Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(jurace @ 2011 07 19, 21:08)
Labas visoms! 4u.gif
Kokiu graziu nuotraukyciu pridejot thumbup.gif , visu vaikuciai tokie dideli jau.
Mes kaime pasilikom savaitelei thumbup.gif

Ingrele, mums priklauso darzelis, kur eile gal 500 vaiku 2013 metams doh.gif  Mes gal virs 300 eilej, tai irgi neaisku kaip bus su darzeliu. g.gif



tai kie jau tavo sunelis sveria ir koks ugis?
juk jis pas mus is didziuju, mano vaiko svoris ir ugis stovi nuo 9 men.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
buvom TA ax.gif svoris mazai pasikeite 11,200, ugis 79cm ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, ziurekit klausiam turiu.
gal kuri zinot kur galima butu visokiu sumustinuku vieno kasnio ir pan uzsakyti? bet kad butu skanus ir ne kosmines kainos blush2.gif turiu vienos vietos kontaktus kur tikrai nerealiai galima, nu bet uz viena sumustinuka 8lt moket tai truputi briedas man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 07 19, 23:37)
sveikos mergaites, ziurekit klausiam turiu.
gal kuri zinot kur galima butu visokiu sumustinuku vieno kasnio ir pan uzsakyti? bet kad butu skanus ir ne kosmines kainos blush2.gif  turiu vienos vietos kontaktus kur tikrai nerealiai galima, nu bet uz viena sumustinuka 8lt moket tai truputi briedas man lotuliukas.gif


kuzyte gi daresi gimtadieniu, pasiklausk jos
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 07 20, 00:37)
sveikos mergaites, ziurekit klausiam turiu.
gal kuri zinot kur galima butu visokiu sumustinuku vieno kasnio ir pan uzsakyti? bet kad butu skanus ir ne kosmines kainos blush2.gif  turiu vienos vietos kontaktus kur tikrai nerealiai galima, nu bet uz viena sumustinuka 8lt moket tai truputi briedas man lotuliukas.gif


mazojoje ragaineje, visai nieko man tie sumustinukai.

Panos kaip jusu maziukai miega, siankt mano vaikas miegojo 12 val. vakar uzmigo apie 7 ir iki ryto 7 ismiegojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 20 liepos 2011 - 08:08
mano irgi vakar uzmigo 21h o atsikele 9 blink.gif net nakti mieganciam misini sudaviau kokia 24h, nes taip ir uzmigo be vakarines koses. Jau galvojau kelsis milijona kartu nakti valgyt, bet kelesi kaip visada tik apie 7h, pavalge ir vel miegojo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 20 liepos 2011 - 09:03
QUOTE(asterra @ 2011 07 20, 11:01)
mano irgi vakar uzmigo 21h o atsikele 9  blink.gif  net nakti mieganciam misini sudaviau kokia 24h, nes taip ir uzmigo be vakarines koses.



va va maniskis irgi tik apie 24 val, vandens atsigere ir viskas.
o juokingiausia tai, kad nori valgyti tik musu maista, netgi is tos pacios lekstes duodu kitaip atrodanti patiekaa nors ta pati nevalgo.
Atsakyti
Sveikinu Mantuka su pirmuoju gimtadieniuku.

user posted image

Linkime, kad butu stiprus, nesirgtu, ir augti geras berniukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 20 liepos 2011 - 10:15
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 20, 10:15)
Sveikinu Mantuka su pirmuoju gimtadieniuku.

user posted image

Linkime, kad butu stiprus, nesirgtu, ir augti geras berniukas.

Labukas,mes taip pat prisdedam prie sveikinimu wub.gif
Atsakyti
ir mes Mantuka sveikinam!!!!!
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
ir mes prisidedam prie sveikinimu Mantukui[B] 4u.gif happybday.gif
o kas del namktinio miego tai mes miegam blogai. keliames , muistomes, verkiam. ne kiekviena nakti, bet kad ismiegotu nepabudus, taip nebuna....
Atsakyti
QUOTE(jurace @ 2011 07 19, 20:08)
Labas visoms! 4u.gif
Kokiu graziu nuotraukyciu pridejot thumbup.gif , visu vaikuciai tokie dideli jau.
Mes kaime pasilikom savaitelei thumbup.gif

Ingrele, mums priklauso darzelis, kur eile gal 500 vaiku 2013 metams doh.gif  Mes gal virs 300 eilej, tai irgi neaisku kaip bus su darzeliu. g.gif

oho blink.gif kokios eiles.....kuris darzelis jusm priklauso? mums Zemyna ir ten tikrai tokiu eiliu nera rolleyes.gif

QUOTE(braskeles @ 2011 07 19, 22:58)
Sveikos  4u.gif
buvom TA  ax.gif  svoris mazai pasikeite 11,200, ugis 79cm  ax.gif


su geru TA ir pirmuoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti