Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(kuzyte @ 2011 12 04, 22:08)
Emilija sneka telefonu biggrin.gif dar galit ir ankstesnius Emilijos irasus paziuret smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=Lj-Lt5Liqbo

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

pas mus vyksta panasus dalykai biggrin.gif

atsakau i spalvos klausima: balta arba juoda

sveikos, mamos,turiu giganta klausima: kaip vaikasudominti maistu? doh.gif nieko i burna, isskyrus talerius, ir viskas kas sausa doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 12 05, 19:11)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

pas mus vyksta panasus dalykai biggrin.gif

atsakau i spalvos klausima: balta arba juoda

sveikos, mamos,turiu giganta klausima: kaip vaikasudominti maistu? doh.gif nieko i burna, isskyrus talerius, ir viskas kas sausa doh.gif

pas mus tai kai as kur isvaziuoju, po kurio laiko Migle randa savo telefona ir skambina man, ir kalba " mamaa alė" biggrin.gif
nepergyvenk, praeis..... jai nenori valgyt , tai ir nekisk labai . bent jau pas mano mazaja apetitas bangom eina, tai valgo uz 3 biggrin.gif tai valgo labai labai mazai. dabar esam pereinamame etape, nuo prasto apetito, prie didejancio thumbup.gif
o seip tai as kai blogai valgo bandau maitint ir kartu vartom knygutes, skaitom skaiciuojam, tai tada dar kazkiek sumaitinu, o seip tai meaniske valgyt kategoriskai nori tik pati doh.gif biggrin.gif
del spalvos, tai mano ruda, juoda, fioletine wub.gif biggrin.gif
niu del tatos jau nuspresta o tai kaip del laiko??? g.gif ir seip man idomu kelinta pas jus vaikiukai rytais keliasi, ir kelinta einat pietu miego??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 12 06, 00:22)

niu del tatos jau nuspresta  o tai kaip del laiko??? g.gif  ir seip man idomu kelinta pas jus vaikiukai rytais keliasi, ir kelinta einat pietu miego??? smile.gif

maniske miega nuo 14 iki 16 val, tai tuo metu noreciau but arba namie arba lauke migdyt ax.gif visas kitaslaikas man meetui tinka
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 12 06, 09:57)
maniske miega nuo 14 iki 16 val, tai tuo metu noreciau but arba namie arba lauke migdyt ax.gif visas kitaslaikas man meetui tinka


mano irgi panasiai tik gal ne tiek ilgai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
niugi sen MB puikiai ivykde vakar gauta uzduoti. 6.30 buvo prie Maximos bazes duru, spejo nupirkt kalbanti suniuka ir linksmaja puodyne biggrin.gif Miglei dovanos Kaledom jau yra thumbup.gif , tik va broliui dar ne g.gif
mes irgi einam miegoti 14 val, o keliames kaip kada buna ismiega 3 val, bet paskutiniu metu miega iki dvieju, pusantros valandos....
tai gal ir meeta reikia organizuot, kai visi vaikuciai mazdaug po pogulio bus?? kaip manot? tada bus ramus gales sau graziai zaist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 12 06, 13:56)
Sveikutes  4u.gif
niugi sen MB puikiai ivykde vakar gauta uzduoti. 6.30 buvo prie Maximos bazes duru, spejo nupirkt kalbanti suniuka ir linksmaja puodyne biggrin.gif  Miglei dovanos Kaledom jau yra thumbup.gif , tik va broliui dar ne  g.gif
mes irgi einam miegoti 14 val, o keliames kaip kada buna ismiega 3 val, bet paskutiniu metu miega iki dvieju, pusantros valandos....
tai gal ir meeta reikia organizuot, kai visi vaikuciai mazdaug po pogulio bus?? kaip manot? tada bus ramus gales sau graziai zaist  smile.gif



As tiksliai pasakyti negaliu kada vaika smiega pietu, nesmes dar miegam du miegus.

jei vaziuojam ten kur yra vaiku gali sivis nemiegoti , ir dar jei bus vaikas imiges o jus nuspresite laika tada kai jis giliai miegos as prisijungsiu veliau nes zadinti tikrai nezadinsiu, nes tada rengimasis ir ruosimasis uztruks amzinybe.

manau, kad reikia preliminariai laika nuspresti ir tada taikytis, manau nebus kad visos vienu metu suvaziuos.
Atsakyti
tai su tokiais kleckais, aisku kad vienu metu suvaziuot visom nesigaus. bet bent jau panasiu metu susirinkti smile.gif pvz. kokia 17 val smile.gif manau dauguma jau bus pamiegoje?! g.gif o zadint vaiko tai tikrai neverta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 12 06, 15:08)
tai su tokiais kleckais, aisku kad vienu metu suvaziuot visom nesigaus. bet bent jau panasiu metu susirinkti  smile.gif pvz. kokia 17 val  smile.gif manau dauguma jau bus pamiegoje?!  g.gif  o zadint vaiko tai tikrai neverta  4u.gif






o ne per velu?

trumpai pabusim.




nu tada taip panos, davai rasote viska ka galvojate ir dedam taska, nes reikia ir sugalvoti ka pasgaminti ir pasiplanuoti, tkrai nenoriu paskutine nakti nemiegoti (turiu omeny kad ir gaminti visiems ir seip ruoztis ) biggrin.gif:D:D:D


Valanad prasau rasyti ir siulyti prie valandu


TAIGI

Kaledinis MEETAS gruodzio 14 diena,

.... val.

renkasi:

Ingrele

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 06 gruodžio 2011 - 13:29
merginos as tik pasiuliau, galima ir anksciau, tiesiog maniske nemanau kad kitoje vietoje uzmigs, nezinau , kaip kitu vaikuciai...... galima tada kokia 16 val. o jei ir taip per velu niu tai 15 tada biggrin.gif
siulykit 4u.gif
Atsakyti
man tai nera skirtumo, nes maniskis jeigu bus chebros tai gali ir nemiegot.
Vakare anksciau eis miegot ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
nu kadang niekas nieko tiksliai nesakote renkames kada kam patogu biggrin.gif:D:D:D

Papildyta:
TAIGI

Kaledinis MEETAS gruodzio 14 diena,

nuo 8 iki 20 val. biggrin.gif

renkasi:

Ingrele
[/quote]
Atsakyti
nu tik ne kokia 8 ryto biggrin.gif o tai su chalatu pasitiksiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti