Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(Ingrele @ 2011 07 08, 21:40)
Viskas bus gerai,

o mes snd po daktarus varinejom, speliones pasitvirtino, mano maziukui luzo raltikaulis  doh.gif dar ranka nusidegino  ir isvis viduriuoja, namuose nuogu uzpakaliuku laksto, na tiklsiau dabar laksto ir rekia, nes nieko negali padaryti, o kai bega gadau, kad negriutu, nes kiekvienas smugis vaikiukui labai skaudus.
kaip sakoma ir vyrui sugadinau penktadienio vakara, ir vaikiukui nekokios dienos prasidejo, o man tai iskiepys perdeta prieziura vaiku, dabar isvis bijosiu paleisti nuo ranku.
Zodziu nuotaikos nekokios.

kaip cia taip nutiko jums?Arturiukui siunciam 4u.gif ,kad kuo maziau skaudetu.

labuka, as sedziu ir galvoju.kada bus geriau...siandien kaip susirgau,tai kazkokia fantastika doh.gif uzkimau,be jegu, o anytos gimtadienis,ji susilauze desine ranka,tai reikejo daug padaryti man...siandien dienele tai ojjjj...noriu miego,krisiu kaip lapas.
tiesa,kaip jusu vaikams su avalyne, nes mums masziste liepe deti ir namuose batus,nes pedute netvirtai laikosi,kaip turetu.man kazkaip ziauriai skamba,vaikas kambary su batais blink.gif ta prasme su aulinukais...
labanakt visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 07 08, 23:01)
kaip cia taip nutiko jums?Arturiukui siunciam 4u.gif ,kad kuo maziau skaudetu.

labuka, as sedziu ir galvoju.kada bus geriau...siandien kaip susirgau,tai kazkokia fantastika doh.gif uzkimau,be jegu, o anytos gimtadienis,ji susilauze desine ranka,tai reikejo daug padaryti man...siandien dienele tai ojjjj...noriu miego,krisiu kaip lapas.
tiesa,kaip jusu vaikams su avalyne, nes mums masziste liepe deti ir namuose batus,nes pedute netvirtai laikosi,kaip turetu.man kazkaip ziauriai skamba,vaikas kambary su batais blink.gif ta prasme su aulinukais...
labanakt visoms 4u.gif



kai pradejo vaiksicioti vaikas visada ejo su batais dabar ai nuimu, bet vistiek daznai vaiksto su batais, ir daug kur raso kad be batu turi vaiscioti tik 20 proc. cia per para.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 08, 22:07)
kai pradejo vaiksicioti vaikas visada ejo su batais dabar ai nuimu, bet vistiek daznai vaiksto su batais, ir daug kur raso kad be batu turi vaiscioti tik 20 proc. cia per para.


nu cia zinok kiek gydytoju tiek nuomoniu. Vieni sako kad reikia su batukais butinai su uzkulniu ir supinatoriais (atrodo taip vadinasi blush2.gif ) ir kad pastoviai butu su jais. Kiti sako kad batu reikia tik i lauka, o namuose basom. Treti sneka kad tie supinatoriai nereikalingi nes gali neteisingai pedos islenkimas susiformuoti, nes silpneja pedos raumenys. Dar kiti sako kad isvis vaikui geriausiai basom vaiksciot kiek imanoma daugiau, nes viskas turi naturaliai vystytis. Nu zodziu, belieka tik pacioms nuspresti kas jusu vaikams geriausia.
Nu aisku jeigu jau nustato kazkokius nukrypimus nuo normos, tai tada jau specialios ortipedines avalynes reikia.
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 07 09, 01:04)
nu cia zinok kiek gydytoju tiek nuomoniu. Vieni sako kad reikia su batukais butinai su uzkulniu ir supinatoriais (atrodo taip vadinasi  blush2.gif ) ir kad pastoviai butu su jais. Kiti sako kad batu reikia tik i lauka, o namuose basom. Treti sneka kad tie supinatoriai nereikalingi nes gali neteisingai pedos islenkimas susiformuoti, nes silpneja pedos raumenys. Dar kiti sako kad isvis vaikui geriausiai basom vaiksciot kiek imanoma daugiau, nes viskas turi naturaliai vystytis. Nu zodziu, belieka tik pacioms nuspresti kas jusu vaikams geriausia. 
Nu aisku jeigu jau nustato kazkokius nukrypimus nuo normos, tai tada jau specialios ortipedines avalynes reikia.

tada persasi nuomone, kad kaip darysi, taip gerai.

Atsakyti
Sveikos,
kadangi su kai kuo stumdau vezimus Sereikiskyje is sios temeles, tai galvoju gal cia man prie jusu ir netu prisijungti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2011 07 09, 21:55)
Sveikos,
kadangi su kai kuo stumdau vezimus Sereikiskyje is sios temeles, tai galvoju gal cia man prie jusu ir netu prisijungti? biggrin.gif


nu gi labas biggrin.gif prasom prasom i chebra ir judvi thumbup.gif


niu, ka. Mes po Emilytes krikstynu. Nu fainaaa wub.gif isveziojom kaltininke su tevais namo, tai dar "dasimusu" hihihi.gif ir einu ir as miegot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 09 liepos 2011 - 23:00
QUOTE(-Anna- @ 2011 07 09, 21:55)
Sveikos,
kadangi su kai kuo stumdau vezimus Sereikiskyje is sios temeles, tai galvoju gal cia man prie jusu ir netu prisijungti? biggrin.gif

Labutis smile.gif Prašom plačiau apie save mirksiukas.gif Iš kur būsi?

