Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(asterra @ 2011 12 06, 18:04)
nu tik ne kokia 8 ryto  biggrin.gif  o tai su chalatu pasitiksiu  biggrin.gif  biggrin.gif



o ka visi pagalvos kad snieguracka tongue.gif
Atsakyti
[quote=Ingrele,2011 12 06, 17:04]
nu kadang niekas nieko tiksliai nesakote renkames kada kam patogu biggrin.gif:D:D:D

Papildyta:
TAIGI

Kaledinis MEETAS gruodzio 14 diena,

nuo 8 iki 20 val. biggrin.gif

renkasi:

Ingrele
[/quote]
[/quote]
Ingrele gerai tu cia su laiku pasiulei biggrin.gif thumbup.gif kai taviskis 7 ryto keliasi, 8 val pas asterra kaip tik spetum atvaryt lotuliukas.gif
o jei rimtai tai gal nuo 14-16val tame tarpe renkames???
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 12 06, 19:04)
o ka visi pagalvos kad snieguracka tongue.gif


tai kad chalatas geltonas biggrin.gif

QUOTE(evelinukass @ 2011 12 06, 19:05)
o jei rimtai tai gal nuo 14-16val tame tarpe renkames???


drinks_cheers.gif man tinka


uz kiek mes dovanas perkam? pamirsau jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 12 06, 20:14)
tai kad chalatas geltonas  biggrin.gif

drinks_cheers.gif  man tinka
uz kiek mes dovanas perkam? pamirsau jau  doh.gif



as galvoju vaikui kazkur iseis uz 30.

Astera tai kas ateis?

1As
2tu
3Kuzyte
4Asasa
5Kristiana
6Meduksi
7Evelinukas
8gal Balabolka
9gal Taliusha
10gal Jurace
11 Buziukas
12 gal Buzi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 06 gruodžio 2011 - 18:46
man tinka 14 - 15h, nes kokia 17h Vakare jau is darzelio reik paimt blush2.gif nebent Vakares nevest i darzeli, o imt kartu i meeta uz aukle lotuliukas.gif
as jau dovana pasirupinau tongue.gif
Atsakyti
laba diena

QUOTE((:Buziukas:) @ 2011 12 04, 12:21)
labas rytas, as irgi adresiuko noreciau mirksiukas.gif merginos, tai taip ir nepasisaket apie spalvas, greit sakot kokios spalvos patinka biggrin.gif


patinka visos spalvos 4u.gif

QUOTE(evelinukass @ 2011 12 06, 00:22)
Sveikutes  4u.gif

niu del tatos jau nuspresta  o tai kaip del laiko??? g.gif  ir seip man idomu kelinta pas jus vaikiukai rytais keliasi, ir kelinta einat pietu miego??? smile.gif


mes keliames 8 ryto, o pietu einam 13val. tad mes jau kokia 15:30galim sauti tusintis biggrin.gif

QUOTE(Ingrele @ 2011 12 06, 19:38)
as galvoju vaikui kazkur iseis uz 30.

Astera tai kas ateis?

1As
2tu
3Kuzyte
4Asasa
5Kristiana
6Meduksi
7Evelinukas
8gal Balabolka
9gal Taliusha
10gal Jurace
11 Buziukas
12 gal Buzi?


na man rodos uz 20lt taremes, tiesiog simboliskai ir tiek rolleyes.gif manau kiekviena turim ir taip kruvas islaidu, noretusi iki nauju metu kaip nors nebankrutuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 12 07, 11:11)
na man rodos uz 20lt taremes, tiesiog simboliskai ir tiek rolleyes.gif  manau kiekviena turim ir taip kruvas islaidu, noretusi iki nauju metu kaip nors nebankrutuoti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


man irgi taip atrodo biggrin.gif
nu tai gerai tada uz 20 smile.gif
o mamai vaikui ar abiem?
Atsakyti
Sveikos,
manau kaip ir pernai metais uz ta suma abiem kazka simboliskai. Mes bandysim prisijungti nuo 15 val., nes kazkur apie 13 val einam liuliuko. del valgymo stengsiuosi susiderinti su juo ir taip priprasiu prie valgymo bangu biggrin.gif
Merginos, ar as viena cia tokia,kad nelaukiu jokiu svenciu? verysad.gif kazkas negero vyksta galvoj tongue.gif
turiu toki klausimuka: gal kuri darot koki tortuka su sluosniuota tesla?man idomu, koki idara deti geriausiai g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
niu tai reiskias dovanele uz 20 lt. vaikui ir kazkas mamytei. tai taip ir sutarta biggrin.gif
o kaip rengsim savo burbulus? kaip nors panasiau, pernai visi raudoni buvo, o siemet koks aprangos stiliukas??? biggrin.gif
asterra man savo adresa i AZ parasyk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 12 07, 16:52)
turiu toki klausimuka: gal kuri darot koki tortuka su sluosniuota tesla?man idomu, koki idara deti geriausiai g.gif

as asmeniskai labai megstu Napaleona, ben ne su sviestiniu o su plikytu kremu. o seip paskutiniu metu , tai is sloksniuotos teslos kepu pyragelius. i vidu uogienes kokios nors namines, ir dvi skardos susveicaimos momentaliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinukass: 08 gruodžio 2011 - 09:25
QUOTE(evelinukass @ 2011 12 08, 11:24)
labas rytas  4u.gif
niu tai reiskias dovanele uz 20 lt. vaikui ir kazkas mamytei. tai taip ir sutarta  biggrin.gif
o kaip rengsim savo burbulus? kaip nors panasiau, pernai visi raudoni  buvo, o siemet koks aprangos stiliukas???  biggrin.gif
asterra man savo adresa i AZ parasyk  4u.gif
Papildyta:

as asmeniskai labai megstu Napaleona, ben ne su sviestiniu o su plikytu kremu. o seip paskutiniu metu , tai is sloksniuotos teslos kepu pyragelius. i vidu uogienes kokios nors namines, ir dvi skardos susveicaimos momentaliai  biggrin.gif



s rengsiu paprastai na, gal ka kaledisko bet nelabai jam randu, o iz uzsienio nieko kaledisko neparssiunciau nes irgi neradau ko noriu, pernai buvo nykstukai ir turejom snieguole. nebent eiti i second handa ir ten ieskoti, bet kazko ypatingo tikrai nepirksiu neverta., nesa kostiumai pakankamai brangu kap vienam kartui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 12 08, 15:19)
s rengsiu paprastai na, gal ka kaledisko bet nelabai jam randu, o iz uzsienio nieko kaledisko neparssiunciau nes irgi neradau ko noriu, pernai buvo nykstukai ir turejom snieguole. nebent eiti i  second handa ir ten ieskoti, bet kazko ypatingo tikrai nepirksiu neverta., nesa kostiumai pakankamai brangu kap vienam kartui smile.gif


as irgi nieko nenupirkau schmoll.gif kazkaip nieko gero neradau, nu tiksliau visi tokie daugiau su personazu, o ne siaip kalediniai. Second handuose irgi nieko nera, kudikiams tik rolleyes.gif nupirksiu maximoj kaledine kepure ir bus gerai,maciau papigiai yra, gal dar kokia nuolaida bus iki baliaus biggrin.gif
Atsakyti
o mergickos, jau kokios Kalediskos thumbup.gif
niu jei ka tada ir mes su raudona kepka busim biggrin.gif
Atsakyti