Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Dalyvauja: jei niekas nesusirgs
Ingrele
kristiana1*1
(:Buziukas:)
pica gal ir neblogai butu g.gif as atsinesiu bandeliu su desrelem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 12 02, 20:36)
visai as susipainiojau, tik 13 diena grysiu i Vilniu doh.gif  doh.gif sorrryyyy...
tad prasymas perkelti galioja arba i 14, 15 ir t.t. dienas

p.s. ka valgyti, man nera skirtumo 4u.gif



15 man netinka, nes varau pas daktarus, per daug visko butu arba as nieko negaminciau nebent kazka lengvo ir nesunkaus.

nu tarkite merdzinos zodi.
Atsakyti
man seip tinka visos dienos, neturiu rimtu, neatideliotinu reikalu smile.gif
ir pasirasau uz pica drinks_cheers.gif
o del vaziavimo tai man kaip uzmiestyje gyvenanciai, gal biski sunkoka butu vaziuot, plius gautusi keli persedimai.... pripratau jau prie masiniuko, tai kitokiu transportu su vaikais ir nevazineju.... blush2.gif bet pasistengsiu rast iseiti is tokios situacijos, kaip sako Ingrele Kaledos stebuklu metas bigsmile.gif

Dalyvauja:
Ingrele
kristiana1*1
(:Buziukas:)
evelinukas

Papildyta:
tai darom 14 d. tada gales ir Asasa dalyvaut, ir Ingrelei pas daktarus nereikia!!!
kaip manot?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 12 02, 21:51)
man seip tinka visos dienos, neturiu rimtu, neatideliotinu reikalu smile.gif
ir pasirasau uz pica drinks_cheers.gif
o del vaziavimo tai man kaip uzmiestyje gyvenanciai, gal biski sunkoka butu vaziuot, plius gautusi keli persedimai.... pripratau jau prie masiniuko, tai kitokiu transportu su vaikais ir nevazineju....  blush2.gif  bet pasistengsiu rast iseiti is tokios situacijos, kaip sako Ingrele Kaledos stebuklu metas  bigsmile.gif

Dalyvauja:
Ingrele
kristiana1*1
(:Buziukas:)
evelinukas

Papildyta:
tai darom 14 d. tada gales ir Asasa dalyvaut, ir Ingrelei pas daktarus nereikia!!!
kaip manot?? 4u.gif


tinka, man o kur tu gyveni kurioe puseje?

as irgi jau be masiniuko vargstu bet taip ir bijau vazineti ir juolabiau su vaiku
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 12 02, 16:10)
o as vat noreciau visu dalyvaujanciu ir namu seiminkes paklausti ar nieko jei is 12 dienos perkeltumete i 13 ar 14 diena?? tieisog atsirado skubiu reikalu ir turiu iki 12 isvaziuoti is Vilniaus, tad jei niekam papildomu sunkumu tai nesukeltu, butu smagujei perkeltumet, nes as noreciau  sudalyvaut blush2.gif


man tinkair 13 ir 14, bet ne 15 smile.gif kitas balius laukia biggrin.gif

QUOTE(Ingrele @ 2011 12 02, 18:12)
Adreso ji dar nesake, Astera parasyk i AZ, idomu kiek musu bus
as tai knisuosi po desertus ir uzkandzius, tik nepersisaldykim, nes po to labai noresis mesos arba picos.
o  gal rimtai uzsisakom pica???????

galime uzsisakyti i rssi wink.gif



nu adreso viesai ir nesakysiu, i AZ arba i tel parasykit kam reikia biggrin.gif

del picos liuks thumbup.gif is express pica uzsakinesim, kiek zinau skaniausios vilniuj biggrin.gif o ir kaina padori, seimynines po 20Lt biggrin.gif


Dalyvauja:
Ingrele
kristiana1*1
(:Buziukas:)
evelinukas

Papildyta:
tai darom 14 d. tada gales ir Asasa dalyvaut, ir Ingrelei pas daktarus nereikia!!!
kaip manot?? 4u.gif

as tai turbut nedalyvausiu lotuliukas.gif
ok, man tinka ir 14 smile.gif
Atsakyti
Saunumelis, kad galima buvo perkelti i 14 diena thumbup.gif thumbup.gif del maisto jau supratau, kad balius sunestinis ir kiekvienas atsines 'savo skaniausius', ka nors pagalvosiu ta tema 4u.gif
pica is Expres tikrai skani, karta buvom uzsisake tai visa kompanija skaniai uzkandziavo.

p.s. lauksiu Asterra i az tavo adreso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asasa: 02 gruodžio 2011 - 23:24
Laba diena,
mums tinka 14 d..
As noreciau adresiuko i az.
Atsakyti
labas rytas, as irgi adresiuko noreciau mirksiukas.gif merginos, tai taip ir nepasisaket apie spalvas, greit sakot kokios spalvos patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2011 12 04, 13:21)
labas rytas, as irgi adresiuko noreciau mirksiukas.gif merginos, tai taip ir nepasisaket apie spalvas, greit sakot kokios spalvos patinka biggrin.gif



melyna arba raudona
Atsakyti
Sveikos 4u.gif man 14 tinka mirksiukas.gif
QUOTE((:Buziukas:) @ 2011 12 04, 12:21)
labas rytas, as irgi adresiuko noreciau mirksiukas.gif merginos, tai taip ir nepasisaket apie spalvas, greit sakot kokios spalvos patinka biggrin.gif

pilka biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms! 4u.gif
100 metu nerasiau jau. doh.gif
Gaila, bet mums visa savaite netinka susitikimui, na, bet manau, kad ir be musu smagiai pasisedesit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Emilija sneka telefonu biggrin.gif dar galit ir ankstesnius Emilijos irasus paziuret smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=Lj-Lt5Liqbo
Atsakyti