QUOTE(asterra @ 2011 07 09, 23:56)
nu gi labas  biggrin.gif  prasom prasom i chebra ir judvi  thumbup.gif
niu, ka. Mes po Emilytes krikstynu. Nu fainaaa  wub.gif  isveziojom kaltininke su tevais namo, tai dar "dasimusu" hihihi.gif ir einu ir as miegot  biggrin.gif

Tai jau tikri krikščioniai dabar wub.gif SVEIKINIMAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na aš simboliškai rytą pradedu su balta kavute cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 07 10, 05:28)
Labutis smile.gif Prašom plačiau apie save  mirksiukas.gif Iš kur būsi?



Busiu is Vilniaus Senamiescio. Turiu dukryte - Kornelija, gime 2010-08-30. Cia mes :
user posted image
user posted image


Emilyte su krikstynomis thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms! 4u.gif
Anna, sveika prisijungusi! 4u.gif
Musu fronte nieko naujo, dabar Vilniuj esam, bet penktadieni vel i kaimuka leksim, nes cia kepam doh.gif
Atsakyti
nu ka mes jau po visu baliu festivaliu, atsikeliau sian be balso doh.gif nezianau kur dingo, ar prageriau ar prarekiau doh.gif Viskas praejo super, dabar laukiu nuotraukyciu is fotografes ax.gif
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 08, 21:40)
Viskas bus gerai,

o mes snd po daktarus varinejom, speliones pasitvirtino, mano maziukui luzo raltikaulis  doh.gif dar ranka nusidegino  ir isvis viduriuoja, namuose nuogu uzpakaliuku laksto, na tiklsiau dabar laksto ir rekia, nes nieko negali padaryti, o kai bega gadau, kad negriutu, nes kiekvienas smugis vaikiukui labai skaudus.
kaip sakoma ir vyrui sugadinau penktadienio vakara, ir vaikiukui nekokios dienos prasidejo, o man tai iskiepys perdeta prieziura vaiku, dabar isvis bijosiu paleisti nuo ranku.
Zodziu nuotaikos nekokios.

oho vargsiukai blink.gif 4u.gif

QUOTE(-Anna- @ 2011 07 09, 21:55)
Sveikos,
kadangi su kai kuo stumdau vezimus Sereikiskyje is sios temeles, tai galvoju gal cia man prie jusu ir netu prisijungti? biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(asterra @ 2011 07 09, 23:56)
niu, ka. Mes po Emilytes krikstynu. Nu fainaaa  wub.gif  isveziojom kaltininke su tevais namo, tai dar "dasimusu" hihihi.gif ir einu ir as miegot  biggrin.gif

dar karta dekojam kad parvezet mus namo!

QUOTE(-Anna- @ 2011 07 10, 18:24)
Busiu is Vilniaus Senamiescio. Turiu dukryte - Kornelija, gime 2010-08-30. Cia mes :
user posted image
user posted image
Emilyte su krikstynomis  thumbup.gif

Super foto wub.gif
Atsakyti
Sveikos !!!!!

As sikart trumpam, nes pabudo drakoniukas musu smile.gif

Pailsejom fantastiskai! nesitikejau tokiu gero atostogu smile.gif Oskaras neislipo is vandens, praktiskai jame ir gyveno smile.gif jei nereketu valgyt tai nuo 9 ryto iki 19 val vakaro butu baseine arba juroj smile.gif mokemes ir plaukti, tai ispudziu buvo nerealiai daug. Aisku animacija viesbucio buvo stipri ir vaiku ir suaugusiu, tai neliudejom ir mes smile.gif labai nesinorejo grizti, bet reikejo....
Viskas ir butu idealu, bet grizom su dilgeline. pridavem krauja ir dar karta reiks 4dieni. Ziuresim kas taip sualergizavo. Kazkuri is mamyciu jau guodesi sia liga (evelinukass man atrodo), tai supras mus kai pgyvenam dabar sad.gif bet nieko, isgis ir vel i trasa smile.gif
4dieni planuojam iki pajurio nulekt bent 4 dienelem....

O kai grisim labai noresim susitikt. Atleksim i Sereikiskes pasimatyt smile.gif

Arturiukui vargsiukui 4u.gif

gal vakare jau busiu laisvesne, tai ilgesniam laikui uzsuksiu wub.gif

pasiilgom ir buckinam :*
Atsakyti
sveikos,

pasirodom ir mes is po ligonines, et tos 6 dienos kaip kosmaras toj palatoj doh.gif na bet uztat dabar namais neatsidziaugiu rolleyes.gif tikriausiai gera tik tai kad labai jau grazus musu daktras buvo ir, kad paziurejus i ligoniukus vaikus supranti kaip paciai pasiseke kad turi SVEIKA vaika, visos smulkmenos nublanksta, tik bus matyt ar ilgam lotuliukas.gif
pasiskaitinejau truputi, kuom gyvenat, tikiuos jau greit susitiksim mirksiukas.gif


QUOTE(kuzyte @ 2011 07 08, 21:01)
Sveikutes, o mum jau ryt krikstynos, jaudinuosi kaip pries savo vestuves blush2.gif tikiuosi viskas praeis ramiai, graziai ir smagiai ax.gif


smagu kad taip ir praejo 4u.gif sveikinimai Emilijai 4u.gif

QUOTE(-Anna- @ 2011 07 09, 21:55)
Sveikos,
kadangi su kai kuo stumdau vezimus Sereikiskyje is sios temeles, tai galvoju gal cia man prie jusu ir netu prisijungti? biggrin.gif


sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asasa: 12 liepos 2011 - 22:23