Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(asterra @ 2011 10 24, 21:06)
Mes sveciu laukiam visada  rolleyes.gif


neprisisnekek biggrin.gif
mums tinka arba rytas iki kokiu 13h (isskyrus ketvirtad) arba popiet nuo 16h.
Nors ziuriu dabar nusimushem nuo grafiko, miegam rytais iki 10val ir pietu einam apie 15-16h arba isvis neeinam biggrin.gif biggrin.gif
gal reiktu ja rytais kelti 8h? g.gif bet ir paciai smagu pamiegoti biggrin.gif
Atsakyti
kur visos? blink.gif blink.gif

klausykit, kadangi jau issibegiojom, tai kazkam reikia imtis iniciatyvos vel visas atgal pargabent. Siulau toki dalyka, gal darom toki pati Kaledini meetuka kaip pernai, a? bigsmile.gif gal susibegusios gyvai vel grysim ir i foruma? biggrin.gif Siulau kokia gruodzio 12 ar 13, kad butu dar iki visos kaledu karstines biggrin.gif Galim pas mane, jeigu tinka toks variantas smile.gif

Ar butu norinciu?

1. asterra
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 11 11, 13:34)
kur visos?  blink.gif  blink.gif

klausykit, kadangi jau issibegiojom, tai kazkam reikia imtis iniciatyvos vel visas atgal pargabent. Siulau toki dalyka, gal darom toki  pati Kaledini meetuka kaip pernai, a?  bigsmile.gif  gal susibegusios gyvai vel grysim ir i foruma?  biggrin.gif  Siulau kokia gruodzio 12 ar 13, kad butu dar iki visos kaledu karstines  biggrin.gif  Galim pas mane, jeigu tinka toks variantas  smile.gif 

Ar butu norinciu?

1. asterra
2. Ingrele


Man tinka. vistiek musu daug nebus.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 11 14, 12:09)
Man tinka. vistiek musu daug nebus.


tai del to ir sakau kad neapsimoka ten kazko nuomotis, ar dar ka. Jei turi kokiu kontaktu su kitom tai gal pranesk, birzelinukuose gi dar kazkas sedi smile.gif

Bent dviese tai tikrai busim, man linksmiau bus smile.gif Dovanos su savim nereiks keistis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 11 14, 13:53)
tai del to ir sakau kad neapsimoka ten kazko nuomotis, ar dar ka. Jei turi kokiu kontaktu su kitom tai gal pranesk, birzelinukuose gi dar kazkas sedi  smile.gif 

Bent dviese tai tikrai busim, man linksmiau bus  smile.gif  Dovanos su savim nereiks keistis  biggrin.gif


manau kuzyte irgi prisijugs.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 14 lapkričio 2011 - 20:02
QUOTE(asterra @ 2011 11 11, 12:34)
kur visos?  blink.gif  blink.gif

klausykit, kadangi jau issibegiojom, tai kazkam reikia imtis iniciatyvos vel visas atgal pargabent. Siulau toki dalyka, gal darom toki  pati Kaledini meetuka kaip pernai, a?  bigsmile.gif  gal susibegusios gyvai vel grysim ir i foruma?  biggrin.gif  Siulau kokia gruodzio 12 ar 13, kad butu dar iki visos kaledu karstines  biggrin.gif  Galim pas mane, jeigu tinka toks variantas  smile.gif 

Ar butu norinciu?

1. asterra
2.asasa


mielai prisijungsim ir mes su mazaja 4u.gif
Atsakyti
laba,jei busim laisvos ta diena ,zinoma prisijungsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 11 15, 19:05)
laba,jei busim laisvos ta diena ,zinoma prisijungsim bigsmile.gif



tai gal is anksto issirenkam data, kad visos butu laisvos, tada ir planuotis bus lengviau, netiketimu maziau rolleyes.gif

p.s. man is esmes tinka bet kuri diena, tik ne pacios sventes. tad siulykit, kas jauciau kad busit labai uzsiemusios rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asasa: 16 lapkričio 2011 - 09:23
Sveikos,
mes turetume prisijungti, jei niekas nesutrukdys smile.gif Butu smagu vel visas ir visus pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1*1: 16 lapkričio 2011 - 16:28
Sveikos 4u.gif ir mes prisijungtume i meeta 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal ir as prisijungciau pagaliau i meeta blush2.gif
Atsakyti