Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Sveikos,
mes ka tik is ale atostogu..buvom isleke pailseti i sodyba, ir su ziauria kompanija, esu pavargus kaip suo, bet sirdy gera,kad turesim vieta kur atostogauti ax.gif
Ingrele, linkiu buti kantriai ir su gelezine stiprybe, niekas kitas nepades vaikui pasveikti kaip mamyte 4u.gif
Asasa, bukit sveikos ir daugiau vasara nesirkit. 4u.gif
Anna, sveika prisijungusi 4u.gif kuzyte ir Emilyte, sveikinam jus su nuostabia svente wub.gif foto nerealios wub.gif
Balabolka, sveika sugryzus pas mus, pasiilgom 4u.gif
na,lyg viska paminejau ka norejau...sivakar mane Gražvydo kakutis isgasdino, jis buvo juodas ir tasus kaip guma..labai tikiuosi,kad cia tik kazkas sustreikavo. blink.gif o as balsa buvau praradusi 3 dienom,galvojau nublusiu su gestais,nieko negalejau pasakyti.is pradziu buvo juokinga visiems,bet paskui ir pacius nervavo,kad negauna atskymu kai paklausia.geriausiai reagavo Grazvydukas, jis su manim bendravo pasnibzdom lotuliukas.gif mes turim krumini dantuka, o priekyje baltuoja du,bet kada islys,tai vienas Dievas zino.
Jurace, tu kada nors busi ilgiau Vilniuje? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 07 14, 22:14)
Sveikos,
Jurace, tu kada nors busi ilgiau Vilniuje? tongue.gif

Labas visoms! 4u.gif
Busiu, rudeni! tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kuzyte jau kokia gražią šventę apturėjote bigsmile.gif gražu.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 07 14, 23:14)
Sveikos,
mes ka tik is ale atostogu..buvom isleke pailseti i sodyba, ir su ziauria kompanija, esu pavargus kaip suo, bet sirdy gera,kad turesim vieta kur atostogauti ax.gif
Ingrele, linkiu buti kantriai ir su gelezine stiprybe, niekas kitas nepades vaikui pasveikti kaip mamyte 4u.gif
Asasa, bukit sveikos ir daugiau vasara nesirkit. 4u.gif
Anna, sveika prisijungusi 4u.gif kuzyte ir Emilyte, sveikinam jus su nuostabia svente wub.gif foto nerealios wub.gif
Balabolka, sveika sugryzus pas mus, pasiilgom 4u.gif
na,lyg viska paminejau ka norejau...sivakar mane Gražvydo kakutis isgasdino, jis buvo juodas ir tasus kaip guma..labai tikiuosi,kad cia tik kazkas sustreikavo. blink.gif o as balsa buvau praradusi 3 dienom,galvojau nublusiu su gestais,nieko negalejau pasakyti.is pradziu buvo juokinga visiems,bet paskui ir pacius nervavo,kad negauna atskymu kai paklausia.geriausiai reagavo Grazvydukas, jis su manim bendravo pasnibzdom lotuliukas.gif mes turim krumini dantuka, o priekyje baltuoja du,bet kada islys,tai vienas Dievas zino.
Jurace, tu kada nors busi ilgiau Vilniuje? tongue.gif



nu smagumeliis,pamenu kai as balso neturejau visa menesi.


Mano vaikiukui kakutis susinortmalizavo, bet dar vis geriams smecta ir visokius kitokius vaistukus, rankyte kaip ir anksciau dar vis subintuota, o as tapau vaiko VERGE biggrin.gif bet nieko kaip nors, tik beda ta, kad vaikas visiskai nemiega savo lovyteje.
Turim keturis kruminius, dabar prasides iltiniai, neisivaizduoju kaip bus, bet zinau, kad busiu sukandziota ir sumusta ;P

nuo 23 dienos varom atostogauti prie ezeru, gal pavyks ir prie juros nulekti, dar pries tai paprasysiu daktares kad padarytu rengiana tikiuosi padarys, kad paziuretu kaip sugijo kauliukas.

rytoj mums krikstynos, o dar reikes Arturiuko krikstynom pasiruosti rugpjucio 6 dienai, tikiuosi spesim.
Atsakyti
Ingrele aisku, kad spesi. o siaip ka zadi daryt? gal turi kokio laikrastuko maketa?? nes pati ziauriai tingiu daryt... mastitas mane vel uzpuole doh.gif ir daar visokios nesamones vis islenda... tai vyras juokias, sako pavasari Lukne prie juros vezem, kad atsigautu nuo visu ligu, daba mama vesim lotuliukas.gif dziugu tik kad svoris krenta ir krenta thumbup.gif
Atsakyti
Labukas pupos,
buzi 4u.gif eina sau tas mastitas. Smagu,kad svoris krenta,o man stovi vietoje,blembocki taip reiktu numest kelis kg,bet nesusiemu niekaip blush2.gif O ir vestuves jau greit,ziauriai laikas eina doh.gif
Atsakyti
Meduksi, primink kuria diena tavo veseilia 4u.gif jauciu ziauriai graziai atrodysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 07 15, 13:01)
Meduksi, primink kuria diena tavo veseilia 4u.gif jauciu ziauriai graziai atrodysi ax.gif

Rugpjucio 26 ax.gif labai lauksiu visu prie zakso,jei tik kas galesit smile.gif del grozio nezinau,antardieni pamatysiu savo sukne,net neisivaizduoju,kaip atrodys,o bijau kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 07 15, 13:51)
Ingrele aisku, kad spesi. o siaip ka zadi daryt? gal turi kokio laikrastuko maketa?? nes pati ziauriai tingiu daryt... mastitas mane vel uzpuole doh.gif ir daar visokios nesamones vis islenda... tai vyras juokias, sako pavasari Lukne prie juros vezem, kad atsigautu nuo visu ligu, daba mama vesim lotuliukas.gif dziugu tik kad svoris krenta ir krenta thumbup.gif

as jokiu laikrasttuku nedarysiu, bet galiu gauti.

Meduksi as tikiuosi ateisiu pasiziureti kaip atrodai,man nuotakos sukneles visada dar vis zavi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 15, 14:31)
as jokiu laikrasttuku nedarysiu, bet galiu gauti.

Meduksi as tikiuosi ateisiu pasiziureti kaip atrodai,man nuotakos sukneles visada dar vis zavi wink.gif

as noresiu pasidziaugti kartu,sampes pakelt,o jimatai suknele nores paziuret lotuliukas.gif
Krikstynom siuk suknele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 07 15, 17:06)
as noresiu pasidziaugti kartu,sampes pakelt,o jimatai suknele nores paziuret lotuliukas.gif
Krikstynom siuk suknele mirksiukas.gif



tirejau tokia minti, bet eisiu su vasariska, o rytojui nusipirkau tokia vasariska, man ji truptui plezine, bet madinga pasirodo, nes snd maciau abiturientus apsirengus ir viena pana su panasia suknele.

o del sampes tai jau gersim smile.gif

kaip sekasi cinciuke atpratinti nuo pienuko
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 07 15, 15:22)
Rugpjucio 26 ax.gif labai lauksiu visu prie zakso,jei  tik kas galesit smile.gif del grozio nezinau,antardieni pamatysiu savo sukne,net neisivaizduoju,kaip atrodys,o bijau kaip doh.gif


O KELINTA VALANDA? ax.gif
Atsakyti