais hipp tyreles- pagal jas ir numanau kiek ji suvalgo- įdedi į buteliuką- ten juk gramai surašyti- tai nemanau kad paklaida didesnė nei 10g)
Atsakyti
na jau, mes su zaliu kakuciu infekcinej atsidurem, nejuokaukit, jei tai daznai schmoll.gif
Atsakyti
Labukas.
Turiu jau antra leliuka, pirmaji maitinau iki 1,5 metu zinoma dideliu pastangu deka. Kai maziui buvo 2 menesiai vakarais pradedavo atstumti kruti, o paskui galiausiai ir diena tas pats prasidejo ir tada visiskai atsisake kruties, daviiau karta misinuka ir baisiai verkiau kad turiu vaika kaip versiuka sintetiniu misinuku maitinti. Kad neprarasciau pienelio nusipirkau pientrauki ir pradejau traukti pieneli, maitindavau tik savo pienu is buteliuko ir taip prasikankinau visa menesi. Buvo kelios dienos kai isvis atsisake maisto, o po tu keliu dienu vel pradejo zisti kruti, nuo to laiko viskas susitvarke. Dabar jau antam leliukui 1 menesukas ir 1 sav. Vakarais prasideda vel ta pati istorija, ima kruti, meta, pyksta. Nusitraukiu pieneli ir duodu is buteliuko nuo jo tik vimdosi ir vel nervuojasi. Kartais patraukia ir ant buteliuko supyksta. Kokios galetu buti to priezastys? Esu kategoriskai pries misinuka. Svorio per pirma men priaugom iki 900 g. Nors labai gausiai ir daznai atpylineja. Po nakties pienuko atrodo pakankamai, vakare krutine labai suminkstejusi bet paspaudus pienelis teka. Slapinasi, tustinasi daznai, tikrai pasitustina po kokius 5 kartus per diena. Ka patarsit man? Bijau vakaru... bijau kad ir diena nepradetu atstumti kruties verysad.gif Ar tai vadinama pieno krize? Kiek laiko ji galetu trukti?
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 10 09, 11:08)
Labukas.
Turiu jau antra leliuka, pirmaji maitinau iki 1,5 metu zinoma dideliu pastangu deka. Kai maziui buvo 2 menesiai vakarais pradedavo atstumti kruti, o paskui galiausiai ir diena tas pats prasidejo ir tada visiskai atsisake kruties, daviiau karta misinuka ir baisiai verkiau kad turiu vaika kaip versiuka sintetiniu misinuku maitinti. Kad neprarasciau pienelio nusipirkau pientrauki ir pradejau traukti pieneli, maitindavau tik savo pienu is buteliuko ir taip prasikankinau visa menesi. Buvo kelios dienos kai isvis atsisake maisto, o po tu keliu dienu vel pradejo zisti kruti, nuo to laiko viskas susitvarke. Dabar jau antam leliukui 1 menesukas ir 1 sav. Vakarais prasideda vel ta pati istorija, ima kruti, meta, pyksta. Nusitraukiu pieneli ir duodu is buteliuko nuo jo tik vimdosi ir vel nervuojasi. Kartais patraukia ir ant buteliuko supyksta. Kokios galetu buti to priezastys? Esu kategoriskai pries misinuka. Svorio per pirma men priaugom iki 900 g. Nors labai gausiai ir daznai atpylineja. Po nakties pienuko atrodo pakankamai, vakare krutine labai suminkstejusi bet paspaudus pienelis teka. Slapinasi, tustinasi daznai, tikrai pasitustina po kokius 5 kartus per diena. Ka patarsit man? Bijau vakaru... bijau kad ir diena nepradetu atstumti kruties verysad.gif  Ar tai vadinama pieno krize? Kiek laiko ji galetu trukti?


Paprastai krize buna apie 3 menesi ir berods apie 6, jei neklystu.
Patariu nesijaudint ir toliau maitinti, juk puikiai susitvarkei su pirmuoju, tai ir su siuo pavyks mirksiukas.gif Faktas tas, kad pienelio gauna pakankamai,net ir gausiai atpylinedamas priaugo 900g, todel misinuku net nesiulyk. Ir geriau is buteliuko neduok, nes tik paskatinsi neimt kruties, kai zinos, kad yra is kur lengviau traukt.
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 10 09, 11:08)
Labukas.
Turiu jau antra leliuka, pirmaji maitinau iki 1,5 metu zinoma dideliu pastangu deka. Kai maziui buvo 2 menesiai vakarais pradedavo atstumti kruti, o paskui galiausiai ir diena tas pats prasidejo ir tada visiskai atsisake kruties, daviiau karta misinuka ir baisiai verkiau kad turiu vaika kaip versiuka sintetiniu misinuku maitinti. Kad neprarasciau pienelio nusipirkau pientrauki ir pradejau traukti pieneli, maitindavau tik savo pienu is buteliuko ir taip prasikankinau visa menesi. Buvo kelios dienos kai isvis atsisake maisto, o po tu keliu dienu vel pradejo zisti kruti, nuo to laiko viskas susitvarke. Dabar jau antam leliukui 1 menesukas ir 1 sav. Vakarais prasideda vel ta pati istorija, ima kruti, meta, pyksta. Nusitraukiu pieneli ir duodu is buteliuko nuo jo tik vimdosi ir vel nervuojasi. Kartais patraukia ir ant buteliuko supyksta. Kokios galetu buti to priezastys? Esu kategoriskai pries misinuka. Svorio per pirma men priaugom iki 900 g. Nors labai gausiai ir daznai atpylineja. Po nakties pienuko atrodo pakankamai, vakare krutine labai suminkstejusi bet paspaudus pienelis teka. Slapinasi, tustinasi daznai, tikrai pasitustina po kokius 5 kartus per diena. Ka patarsit man? Bijau vakaru... bijau kad ir diena nepradetu atstumti kruties verysad.gif  Ar tai vadinama pieno krize? Kiek laiko ji galetu trukti?

gal tiesiog diegliai mažiukui unsure.gif . dėl to nieko nenori, nes negera, skauda. pabandyk pamasažuot, espumizano duot, viburcol žvakučių.
Atsakyti
na mano mazutei gret bus 5 men bet kol kas jokiu kriziu nepatyriau g.gif budavo taip kad atrodo krutys tokios minkstos lyg tuscios, taciau ir tokios "tuscios" ji puikiausiai pavalgydavo smile.gif kartias budavo vakarais isvalgydavo abi krutis....bet as kazkaip to nepavadinciau krize..niekad nekilo minciu apie misini... schmoll.gif
Atsakyti
Man neseniai buvo krizė...buvo atsiradęs guzas,baisia skaudėjo...su ašarom dėjau vaiką prie krūties...dėjau kompresus ir po 2 dienu viskas susitvarkė...Abu esam laimingi 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(OLIUKE @ 2007 10 11, 13:47)
Man neseniai buvo krizė...buvo atsiradęs guzas,baisia skaudėjo...su ašarom dėjau vaiką prie krūties...dėjau kompresus ir po 2 dienu viskas susitvarkė...Abu esam laimingi  4u.gif


laktostaze arba "guzas" tai ne krize mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane tai apie 3 men. buvo sumazeje pieno, bet daugiau daviau zisti ir padaugejo... daugiau jokiu kriziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 09 03, 14:40)
nesu girdejus, kad del maisto trukumo zalias kakutis  unsure.gif

Būna, kai aš apsinuodijus dėl skysčio trūkumo gulėjau po lašeline, mano vaikiukas kitą dieną žaliai pavarė, spėju kad ji tą dieną pabadavo. unsure.gif ..

QUOTE(Margareta @ 2007 10 10, 00:15)
na mano mazutei gret bus 5 men bet kol kas jokiu kriziu nepatyriau  g.gif  budavo taip kad atrodo krutys tokios minkstos lyg tuscios, taciau ir tokios "tuscios" ji puikiausiai pavalgydavo smile.gif kartias budavo vakarais isvalgydavo abi krutis....bet as kazkaip to nepavadinciau krize..niekad nekilo minciu apie misini...  schmoll.gif

drinks_cheers.gif aš irgi nepastėbėjau jokių krizių, nu būna kad vakarais iš abiejų pavalgo, bet nemanau kad čia kokia krizė g.gif
Atsakyti
Mamytes patarkite: mano maziukui 3savaites ir problema tame kad jis valgo kas 2valandas tiek dienos ir nakties metu. Aplinkui visi kalba kad gal man pienuko truksta ar jis per liesas kad jis taip daznai valgo nakties metu ir neismiega nei kiek ilgeliau..As stengiuosi neklausyti ju nuomoniu ir toliau esu nusiteikus pries misinukus- man atrodo cia tiesiog jo tokia natura..Jis taip elgiasi nuo pat gimimo..
Beje, kai pupai buvo 1,5 sav tai pamatavo svori ( as pati nubegau pas daktarus is to rupescio verysad.gif ) ir jau buvo priauges 400gramu nuo nukritusio svorio. Gydytoja sake kad viskas ok. Ar man verta sunerimti? Ar taip gali buti kad maziukas nakti keliasi kas 2val pavalgyti?Ar kam taip buvo? Kokios galimos priezastys?
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 13, 14:56)
Mamytes patarkite: mano maziukui 3savaites ir problema tame kad jis valgo kas 2valandas tiek dienos ir nakties metu. Aplinkui visi kalba kad gal man pienuko truksta ar jis per liesas kad jis taip daznai valgo nakties metu ir neismiega nei kiek ilgeliau..As stengiuosi neklausyti ju nuomoniu ir toliau esu nusiteikus pries misinukus- man atrodo cia tiesiog jo tokia natura..Jis taip elgiasi nuo pat gimimo..
Beje, kai pupai buvo 1,5 sav tai pamatavo svori ( as pati nubegau pas daktarus is to rupescio verysad.gif ) ir jau buvo priauges 400gramu nuo nukritusio svorio. Gydytoja sake kad viskas ok. Ar man verta sunerimti? Ar taip gali buti kad maziukas nakti keliasi kas 2val pavalgyti?Ar kam taip buvo? Kokios galimos priezastys?

mano suneliui dar tik 9 dienos o irgi valgo kas 2 ar 2.5 val ir diena ir nakty,manau kad nieko tokio,nes pirmas vaikas valge lygiai taip pat g.gif .bet antras sunus isvalgo is abieju krutu ir dar iesko,tai galvoju gal jam truksta to pienelio g.gif ,bet pradejau daugiau gerti skusciu ir dar turbut nuovargis daro savo,kada taip daznai valgo tai nera kada ir pailseti doh.gif
Atsakyti